چگونه دامن چرم را ست کنیم؟

0

دامن‌های زنانه انواع مختلفی دارند و هر مدلی با پارچه‌های متنوعی تهیه شده و مدل‌های بیشماری را به وجود می‌آورد که هر کدام نکات و روش خاصی برای پوشیدن دارد. دامن چرم از مدل‌هایی است که طرفداران زیادی دارد و می‌تواند بخشی از تیپ مجلسی شما باشد. اما پوشیدن این دامن باید با رعایت نکاتی خاص صورت انجام شود تا بهترین تیپ را داشته باشید و در مهمانی‌ها بدرخشید. چگونه دامن چرم را ست کنیم؟

انتخاب دامن

گام اول تصمیم گرفتن درباره انتخاب نوع دامن است، باید نوع اندام خود را بشناسید و فرم دامن و تنگی و بلندی دامن را بر اساس آن انتخاب کنید. به طور کلی درمورد دامن‌های چرم مدل‌های روی زانو و بالای زانو زیبایی بیشتری دارند و مدل‌های خیلی بلند ممکن است زحمت زیادی داشته باشند. مدل‌های چین‌دار و پفی در دامن‌های چرم سنگینی زیادی دارند و ممکن است پوشیدن آن کمی دشوار باشد.

چگونه دامن چرم را ست کنیم؟

 

با دامن چرم چی بپوشیم؟

دامن راسته چرم بهتر است با یک بلوز فیت اما شل که داخل دامن قرار بگیرد پوشیده شود و دامن چرم پیلی‌دار با بلوز تنگ هماهنگی خوبی دارد. دامن‌های چرم تیره را با هر رنگی می‌توانید بپوشید. در مورد رنگ‌های روشن‌تر دقت بیشتری لازم است ولی سفید همیشه جواب می‌دهد. برای داشتن یک تیپ دخترانه از رنگ‌های روشن‌تر به همراه جواهرات رنگی استفاده کنید اما برای تیپ خانمانه‌تر رنگ‌های تیره و ساده را انتخاب کنید. فراموش نکنید که دامن چرم را با بلوز چرم هم می‌توان پوشید.

کفش مناسب دامن چرم

نوع کفش را باید بر اساس موقعیت انتخاب کنید که در این مطلب مقصود ما استفاده مجلسی است و باید دامن چرم را با کفش مجلسی بپوشید اما ست بودن رنگ کفش و دامن ضرورتی ندارد. بهترین انتخاب یک کفش مجلسی کلاسیک یا صندل پاشنه بلند زینتی است که طول پاشنه کفش باید متناسب با بلندی دامن باشد یعنی برای دامن بلندتر پاشنه کفش بلندتر هم مناسب است.

چگونه دامن چرم را ست کنیم؟

 

جواهرات با دامن چرم

هر دامن چرمی که داشته باشید وهر لباسی که با آن بپوشید فراموش نکنید که جواهرات نقره‌ای بهتر از جواهرات طلایی با آن هماهنگی دارند

مطالب مرتبط:

1- انواع دامن زنانه

2- دامن بلند را با چی بپوشید؟

3- تاریخچه دامن میدی

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :