۹ مدل کفشی که هر خانومی باید داشته باشد

در حالی که کفش‌های زنانه مدل‌ها، شکل‌ها، سایزها، و رنگ‌های بسیار متنوعی دارند، اما باز هم ممکن است گاهی وقتی که برای خرید کفش جدید می‌رویم، آن چیزی که دوست داریم را پیدا نکنیم! اما اگر قبل از رفتن به خرید کفش کمی خودتان را آماده کنید، خیالتان راحت می‌شود که از پس هر شرایطی برمی‌آیید بهترین کفش ممکن را پیدا می‌کنید. خانم‌های شیک پوش مدل‌های مختلف کفش را می‌شناسند و به خوبی می‌دانند که هرکدام از این مدل‌ها برای چه موقعیت و خلق چه استایلی مناسب است. به همین دلیل، در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با ۸ مدل از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین مدل کفش زنانه جدید که هر خانم خوش پوش و زیبایی باید آن‌ها را در کمد لباس‌های خود داشته باشد آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

۸ مدل کفش زنانه جدید که هر خانم شیک پوشی باید داشته باشد

یک جفت کفش پاشنه بلند و رسمی به رنگ مشکی

یک کفش پاشنه بلند ساده و رسمی به رنگ مشکی، از آن کفش‌های کاربردی و شیک است و هر خانمی حتما باید یک جفت از آن را داشته باشد. این کفش‌ها بسیار خاص و زیبا هستند و شما می‌توانید در مناسبت‌های بسیاری از آن‌ها استفاده کنید. فقط یادتان باشد که مدل ین کفش را خیلی مطابق با ترندهای فصل، و یا بنددار انتخاب نکنید. هرچه ساده‌تر باشد بهتر است و شما می‌توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

یک کفش پاشنه بلند شیک و ساده به رنگ مشکی تقریبا با همه مدل لباسی به راحتی ست می‌شود؛ با شلوار رسمی، پیراهن، دامن و غیره. یادتان باشد که اگر می‌خواهید کفشتان استایلی رسمی داشته باشد، بهتر است که جنس آن را یک حنس رسمی و شیک، مانند مخمل، جیر، و یا ساتن انتخاب کنید. همچنین، سعی کنید قد پاشنه کفش خود را نیز آنقدر بلند انتخاب کنید که استایل آن رسمی باقی بماند، اما نه آنقدر بلند که باعث بشود شما نتوانید راحت با آن راه بروید. برای اکثر خانم‌ها، این قد پاشنه ایده‌آل چیزی بین ۶٫۵ تا ۱۱ سانتی‌متر است.

یک جفت کفش پاشنه بلند و رسمی به رنگ مشکی

 

یک جفت کفش پاشنه بلند ظریف با رنگی خنثی و یا رنگی روشن

درست است که یک کفش پاشنه بلند به رنگ مشکی هم بسیار شیک است و هم کاربردی، اما متاسفانه رنگ آن با بعضی لباس‌ها اصلا زیبا دیده نمی‌شود. به همین دلیل، بهتر است که علاوه بر آن، یک جفت کفش پاشنه بلند ظریف و شیک با رنگی خنثی و یا رنگی روشن (اما نه رنگ سفید) در کمد لباس‌های خود داشته باشید، تا کلکسیون کفش‌های شیک و کلاسیک‌تان تکمیل شود. همچنین، یادتان باشد که بهتر است مدل کفش خود را به نحوی انتخاب کنید که خیلی زود از مد نیفتد و بتوانید در هر زمانی و هر فصلی از آن استفاده کنید.

کلکسیون کفش‌های پاشنه بلند و رنگ روشن برند محبوب کریستین لوبوتین کلکسیون بسیار زیبایی است، البته قیمت کفش‌های این برند کمی بالا است، اما این کفش‌ها هم بسیار شیک هستند و هم مدل آن‌ها طوری است که هیچوقت از مد نمیفتند. رنگبندی این کلکسیون نیز برای هر خانمی با هر رنگ پوستی مناسب است.

یک جفت کفش پاشنه بلند ظریف با رنگی خنثی و یا رنگی روشن

یک جفت کفش تخت نیمه رسمی

بهتر است که هر خانمی یک جفت کفش تخت نیمه رسمی و زیبا در کمد لباس‌های خود داشته باشد؛ کفشی که بتوان آن را با شلوار جین ست کرد، اما استایل آن آنقدر اسپرت نباشد که نتوانید آن را با لباس‌های نیمه رسمی ست کنید. اگر یک کفش تخت ساده حوصله شما را سر می‌برد، می‌توانید کفش خود را طرح‌دار و یا به رنگی خاص انتخاب کنید. اما یادتان باشد که هرچه کفش‌تان ساده‌تر باشد، می‌توانید با لباس‌های بیشتری آن را ست کنید.

یک جفت کفش تخت نیمه رسمی

یک جفت کفش پاشنه کوتاه به رنگ مشکی

علاوه بر یک کفش پاشنه بلند و رسمی به رنگ مشکی، یک جفت کفش پاشنه کوتاه و راحت به رنگ مشکی نیز از ملزومات کمد لباس‌های یک خانم خوش پوش است. این مدل کفش برای موقعیت‌هایی مناسب است که پوشیدن یک کفش خیلی رسمی در آن‌ها کار چندان جالب نیست؛ مثل یک قرار دوستانه در بعد از ظهر و یا یک جلسه کاری.

همچنین، یک کفش پاشنه کوتاه علاوه بر اینکه بسیار کاربردی است، بسیار هم راحت است و شما می‌توانید بدون هیچ زحمتی با آن راه بروید. اندازه استاندارد برای این مدل کفش حدود ۶ سانتی‌متر است. اگر دوست داشته باشید می‌توانید قد پاشنه کفش خود را کمی بلندتر انتخاب کنید، اما در این صورت دیگر جزو این دسته از کفش‌ها حساب نمی‌شود!

یک جفت کفش پاشنه کوتاه به رنگ مشکی

یک جفت کفش ورزشی راحت، برای استفاده روزمره

علاوه بر کفش‌های پاشنه بلند پر زرق و برق و خانمانه، داشتن یک جفت کفش ورزشی راحت نیز برای هر خانمی ضروری است. شما نمی‌توانید با یک کفش پاشنه‌دار به خرید بروید و یا با یک کفش تخت نیمه رسمی ورزش کنید! پس بهتر است که حتما به فکر یک کفش ورزشی مناسب نیز برای موقعیت‌های غیر رسمی باشید.

یک جفت کفش ورزشی راحت، برای استفاده روزمره

 

یک جفت کفش پاشنه بلند با رنگی متالیک

بعضی از موقعیت‌ها هستند که شما نمی‌توانید همراه با لباس مناسب برای آن‌ها، یک جفت کفش مشکی بپوشید. در این حالت بهترین گزینه یک کفش پاشنه بلند با رنگی متالیک است. مهم نیست که مدل این کفش را چگونه انتخاب کنید؛ مدل جلو باز، جلو بسته، و یا مدلی که بند آن دور مچ پا بسته می‌شود، همین‌که رنگ آن متالیک باشد و بتوانید آن را با لباس خود ست کنید کافی است.

شما می‌توانید یک کفش پاشنه بلند با رنگ متالیک را با رنگ‌های پاستلی، رنگ‌های روشن خنثی، و تناژهای مختلف رنگ سفید ست کنید. همچنین، این رنگ کفش با لباس مشکی نیز بسیار زیبا دیده می‌شود.

یک جفت کفش پاشنه بلند با رنگی متالیک

کفش و نیم بوت پاشنه‌‌دار و غیر رسمی

هیچ چیزی به اندازه چند سانتی‌متر پاشنه کفش، نمی‌تواند لباس غیر رسمی شما را به یک لباس شیک تبدیل کند و کاری کند شما نسبت به استایل خود حس بهتری داشته باشید! قد این پاشنه بلند نیست، همینکه کفش شما تخت نباشد کافی است تا چنین حسی داشته باشید. شما می‌توانید یک صندل، کفش، و یا چکمه پاشنه‌دار و غیر رسمی را حتی با شلوار جین هم ست کنید. اما یادتان باشد که راحتی لباس حرف اول را میزند، پس قد پاشنه خود را زیاد از حد بلند انتخاب نکنید.

کفش و نیم بوت پاشنه‌‌دار و غیر رسمی

یک بوت ساق بلند

یک جفت چکمه بلند از آن دسته کفش‌هایی است که هر خانم خوش پوشی باید برای روزهای سرد فصل زمستان، حداقل یک مدل از آن را در کمد لباس‌های خود داشته باشد. چکمه‌های بلند مدل‌های بسیار متنوعی دارند؛ از مدل پاشنه بلند و رسمی گرفته تا مدل تخت و غیر رسمی. بسته به اینکه کدام یک از این مدل‌ها را انتخاب کنید، می‌توانید کفش خود را با شلوار جین، دامن، و هر لباس دیگری ست کنید. همچنین، سع کنید رنگ چکمه خود را رنگی کلاسیک، مثلا مشکی و یا قهوه‌ای انتخاب کنید تا به راحتی با هر رنگ دیگری ست بشود و به این زودی هم از مد نیفتد.

 

مطالب مرتبط:

۱- گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه را بیشتر بشناسید

۲- هر مدل کفش زنانه را با چه لباسی بپوشیم

۳- پاشنه مناسب برای کفش زنانه چقدر است؟

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :