چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟

یکی از موارد فانتزی ای که دختر خانم ها در مجالس تولد و عروسی خیلی دوست دارند رعایت کنند پوشیدن کلاه است. جالب تر آنکه سعی و تلاش زیادی برای ست کردن آن با لباس مجلسی شان می کنند و خیلی دوست دارند این آیتم حتما در میان اکسسوری هایشان باشد. در این مقاله قرار است به روش های ست کردن این نوع کلاه ها با لباس مجلسی بپردازیم. با کارشناسان جی بپوشم همراه باشید.

قبل از اینکه تصاویر پایین را نگاهی بیندازید باید بگویم که کلاه های غیر از کلاه لبه دار، مانند کلاه های رپر ها و کلاه هایی که لبه ی جلوی آن ها بلند است، فرآیند ست کردن سخت تر و خاصی دارند. به غیر از این کلاه ها با کلاه های لبه پهن تر رو به رو هستیم که باید حتما با لباس های آستین حلقه ای یا بند دار ست شوند. هر چه لبه ی کلاه تان بیشتر بود سعی کنید از قسمت یقه و آستی در لباستان کمتر باشد تا زیبایی آن به خوبی جلوه کند. هدبند ها را با لباس های آستین دار ست کنید که بیشتر در تصاویر و عکس ها هم همین گونه می بینیم و غیر از این جلوه ی جالبی ندارد.

در ترکیب رنگ لباس زنانه خیلی دقت کنید که کلاه های حصیری شکل حتما با لباس های رنگ روشن ست شوند. اگر کلاه شما طرحی یا نوشته ای روی خود دارد، چه خوب است که طرح های آن با طرح لباس شما ست باشند.

 در زیر مواردی از این ست کردن ها را مشاهده می کنید:

چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟ چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟

مطالب مرتبط:

۱- کلاه های تابستانی زیبا مخصوص کنار ساحل

۲- انواع کلاه مردانه

۳- کلاهی تابستانی برای هر جنتلمن

۴- تاریخچه کلاه زنانه و معرفی بهترین مدل کلاه زنانه مجلسی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :