اصول پوشیدن کتانی

شاید در گذشته کتانی را برای رفتن به باشگاه و یا رفتن به پیک نیک می خریدیم اما این کفش ها امروز به عنوان یکی از محبوب ترین پوشیدنی ها در میان آقایان و خانوم ها تبدیل شده است. آیا در مورد اصول پوشیدن کتانی چیزی می دانید؟ با ما همراه باشید. 

ad banner

۱- پوشیدن کتانی و شلوار رنگی

جین و تیشرت و کتانی بهترین تیپی است که در همه روزهای سال می توانید بزنید. ولی برای تابستان پیشنهاد ما پوشیدن شلوار رنگی متناسب با رنگ کتانی و تا کردن پاچه  آن به صورت ۲ یا ۳ لا ، که بالای قوزک پایتان قرار بگیرد است.

اصول پوشیدن کتانی

۲- تیپ زدن هوشمندانه 

قوانین مد برای این هستند که نقض شوند. پس قوانین را کنار بگذارید و به جای کفش های رسمی تان کتانی به پا کنید. با اینکه شاید پوشیدن کتانی با کت و شلوار و جلیقه زیاد جالب نیست ولی می توانید جلیقه را حذف کرده و از تیشرت استفاده کنید. در انتخاب رنگ کت و شلوار ما آبی و طوسی را به شما پیشنهاد می کنیم. اکسسوری ها را به حداقل برسانید، کراوات را حذف کنید و اگر پیراهن می پوشید دکمه های بالا را باز بگذارید تا تیپتان کاملا از حالت رسمی خارج شود.

اصول پوشیدن کتانی

۳- متعادل کردن رنگ ها

از راه های خوش تیپ بودن در عصر حاضر ساده گرایی و شیک پوشی است. می توانید یک تیشرت طرح دار را با شلوار رنگی یا جین تنگ ست کنید. برای مسافرت های کنار دریا می توانید از شلوارک های بلند جین استفاده کنید. این تیپ را تنها با پوشیدن کتانی خوش رنگ و خوش دوخت و یک کمربند چرمی می توانید تکمیل کنید.

مطالب مرتبط:

۱- چطوری کتانی ساق بلند بپوشم؟

۲- شستن کتانی با دست یا ماشین لباسشویی؟

۳- چطور در محل کار جین و کتانی بپوشیم؟

۴- تاریخچه برند ونس به همراه ۳۰ مدل کتانی ونس

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :