چگونه با کفش اسنیکرز سفید، تیپ مردانه تابستانی بزنیم؟

اسنیکرز (به زبان انگلیسی آمریکایی) یا همان ترینر (به زبان انگلیسی بریتانیا) یا درواقع همان کتانی راحتی خودمان، طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد. اسنیکرز هم انواع مردانه و هم انواع زنانه دارد و می‌توان استایل‌های زیادی را با آن ست کرد. یکی از پرطرفدارترین اسنیکرزها، اسنیکرز سفید است؛ آن هم به دلیل خیره‌کننده بودنش و نیز به‌سادگی هماهنگ شدنش با بسیاری از رنگ‌ها و استایل‌ها.

در این مطلب قصد داریم باهم چند استایل شیک تابستانی را که می‌توان با اسنیکرز سفید ست کرد، بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 

مطالب مرتبط:

۱۰ اشتباه فاحش در استایل مردانه!

راهنمای انتخاب جوراب برای آقایان

راهنمای خوشتیپی در فصل تابستان برای آقایان

 

اسنیکرز با استایل اسپرت و ورزشی

چه استایل بهتر از استایل اسپرت (ورزشی) برای ست کردن با اسنیکرز؛ هرچه که نباشد، اسنیکرزها درواقع کفش ورزشی به‌شمار می‌آیند. می‌توانید استایلی مینیمال سیاه و سفید برای خود دست‎وپا کنید، اما اگر مینیمال‌پسند نیستید، می‌توانید اسنیکرز کانواس را با شلوار ورزشی شش جیب یا بگی آبی تیره و یک تیشرت طرحدار اما خنک یقه‌گرد بپوشید.

اسنیکرز با شلوار جین و تیشرت هنلی

پیش از هرچیز بگوییم که هنلی درواقع نوعی تیشرت ساده است که تفاوتش با تیشرت معمولی در این است که بخش بالایی آن دو یا سه دکمه دارد، اما تفاوتش با پولوشرت در این است که یقه برگردان ندارد. اسنیکرز، شلوار جین و تیشرت هنلی، احتمالا شما را به یاد استایل برد پیت می‌اندازد. اگر طرفدار تضاد رنگ‌ها نیستید، می‌توانید یک شلوار جین و تیشرتی با رنگ لایت انتخاب کنید. یادتان باشد که همیشه اضافه کردن کمی اکسسوری، استایل شما را جذاب‌تر می‌کند؛ مثلا یک دستبند چرمی یا استیل نه‌چندان بزرگ.

اسنیکرز با پوشش اسمارت‌کژوآل

شاید دوست نداشته باشید که همیشه پوشش کژوآل و راحتی داشته باشید یا اینکه مجبور باشید؛ نگران نباشید؛ لازم نیست اسنیکرز را کنار بگذارید. اسمارت‌کژوآل، پوششی بین کژوآل و نیمه‌رسمی است؛ بنابراین شما می‌توانید یک تیشرت یقه‌دار یا پیراهن (بسته به موقعیت) را همراه با شلوار کتانی با رنگ‌های خنثی یا لایت بپوشید؛ کیفی دستی در دست بگرید و عینک آفتابی بزنید. یادتان باشد که پیراهنتان را کوتاهتر انتخاب کنید و آن را درون شلوارتان قرار ندهید.

 

تفاوت میان پوشش رسمی، نیمه رسمی، کژوآل و اسمارت کژوآل

اسنیکرز با شلوارک و تیشرت

یکی از کژوآل‌ترین و راحت‌ترین پوشش‌های تابستانی که بسیار مناسب آب‌وهوای گرم تابستان و تفریح در ساحل است. به‌جای اینکه شلوارک و تیشرت را با صندل بپورید؛ اسنیکرز سفید پا کنید و شیکتر از همیشه باشید؛ مثلا می‌توانید شلوارک مشکی بالای زانو بپوشید تا با رنگ سفید اسنیکرز تضاد زیبایی ایجاد کند و آن را با تیشرت یقه‌گرد و ساده خاکستری تیزه ست کنید. اگر دوست ندارید بیش ازحد ساده باشید، می‌توانید از اکسسوری‌هایی مانند ساعتی شیک و عینک ضدآفتاب استفاده کنید.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :