کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

آیا تا به حال به این به فکر کرده‌اید که اگر کفش‌هایتان بتوانند صحبت کنند چه چیزهایی خواهند گفت؟ شاید از شما درخواست کنند که آن‌ها را برق بیاندازید و کم توجهی نسبت به آن‌ها نداشته باشید. کفش‌ها چیزهای زیادی در مورد شخصیت یک مرد می‌گویند. علم تا جایی پیش رفته است که ثابت می‌کند کفش‌ها می‌توانند به منظور پیش‌بینی دقیق شخصیت فرد، وضعیت و تمایل فکری او استفاده شوند. کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

1- بوت­‌ مردانه اسپرت

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

اهل سفر و گردشگری هستید؟ فردی پویا و پر جنب و جوش که همواره در حال جستجو است؟ به کوهنوردی و جنگل علاقه مندید؟ این مدل بوت مردانه مناسب شماست. درست است که ظاهر اولویت شما نیست اما برای شما کم اهمیت نیز نخواهد بود.

2- بوت رسمی مردانه 

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

شما چشم‌گیر و جذاب هستید. شما در مورد همه‌ی جزییات با دقت عمل می‌کنید. شما شخصی بسیار قابل‌اعتماد و همه‌کاره هستید. مردم به سمت شما جذب می‌شوند اما شما در مورد کسانی که همواره به سمت شما می‌آیند خسته هستید؛ هرچند شما در کمک به بهبود ظاهر کسی که به شما نزدیک می‌شود درنگ نمی‌کنید. همچنین شما در انتخاب لباس بسیار دقیق و حساس هستید.

3- کفش آکسفورد مردانه

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

شما شخصی کلاسیک و اهل کسب‌وکار هستید. فردی خوش گذران که دوستان و آشنایان زیادی دارد. شما بسیار به رانندگی علاقه داشته و زمانی که به محل کار می‌روید راننده‌ای اکشن هستید. شما شخصی هستید که می‌دانید کجا باید باشید و دقیقاً چه چیزی می‌خواهید به دست آورید. همواره شخصی آماده و مرتب هستید و این از کفش‌ها، ظاهر و شخصیت شما برداشت می‌شود.

4- کفش‌ مردانه دربی

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

شما شخصی هنرمند و اسپرت هستید. که جدی و خلاق به نظر می‌رسید که یکی پس از دیگری چالش‌ها را کنار می‌زنید و شخصی پرتلاش و متکی‌ به‌ خود هستید. با اینکه در محیط کار جدی هستید اما خارج از محیط کاری اجتماعی ظاهر می‌شوید.

5- کفش مردانه بدون بند

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

شما شخصی باسلیقه هستید. افراد اغلب در مورد آراستگی شما صحبت می‌کنند اما برای شما مهم نیست چراکه شما دوست دارید برجسته و ممتاز باشید. شما ذاتاً یک هنرمند هستید. به‌ راحتی دوستانی جدید پیدا می‌کنید چراکه همه را می‌شناسید و شخصی هستید که دانش خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهید.

6- کفش کتانی مردانه

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

کتانی‌های رنگارنگ = شخصیت‌های رنگارنگ. نه اینکه شما هیچ کفشی برای پوشیدن ندارد بلکه شما صرفاً ترجیح می‌دهید یک جفت کفش آدیداس به‌جای کفش مردانه بدون بند بپوشید و هیچ اشکالی هم ندارد. شما ترکیبی بسیار مؤثر از شخصی کاردان و باظرافت هستید که دوست دارد همواره جلوتر از بقیه باشد.

7- کفش ورزشی مردانه

کفش‌های دلخواه شما در موردتان چه می‌گویند؟

اگر شما واقعاً می‌خواهید آراسته شوید و کفشی مناسب و خوب داشته باشید، یک جفت کفش نایک کش بافت بخرید. شما شخصیتی برجسته داشته و همواره الهام‌بخش دیگران برای بهتر شدن آن‌ها هستید. افراد به‌ندرت الگوبرداری از شما را ترک کرده و در مقابل شما از کسی الگوبرداری نمی‌کنید. در تصمیمات خود بسیار مصمم بوده و با اعتمادبه‌نفس و اراده‌ی خود هر چیزی را که می‌خواهید به دست می‌آورید. به‌هرحال کفش‌های شما می‌توانند شخصیت شما را اداره کنند!

مطالب مرتبط:

1- کفش مشکی بپوشم یا کفش قهوه ای؟

2- چگونه کفش و بوت قهوه‌ای مردانه بپوشیم؟

3- چگونه کفش چرم مردانه را در ۱ دقیقه براق کنیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :