chadmin در
0

از چه نوع عطرهایی در فصول سرد استفاده کنیم؟

از چه نوع عطرهایی در فصول سرد استفاده کنیم؟

اگر جز کاربران همیشگی چی بپوشم باشید، مطمئنا خیلی خوب با این موضوع آشنا خواهید بود که بهترین زمان برای استفاده از عطرهای گرم، زمستان است. از آنجایی که مهم ترین حلال به کار گرفته شده در عطر ها الکل است، میزان پایداری آن در آب و هوای سرد بیشتر می باشد لذا ماندگاری عطرها در فصل زمستان بیشتر است. از چه نوع عطرهایی در فصول سرد استفاده کنیم؟ عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم به آن اشاره خواهند نمود. 

ادویه های شرقی، وانیل و شکلات جز اساسی ترین اجزا تشکیل دهنده عطرهای گرم اند. با توجه به اینکه ذائقه انسان این گونه است که در هوای سرد به دنبال گرمای بیشتر است، لذا استفاده از عطرهای گرم در فصول سرد سال توصیه می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی عطرهای مناسب فصل زمستان بپردازیم:

عطرهای مناسب فصل زمستان برای آقایان

 1-عطر  جگوار کلاسیک (Jaguar Classic) 

اگر از طرفداران عطرهای گرم و شیرین هستید این عطر را به شما معرف می کنیم، نت ابتدایی این عطر سیب و نارنج و نت پایانی آن وانیل، مشک و نعناع هندی است.

از چه نوع عطرهایی در فصول سرد استفاده کنیم؟

2-عطر  تام فورد نیور (Tom Ford Noir)

 یکی از مهم ترین تولیدات برند مشهور تام فورد در سال 2012 میلادی بدون شک Tom Ford Noir است. نت آغازین این عطر نارینج، گل شاه پسند و نت پایانی آن به وانیل، چرم و چوب ختم می شود. اگر به دنبال استفاده از محصولات تام فورد هستید به شما تاکید می کنم که حتما بر روی اعتماد به نفس خود کار کرده باشید چرا که محصولات تام فورد بسیار خاص بوده و شاید به ذائقه همه افراد خوش نیاید.

عطرهای مناسب فصل زمستان برای بانوان

1- عطر بولگاری (Jasmin Noir)

عطری فوق العاده که نت آغازین آن از یاسمن و نت های سبز و نت پایانی آن از مشک و نعناع هندی است. این عطر فوق العاده می تواند یک انتخاب فراموش نشدنی برای همسر شما باشد.

از چه نوع عطرهایی در فصول سرد استفاده کنیم؟

2- عطر تام فورد (Tom Ford White Patchouli)

بدون شک خاص بودن نسبت به سایرین یکی از مهم ترین مواردی است که هر خانمی به آن می اندیشد. عطر زنانه تام فورد  White Patchouli می توانید خاص بودن خود را با عطر گرانقیمت تام فورد تجربه کنید. نت آغازین این عطر نارنج و گل های سفید را استشمام خواهید نمود و در نت پایانی بوی نعناع هندی و رایحه های چوبی را حس می کنید. بویدن این عطر باعث می شود استرس و اضطراب را به کلی فراموش کنید.

مطالب مرتبط:

1- عطرتان را براساس شخصیت تان انتخاب کنید

2- یک شیشه عطر تا چند روز دوام می آورد؟

3- کاربرد درخت گلابی در صنعت عطرسازی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

لیلیوم در تاریخ 19 فوریه 2016

ممنون از مطلب خوبتونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :