محمد رضا اهوارکی در
0

۴ روش مناسب پوشیدن کلاه زمستانی

۴ روش مناسب پوشیدن کلاه زمستانی

با رسیدن زمستان آقایان خوش تیپ علاوه بر گرم بودن به فکر این هستند که تیپ خوب خودشان را نیز حفظ کنند. از این رو یکی از ضروری ترین آیتم های زمستانه یعنی کلاه را باید با دقت بالایی انتخاب کنند. در این مقاله ۴ روش مناسب پوشیدن کلاه زمستانی را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

کلاه عرقچینی

هیچ چیزی گرم تر و راحت تر از این کلاه زمستانی نیست. از قابلیت های خوب آن کشیده شدن آن به دور سر شماست. با کشیده شدن به خوبی می تواند گوش های شما را گرم کند. وقتی گوش شما گرم باشد تمام قسمت های بدن شما گرم می شود و رابطه ی مستقیمی بین گرم شدن گوش ها و گرم شدن بدنتان وجود دارد. این مدل کلاه پیشنهاد ما به شما طرفداران چی بپوشم است.

۴ روش مناسب پوشیدن کلاه زمستانی

کلاه خلبانی

اگر به دنبال تیپی منحصر بفرد هستید کلاه خلبانی بهترین انتخاب شماست. کلاهی با آستین های بلند در اطرافش که گوش های شما را به خوبی گرم می کند. این آستین ها معمولا کشی هستند که چفت می شوند و گوشتان را گرم می کنند. این کلاه نیز طرفداران زیادی دارد.

کلاه پام پام – کلاه منگوله ای

اگر به دنبال ظاهری بامزه هستید این مدل کلاه را به شما پیشنهاد می کنیم. این ها نیز مانند کلاه عرقچینی هستند با این تفاوت که منگوله ای کروی شکل در بالای آن ها یافت می شود که برای جدا کردن کلاه از روی سر کمک زیادی می کند.

۴ روش مناسب پوشیدن کلاه زمستانی

کلاه پوست گوسفندی

از آنجایی که گوسفندان قادر هستند سخت ترین زمستان ها را نیز تحمل کنند کلاهی که از پشم گوسفند ساخته شده باشد نیز در تحمل سرما کمک حال شماست. از طرفی این کلاه ها نیز آستین هایی در اطراف دارند که با بسته شدن میزان گرم کردن آن را به شدت افزایش می دهند.

مطالب مرتبط:

1- اصول خرید کلاه مردانه

2- چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنیم؟

3- کلاه های تابستانی زیبا مخصوص کنار ساحل

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :