محمد رضا اهوارکی در
0

لباس زنانه مناسب جشن تولد چه ویژگی‌هایی دارد؟

لباس زنانه مناسب جشن تولد چه ویژگی‌هایی دارد؟

اینکه ما جشن تولد یا دورهمی را برایتان مثال زدیم صرفا بیان غیررسمی بودن مهمانی بود. شما این نوع تیپ زدن را در مهمانی های فامیلی، دوستانه، جشن های فارغ التحصیلی در منزل و خیلی موارد دیگر مشاهده کرده اید و می توانید داشته باشید. چگونه لباس زنانه مناسب جشن تولد بپوشم؟ در این مقاله می خواهیم به طور تخصصی به تیپ غیررسمی بانوان در مجالس غیررسمی بپردازیم.

single_content ad banner

۱- برای مجالسی که در آنها خانم های غریبه نیز وجود دارند و عملا یک مجلس خیلی خودمانی نیست شما باید از تیپ های خاص تر و اصولی تر استفاده کنید. لباس مجلسی های تا زیر زانو یا تا بالای زانو مناسب این مجالس هستند. انواع و اقسام این لباس ها وجود دارد که پیشنهاد ما انتخاب کردن بهترین آن ها از طریق روش سعی و خطا و پرو کردن در فروشگاه ها است.

۲- مجله ها وسایت های فشن را در این باره دنبال کنید تا به آخرین تا به روز ترین لباس های مجلسی غیررسمی آشنا شوید و سپس به خرید بروید. سپس با خیال راحت به فروشگاه های خرید رفته و البته با پرو کردن و مناسب دیدن لباس ها برای خرید اقدام کنید. ما به شما خرید آنلاین را پیشنهاد نمی کنیم.

۳- لباس مجلسی مناسب لباسی است که به فرم بدن شما بخورد. لباسی که بتواند در مواقع نیاز شکم شما را پنهان کند یا فرم سینه ها و پایین تنه را باهم متعادل سازد. بنابراین یقه های متنوع، انواع کمر های مختلف برای لباس ها، اندازه ها و سایز های مختلفی پیش روی شماست:

  • اگر هیکل شما گلابی شکل است شما باید کمر و شکم تان را پنهان کنید بنابراین به دنبال لباس هایی باشید که روی شانه های شما تمرکز کرده اند. اگر شانه های پهنی دارید به دنبال یقه های بسته باشید. لباس مجلسی های A شکل پیشنهاد ما به شماست.
  • اگر هیکل شما در شانه ها پهن تر است یا سینه های بزرگی دارید به دنبال لباس مجلسی های یقه هفتی یا A شکل باشید که بتوانید روی پایین تنه تمرکز بیشتری بکنید.
  • اگر آنقدر خوش شانس هستید که هیکل شبیه به ساعت شنی دارید تقسیم بندی هیکل شما در بالاتنه و پایین تنه مناسب است. می توانید به دنبال لباس مجلسی های تنگ تر باشید و حتی یقه های بلند انتخاب نکنید.
  • اگر هیکلی مستطیلی شکل دارید و منحنی های بدن شما کم است باید به دنبال لباس دامن های کوتاه باشید. با این کار شما روی قسمت کمر تمرکز بیشتری کرده اید و به تیپتان معنی بخشیده اید. پس به دنبال لباس های دو تکه باشید.
  • در آخر اگر هیکلی سیب شکل دارید به دنبال لباس هایی باشید که کمر شما را بیشتر می پوشانند. مانند لباس مجلسی های کمربند دار، فقط حواستان به قسمت سینه ها هم باشد تا هیکلتان نامتوازن دیده نشود.

لباس زنانه مناسب جشن تولد چه ویژگی‌هایی دارد؟

۴- جنس پارچه ای که انتخاب می کنید خیلی مهم است. برای مناسبت های تابستانه ما جنس های اطلسی، نخی و کتان را به شما پیشنهاد می کنیم و در زمستان ها جنس های پشمی.

۵- هیچ وقت تیپ شخصی خودتان را فراموش نکنید. برای لباس مجلسی کلی انتخاب میان لباس های بدون آستین، بی نوار، آستین سه ربع و موارد دیگر دارید که باید حواستان باشد که مدلی را انتخاب کنید که با شخصیت شما سازگاری بیشتری داشته باشد. برای مجالسی که در آن ها رعایت حجاب واجب است و امکان دارد نا محرم شما را ببیند لباس های با یقه ی بسته تر و مدل های بسته چه در پشت و چه جلو را پیشنهاد می کنیم.

۶- رنگ فصلی که در آن هستید را بشناسید. شاید برای مجالس مجبور شوید لباس های تک رنگ، دو رنگ، طرح دار، لباس مجلسی کار شده با جواهرات را انتخاب کنید. لباس مجلسی های مشکی یا سفید همیشه روی بورس هستند اگر قدرت ریسک کمتری دارید ولی اگر می خواهید بهتر دیده شوید رنگ های قرمز، صورتی روشن، یا آبی مناسب بهار و تابستان هستند.

لباس زنانه مناسب جشن تولد چه ویژگی‌هایی دارد؟

۷- اکسسوری هایی از قبیل جواهرات و کیف دستی انتخاب کنید. اصولا کیف دستی های کوچک تر باعث بهتر دیده شدن لباس مجلسی شما می شوند.

لباس زنانه مناسب جشن تولد چه ویژگی‌هایی دارد؟

۸- در مجالس خودمانی کفش ها حرف اول را می زنند. اگر لباس هایی با بیشتر از یک رنگ پوشیده اید ما به شما کفش های پاشنه بلند را پینشهاد می کنیم که با یکی از رنگ های لباس مجلسی تان سازگاری داشته باشد. اما اگر لباس تک رنگ پوشیده اید هر مدل کفشی با آن می آید.

مطالب مرتبط:

1- اصول شیک پوشی خانم ها در تابستان

2- خانم ها: قوانین جدید لباس پوشیدن

3- تفاوت پوست جز اصل و تقلبی در چیست؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :