این 6 ایراد، سن شما را بالا می برد!

0

قطعا شما هیچ خانومی را نمی شناسید که بخواهد عمدا تیپی بزند که وی را از حد ایده آل چاق تر، لاغرتر، بلندتر یا کوتاه تر نشان دهد. همچنین متعجب خواهید شد اگر بدانید خانوم های زیادی در دنیا هستند که مایلند تیپی را انتخاب کنند که سن آنها را بالاتر نشان دهد. عجیب است اما اگر شما قلبا احساس جوانی می کنید پس چرا مدلی را انتخاب می کنید که شمارا پیرتر نشان دهد؟ این 6 ایراد، سن شما را بالا می برد!

1- پارچه های پشمی راه راه

در حالیکه برخی از پارچه ها همانند پارچه کتان ساده، ظاهری جوان پسند به شما می دهند اما به نظر می رسد پارچه های راه راه عملکرد متفاوتی داشته باشند. حتی اگر می خواهید همانند آقایان لباس بپوشید، ترجیحا از مدل های چهارخانه استفاده کنید.

2- آرایش زیاد یا کم

طریقه صحیح آرایش کردن را یادبگیرید. آرایش غلیظ ممکن است سن شما را بالا ببرد. گاهی اوقات با یک رژلب کمرنگ و یک سایه ملایم می توانید زیبایی وجذابیت خود را چندین برابر کنید.

این 6 ایراد، سن شما را بالا می برد!

3- موهای خاکستری

ممکن است خیلی از بانوانی که این رنگ مو را انتخاب می کنند بااین نظر مخالف باشند اما حقیقت اینست که موی خاکستری شما را مسن تر نشان می دهد. گستره وسیعی از رنگ موهای زیبا وجذاب وجود دارد که با توجه به رنگ پوست افراد، مناسب و برازنده آن هاست.

4- هر رنگی که چهره شما را گرفته نشان می دهد

یکی از مواردی که به شدت می تواند ظاهر شما را تحت تاثیر قرار دهد رنگ لباس شماست. یک رنگ مناسب (مثل قرمز،آبی یا زرد) می تواند پوست صورت شما را روشن تر وسن شما را کمتر نشان دهد.

این 6 ایراد، سن شما را بالا می برد!

5- کیف دستی قدیمی

شاید باورتان نشود اما نوع کیفی که شما به دست می گیرید تاثیر بسیار زیادی در تیپ وظاهرشما دارد. یک کیف مادر بزرگ پسند می تواند از شیک بودن شما بکاهد و سن شما را بالاتر نشان دهد. سعی کنید کیف های چرم شیک و مدل جدید به دست بگیرید.

6- عینک مطالعه

قطعا برخی از شما به این عینک ها نیاز دارید، اما هیچ خانومی تا به حال با قراردادن یک عینک مطالعه کوچک در نوک بینی اش جوان به نظر نرسیده است، مگر اینکه آن عینک قاب مناسبی داشته باشد. قاب عینک شما تاثیر بسیار زیادی در چهره شما دارد و می تواند شما را پیرتر و یا برعکس جذاب تر نشان دهد پس به دنبال عینک هایی باقاب مناسب و به روز باشید.

مطالب مرتبط:

1- مقابله با پیری

2- ۵ راه اصلی برای به تاخیر انداختن پیری پوست

3- با این ۱۰ روش همین فردا جوان شوید

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :