محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه تیپ زمستانه بزنیم؟

چگونه تیپ زمستانه بزنیم؟

فصل زمستان از فصل هایی است که شما در آن قدرت مانور بیشتری برای تیپتان خواهید داشت. اگر بخواهیم از دید خوشتیپ ها به این قضیه نگاه کنیم تعداد لباس هایی که در هر لایه از تیپشان می توانند به تن کنند بیشتر است و نتیجتا تنوع تیپ آن ها بهتر خواهد بود. تیپ زمستانه ای که خوشتیپ ها امسال می زنند هم تنوع زیادی در خود دارد. در این مقاله به بررسی تیپ های مختلف زمستانه می پردازیم.

۱- تیپ روزمره

از مکان هایی که بیشتر از بقیه ی مکان ها قرار است در آن ها ظاهر شوید و دیده شوید مسلما محیط های اجتماع خواهد بود و نحوه ی لباس پوشیدن شما در این محیط روی حس شما از خوش تیپ بودنتان تاثیر گذار است. برای این تیپ ما به شما پوشیدن اورکت یا ژاکت مشکی و پیراهن دکمه دار سفید (که بهتر است زیر یک بافت پوشیده شود‌) را پیشنهاد می کنیم. کفش های قایقی با کفی ضخیم تر از دیگر پیشنهادات ما به شما در این فصل سرد است.

خوشتیپ ها در زمستان چگونه لباس می پوشند؟

۲- زمانی که به شام بیرون از منزل دعوت می شوید

تیپ زمستانه مخصوص برای بیرون رفتن با عزیزان به صرف شام از تنوع زیادی برخوردار است. در این موقعیت لذت برانگیز پیشنهاد ما به شما پوشیدن پیراهن مشکی و روی آن یک بافت خوش طرح است. روی بافت می توانید ژاکت مشکی چرمی پوشیده و با اینکار در واقع شما خودتان را با پوشیدن پیراهن و بافت از سرما مصون می دارید و با اضافه کردن ژاکت چرمی مدرن بودن و منحصر به فرد بودن را به تیپتان تزریق کرده اید. برای فوق العاده تر شدن تیپتان می توانید از کفش ها یا بوت های Brogues استفاده کنید.

خوشتیپ ها در زمستان چگونه لباس می پوشند؟

۳- تیپ محل کار 

برای محل کار معمولا لباس های رسمی تری نیاز است. از این رو آقایان خوشتیپ سعی می کنند علاوه بر رسمی پوشیدن، به خوشتیپ بودن خود نیز توجه کنند. در تیپ زمستانه آقایان از مواردی که به هیچ وجه از پوشیدنش در محل کار پشیمان نخواهید شد بوت است. بوت های چلسی بهترین انتخاب شما در این زمینه خواهند بود. آن ها را با شلوار کتان مشکی ست کنید و سپس به عنوان بالاپوش از بافت استفاده کنید. در لایه ی سوم تیپتان می توانید از بارانی ها یا اورکت های خوش رنگ استفاده کنید.

خوشتیپ ها در زمستان چگونه لباس می پوشند؟

۴- خریدهای طولانی مدت

اگر قرار است با همسر یا خانواده خود به خرید بروید به طوری که حداقل یک خانم همراه شماست باید تخمین درستی از زمان خریدتان بزنید و حواستان به سردی زیاد هوا و در عین حال خوشتیپ بودنتان باشد. برای خرید های طولانی مدت کافیست یک بافت یقه اسکی ضخیم را با بوت یا کفش های Brogues ست کنید و سپس شلوار جین خوش رنگتان را نیز به همراه آن ها بپوشید. پوشیدن یک پیراهن شطرنجی‌ به همراه بافت نیز برای تیپ شما جلوه ی خوبی خواهد داشت. روی آن ها کاپشن یا بارانی بپوشید.

خوشتیپ ها در زمستان چگونه لباس می پوشند؟

مطالب مرتبط:

۱- اصول پوشیدن لباس زمستانی

۲- ۴ روش مناسب پوشیدن کلاه زمستانی

۳- برای پوشاک زمستانه چه طرح هایی مناسب است؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :