برند لوکس دنیای اکسسوری، Dupont

بدون شک بسیاری از خانم ها و آقایان به دنبال اکسسوری های لوکس و گرانقیمت هستند. همانگونه که در مقالات گذشته به آن اشاره نمودیم بسیاری از ثروتمندان برای نمایش قدرت خود از اکسسوری های خاص استفاده می کنند. یکی از این اکسسوری ها فندک است، بله فندک! امروز کارشناسان چی بپوشم قصد دارند به معرفی برند لوکس دنیای اکسسوری، Dupont بپردازند.

ad banner

برند فرانسوی دوپونت به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان اکسسوری های لوکس در دنیا شناخته می شود. فندک، کیف چرم، عطر و ادکلن و سیگار برگ که تحت لیسانس برند فیلیپ موریس تولید می کند از جمله محصولات این برند است. سایمون تیسوت دوپونت تولید اکسسوری های لوکس را در سال ۱۸۷۴ در پاریس شروع کرد.

برند لوکس دنیای اکسسوری، Dupont

دوپونت در سال ۱۹۱۹ میلادی از کمپانی خود استعفا داد و فرزندان خود را به عنوان مدیران ارشد در این برند معرفی نمود. بعد از ورود فرزندان Dupont تولید محصولات  دستی و گرانقیمت بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت تا جایی که این برند با کارتیر برند مشهور دنیای جواهرات به تولید چمدان های مسافرتی پرداخت. شایان ذکر است ۴۸ درصد از سهام دوپونت در اختیار ژیلت قرار دارد.

مطالب مرتبط:

۱- معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

۲- آقایان چگونه اکسسوری های مناسب خود را انتخاب کنند؟

۳- زندگینامه مایکل کورس طراح مد و فشن آمریکایی

۴- ۱۲ مدل گردنبند دخترانه و زنانه شیک از برند چوپارد

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :