محمد رضا اهوارکی در
0

نحوه پوشیدن لباس مشکی زنانه

نحوه پوشیدن لباس مشکی زنانه

مشکی علاوه بر این که رنگ عشق است مظهر خوشتیپی و مرموز بودن نیز است! اما بستگی دارد شما چگونه آن را به تن کنید. مشکی رنگی است که به راحتی با اکثر رنگ ها و طرح ها ست می شود. با این که دستور خاصی برای پوشیدن لباس های مشکی وجود ندارد نحوه پوشیدن لباس مشکی زنانه چگونه است؟ آیا با قوانین پوشیدن این رنگ آشنا هستید؟

نحوه پوشیدن لباس مشکی زنانه

چه زمانی باید مشکی بپوشیم؟

  • با لباس مشکی زنانه تیپی غیررسمی و جالب بزنید

اگر می خواهید تیپی داشته باشید که تقریبا همیشه در آن از آیتم های مشکی استفاده کرده باشید باید رنگ های دیگر را به خوبی و متنوع انتخاب کنید. مثلا یکی از آیتم های اساسی مثل شلوار جین، تیشرت جوراب ،کفش کمربند و دامن را می توانید مشکی انتخاب کنید و بقیه آیتم ها را هربار تعویض رنگ کنید.

نکت: هرگز از سر تا پا مشکی نپوشید. مدل های سرتا پا یک رنگ می تواند ترکیب رنگ تیپ شما را خراب کند و آنطور که انتظار دارید شما را خوشتیپ نشان ندهد. مثلا تیشرت مشکی با شلوار جین ترکیب جالبی ایجاد می کند اما یک تیپ سراسر مشکی با جین مشکی خیر.

  • برای مجالس رسمی مشکی بپوشید

وقتی به مجلس رسمی دعوت بودید حتما مشکی به تن کنید. لباس مشکی زنانه سرمایه گذاری خوبی هستند زیرا در اکثر موقعیت های رسمی قابل پوشیده شدن هستند، از مراسم ختم گرفته تا عروسی. جذابیت خاصی دارند و هیچ وقت از پوشیدنشان پشیمان نمی شوید.

– گوشواره، کت و شلوار مجلسی، شال، مانتو و کفش پاشنه بلند.

  • لباس مشکی زنانه لاغرتر نشان تان می دهد

از قدیم گفته اند که “رنگ مشکی لاغر کننده است”.و این درست نیز هست چراکه رنگ مشکی نور را به جای اینکه بازتاب کند جذب می کند و دیدن چروک ها، خطوط درزها و سایه ها را برای چشم مخاطب سخت تر می کند و نتیجتا لباس در تن شما لاغرتر دیده می شود.

نکته: اندازه ی لباس های مشکی نیز خیلی مهم است. لباس های بگی و گشاد به هیچ وجه کارایی لازم را برای شما ندارند.

نحوه پوشیدن لباس مشکی زنانه

نکته هایی برای پوشیدن مشکی

  • این را بدانید که چشم حین دیدن رنگ مشکی بقیه رنگ ها را به خوبی ترکیب نمی کند

درک مطلب کنتراست برای شمایی که می خواهید با لباس های مشکی تیپ بزنید خیلی مهم است. از این رو اگر تمام تیپ شما مشکی باشد، هرآن چه که به غیر از رنگ مشکی در تیپ شما وجود داشته باشد به خوبی دیده می شود. پس بهترین موقعیت برای شماست که از طریق آن جواهرات و اکسسوری های رنگی خودتان را به عرصه ی نمایش بگذارید و چشم مخاطبین شما زمان زیادی را محو آن خواهد شد.

نکته: قسمت هایی از رنگ پوست شما که با رنگ مشکی تضاد دارند هم از این قضیه مستثنی نیستند. مثلا اگر می خواهید صورت زیبایتان را به رخ بکشید می توانید از یک لباس مجلسی مشکی با یقه اسکی استفاده کنید که صورت شما را در معرض دید قرار دهد.

  • برای تنوع بصری می توانید از لباس هایی با طرح های مشکی استفاده کنید 

شاید تماما مشکی پوشیدن یک انتخاب خوب برای شما باشد ولی تنها انتخاب شما نیست. از این رو ما به شما پوشیدن لباس هایی که در آن ها از طرح های مشکی استفاده شده است را نیز پیشنهاد می کنیم. این طرح های روی لباس شما با بقیه ی پوشاک شما با رنگ مشکی ست می شوند و تیپتان را زیباتر و هوشمندانه تر نشان می دهند.

نکته: طرح های خاصی که می توانید از آن ها انتخاب کنید خال خالی، راه راه، گل دار و شطرنجی مشکی است.

ایده برای پوشیدن لباس مشکی زنانه

  • لباس مجلسی کوچک کلاسیک را حتما امتحان کنید

یکی از بهترین و پر طرفدارترین لباس های مجلسی خانم ها از قرن ۲۰ تا کنون همین لباس مجلسی مشکی است. در اندازه های بلند و کوتاه و ارایه می شوند و برای زمانی مناسب است که شما می خواهید یک تیپ سراسر مشکی به همراه اکسسوری های مشکی بزنید. تیپی زیبا، کلاسیک و آسان.

نکته: برای این تیپ از قابلیت کنتراست کم استفاده کنید یعنی اکسسوری های غیر مشکی‌تان باید کم باشد.

  • برای داشتن تیپی لاکچری آیتم های متالیک را با مشکی ادغام کنید

از هر که بپرسید می گوید این تیپ فوق العاده زیباست: پوشیدن ژاکت یا لباس متالیک روی یک شلوار مشکی. این طرح فوق جذاب موجب بیشتر دیده شدن بالاپوش های شما می شود.

این تیپ برای مجالس رسمی و غیررسمی مناسب است.

  • از شال ها و دستمال گردن های مشکی برای داشتن تیپی مرموزانه استفاده کنید

شاید به تن کردن دستمال گردن و شال های این رنگی و شفاف در میان ایرانیان هنوز همه گیر نشده است ولی با این کار تیپی خاص و منحصر بفرد در میهمانی ها خواهید داشت. اگر یک دستمال گردن مشکی از روی تیپ رنگی‌تان بپوشید تم جدی به تیپتان داده اید. بهترین راه برای زدن یک تیپ زمستانه ی مجلسی هم پوشیدن کت مجلسی به همراه شال مشکی است.

  • جواهرات مشکی بزرگ بپوشید 

جواهرات مشکی به خودی خود با لباس های مشکی به راحتی ست می شوند ولی با تیپ های رنگی نیز به کار بردن آن ها مانعی ندارد. وقتی بحث از جواهرات مشکی رنگ می شود انتخاب های زیادی پیش روی شماست: گوشواره های مشکی، سنگ گردنبندهای مشکی، مروارید مشکی و خیلی انتخاب های دیگر.

یک قانون ساده در این مورد می گوید هرچه تیپ شما ساده تر باشد امکان استفاده ی شما از جواهرات بیشتر می شود. پس هرچه تیپتان ساده تر باشد جواهراتتان بیشتر دیده می شود و مسلما در یک تیپ شلوغ جواهرات شما از دیدگان دیگر مخفی خواهد ماند.

مطالب مرتبط:

1- لباس تمام مشکی

2- اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان

3- از بین بردن لکه های سفید لباس مشکی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :