پانته آ توتونچیان در
0

برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟

برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟

برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟ مردد هستید که برای فرودگاه چه لباسی بپوشید؟ این مقاله را بخوانید تا به شما کمک کنیم لباس های مناسب برای فرودگاه را بشناسید. 

راحت ترین لباس تان را انتخاب کنید

مسافرت با هواپیما می تواند خیلی خسته کننده و طولانی باشد (البته منظور ما مسافرت های خارجی است)  و پوشیدن لباسی که در آن راحت نیستید این موضوع را بدتر می کند. پیشنهاد ما به شما سوییشرت های گشاد، شلوار جینی که خیلی تنگ و چسبان نباشد و پیراهن های نخی است.

ترجیحا کفش بدون بند بپوشید

از پوشیدن کفش هایی که در آوردنشان سخت و زمان بر است اجتناب کنید. گاهی در گیت های فرودگاهی مجبور می شوید کفش هایتان را دربیاورید و اگر کفش تان کلی بند و سگک داشته باشد، ممکن است وقت افرادی که در صف پشت سرتان هستند را بگیرید. بهتر است برای رفتن به فرودگاه کفش های تخت و بدون بند و یا دمپایی  لاانگشتی بپوشید.

برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟

زیورآلات فلزی سنگین 

بهتر است دستبند، النگو و گوشواره ی سنگین فلزی که درآوردنش مشکل است را در فرودگاه نپوشید تا در گیت های فرودگاه برایتان مشکلی پیش نیاید.

برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟

پیش بینی هوای سرد داخل هواپیما را بکنید

با اوج گرفتن هواپیما هوای داخل کابین سردتر می شود، پس حتما یک سوییشرت سبک در کیف دستی تان همراه داشته باشید. اگر کفش تان جلو باز است همراه داشتن یک جفت جوراب بی ضرر نیست.

برای رفتن به فرودگاه چی بپوشم؟

مطالب مرتبط:

1- از چه نوع عطرهایی در فصول سرد استفاده کنیم؟

2- خانم ها در سفر چگونه خوشتیب باشند؟

3- آقایان خوشتیپ در سفرهای کاری چی می پوشند؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :