chadmin در
0

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

استفاده از جواهر و زیورآلات مردانه و برخی از اکسسوری ها می تواند جلوه ای زیبا به شما بدهد. تعداد این اکسسوری ها کم نیستند و البته قرار هم نیست شما از تمام آن ها با هم استفاده کنید! در ابتدا باید مدنظر داشته باشید که کدام نوع از این لوازم را می توانید با لباس هایتان هماهنگ کنید و بعد از آن به خرید و یا استفاده از آن ها بپردازید.  در این مقاله کارشناسان چی بپوشم به معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه خواهند پرداخت. 

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

1- ساعت مچی مردانه

شاید برای خیلی از ما ساعت وسیله ای است برای نمایش زمان باشد؛ اما هنگامی که می خواهید لباس رسمی بپوشید این وسیله نقشی مهم تر بازی خواهد نمود. انتخاب ساعت مچی دارای اصولی است که حتما باید آن را رعایت کنید.

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

2- انگشتر مردانه 

انگشتر یکی از انواع زیورآلاتی است که بسیاری از آقایان از آن استفاده می کنند، ترجیحا از انگشترهایی استفاده کنید که ساده باشند.

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

3- دکمه سر آستین

کارشناسان چی بپوشم استفاده از دکمه سر آستین با  لباس رسمی را توصیه می کنند. دکمه های سر آستین دارای انواع مختلفی اند که با توجه به نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

4- گیره کراوات 

اگر به عنوان یک بیزنس من دائما در رفت و آمد هستید؛  یکی ازاکسسوری هایی که می تواند موجب ثابت نگه داشتن کراوات شود، گیره کراوات است. گیره کراوات طرح و رنگ های مختلفی دارد اما رنگ نقره ای آن را می توان به راحتی با کت و شلوار و کراوات مشکی هماهنگ نمود.

معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

5- کلاه مردانه

همانگونه که خیلی خوب می دانید انواع مختلفی از کلاه مردانه در بازار برای خرید وجود دارد، برخی برای جلوگیری از تابش نور خورشید به چشم ها ساخته شده اند و برخی برای محافظت از سرما. به یاد داشته باشید که اگر کلاه مناسب خود را انتخاب نکنید چهره شما خنده دار خواهد شد. هر چند که استفاده از انواع کلاه این روزها خیلی رایج نمی باشد ولی اگر انتخابی مناسب داشته باشید می توانید ظاهری شیک را برای خود بسازید.

 نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هرگز از تمام این اکسسوری ها با هم استفاده نکنید، اگر به فکر پوشیدن کت و شلوار و لباس رسمی هستید استفاده از گیره کراوات، ساعت مچی و انگشتر می تواند کافی باشد.

مطالب مرتبط:

1- چگونه بهتر لباس بپوشم؟

2- خوشتیپ ها ثروتمندتر هستند!

3- انتخاب کت و شلوار مردانه باتوجه به فیزیک بدن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :