۴ قانون برای پوشیدن ژیله

0

ژیله از آن دسته لباس مردانه است که می‌توان آن را به راحتی ست کرد. پاییز و بهار مناسب‌ترین فصل برای پوشیدن ژیله است. در این مقاله با ۴ قانون برای پوشیدن ژیله آشنا خواهیم شد. با چی بپوشم همراه باشید. 

۱- ژیله مردانه را به صورت لایه ای بپوشید

ژیله را نباید به تنهایی با پیراهن ست کرد. بهتر است بگوییم لباس های یقه دار را فراموش کنید و به فکر ست کردن ژیله با تی شرت‌های آستین بلند و یا بلوز یقه گرد باشید. سپس روی آن کافیست یک اورکت بپوشید و تیپتان را تکمیل کنید. شلوار کتان مشکی برای ست کردن با آن مناسب است.

4 قانون برای پوشیدن ژیله

ژیله مردانه اسپرت

4 قانون برای پوشیدن ژیله

۲- ژیله مردانه را تک رنگ بپوشید

سعی کنید رنگ های خنثی بپوشید و یا تک رنگ. رنگ‌های روشن نیز برای ست شدن با ژیله مردانه بسیار مناسبند. شلوار رنگی قرمز و ژیله سفید بهترین ترکیب رنگ را تشکیل می‌دهد. رنگ های مشکی، خاکستری، طوسی و سنگی هم بهترین رنگ‌ها برای انتخاب یک جلیقه مردانه هستند. چراکه به راحتی با بقیه لباس‌ها ست می‌شوند.

4 قانون برای پوشیدن ژیله

جلیقه مردانه اسپرت

4 قانون برای پوشیدن ژیله

۳- ژیله مردانه را رسمی بپوشید

باورتان می‌شود که می توانید جلیقه مردانه اسپرت را با کت و شلوار هم بپوشید؟ یک تیپ فوق العاده زیبا و رسمی. از کت‌های اسپرت و شش دکمه استفاده نکنید و حتی الامکان کت شما باید کلاسیک باشد، و جنس و رنگ ژیله باید مکمل هم باشند ولی با هم ست نباشند. نباید تظاهر کنید که یک دست کت و شلوار با جلیقه ست کرده‌اید. ژیله های پشمی و فلانل مناسب‌ترین گزینه برای ست شدن با کت و شلوار هستند. یک کروات بافت و یک پوشت مربعی طرح دار تیپ شما را تکمیل می‌کند.

4 قانون برای پوشیدن ژیله

ژیله مردانه اسپرت

4 قانون برای پوشیدن ژیله

۴- ژیله مردانه را متناسب با لباس فصل ست کنید

اگر در فصل سرد هستید و قرار است بیرون خانه بیشتر از اینکه به تیپ شما توجه شود یخ بزنید، به شما ژیله های پشمی را توصیه می‌کنیم. پس در زمستان به دنبال جنس‌های گرم‌تر آن باشید.

4 قانون برای پوشیدن ژیله

ژیله مردانه

4 قانون برای پوشیدن ژیله

مطالب مرتبط:

۱- تو ۲۰ سالگی چی بپوشم؟

۲- برند لوکس دنیای اکسسوری، Dupnet

۳- برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :