المیرا فلاحیان در
2,079

آرایش صورت شما درباره شخصیتتان چه می‌گوید؟عجیب اما کاملا درست!

آرایش صورت شما درباره شخصیتتان چه می‌گوید؟عجیب اما کاملا درست!

مردم در سرتاسر جهان، قرن‌هاست که صورت خود را آرایش می‌کنند. این آرایش و میکاپ تنها برای زیباتر به نظر رسیدن نیست بلکه راهی برای ابراز احساسات و گرایشات درونی هر فرد است. هر میکاپ از معیارهای مختلفی (از رنگ گرفته تا بافت) تشکیل شده است و همین موضوع نیز باعث می‌شود که هیچ دو میکاپی شبیه هم نباشندو در نتیجه آرایش یک چیز کاملا شخصی است اما در مطلب امروز سعی می‌کنیم به بعضی از محبوب‌ترین میکاپ‌ها اشاره و آن‌ها را بررسی کنیم.

شخصیت‌شناسی آرایشی

بدون میکاپ

درباره میکاپ طبیعی صحبت نمی‌کنیم بلکه درباره خانم‌هایی صحبت می‌کنیم که ترجیح می‌دهند ار محصولات آرایشی استفاده نکنند. خانمی که با ظاهر طبیعی و نچرال خودش در جمع حاضر می‌شود، زنی با اعتمادبه‌نفس است که ظاهر خود را پذیرفته و با آن راحت است. بعضی‌ها می‌گویند که این خانم‌ها تنبل هستند اما باور کنید اگر کسی از ظاهر خود راضی نباشد، برای بهبود آن هر کاری می‌کند.

شخصیت‌شناسی آرایشی

رژ لب قرمز

افرادی که عاشق رژ لب قرمز هستند، افرادی کاریزماتیک و جسور هستند که می‌توانند به راحتی بر روی اطرافیانشان تاثیر بگذارند. عاشقان رژ لب قرمز علاوه بر این بسیار پرانرژی هستند و احتمالا به استایل هالیوودی کلاسیک و کفش‌های پاشنه‌بلند علاقه خاصی دارند. طبق آمار، زنانی که رژ لب قرمز می‌زنند نزد آقایان محبوبند و خاطرخواهان زیادی دارند.

شخصیت‌شناسی آرایشی

خط چشم گربه‌ای

خانم‌هایی که عاشق خط چشم گربه‌ای هستند، معمولا ایده‌آل‌گرا هستند. آن‌ها معمولا وقت زیادی را صرف این می‌کنند که خط چشم هر دو چشمشان با هم برابر باشند. از نظر آن‌ها، تاثیر گذاشتن بر روی بقیه یعنی اهمیت دادن به کوچک‌ترین جزئیات. این افراد در زمینه‌های دیگر نیز بسیار دقیق و خوش‌سلیقه هستند.

شخصیت‌شناسی آرایشی

سایه چشم دودی (اسموکی)

خانم‌هایی که عاشق آرایش چشم اسموکی هستند معمولا دوست دارند مرموز و پرقدرت به نظر برسند و شخصیتشان نیز تا حد زیادی اینگونه است. آن‌ها شخصیتی خاص و غیرمعمول دارند که از نشان دادنش به بقیه ترسی ندارند. اگر جزو این دسته هستید، به همین روند ادامه دهید و نگذارید کسی به شما بگوید که خود واقعیتان به اندازه کافی خوب نیست.

شخصیت‌شناسی آرایشی

کانتور غلیظ

افرادی که وقت زیادی را صرف کانتور کردن صورتشان می‌کنند نیز افرادی ایده‌آل‌گرال هستند که کوچک‌ترین نقضی را نمی‌پذیرند. این ممکن است شخصیت آن‌ها را کمی غیرمنعطف جلوه دهد اما اگر بیشتر با آن‌ها آشنا شوید، متوجه خواهید شد که رهبران و مدیران بسیار خوب و موفقی هستند که از ابراز قاطعانه نظرات خود نمی‌ترسند. آن‌ها همیشه سعی می‌کنند کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

شخصیت‌شناسی آرایشی

خط چشم رنگی

میکاپ برای شما فقط یک کار روزانه نیست، بلکه یک هنر است! شما روزانه ویدئوهای زیادی درباره میکاپ می‌بینید و سعی می‌کنید چیزهای جدید را امتحان کنید. وقت بحث ترندهای آرایشی به میان می‌آید، اطلاعات شما از همه بالاتر است و به بقیه در این زمینه کمک می‌کنید. شخصیت شما شخصیت شاد و ماجراجو است که باعث خندیدن و بهتر شدن روحیه تمام افراد زندگی‌تان می‌شود.

شخصیت‌شناسی آرایشی

سایه چشم پاستلی

شما همه چیز را در زندگی ساده می‌گیرید و کودک درونتان هنوز زنده است. شما می‌دانید که حتما نباید برای دیده شدن و زیبا به نظر رسیدن، از رنگ‌های جیغ استفاده کرد. شخصیت شما آرام و ملایم است و هر کسی در کنارتان باشد، از شما حس آرامش می‌گیرد. شما رنگ آرایشتان را بر اساس احساسات و به اصطلاح مود خود در هر روز خاص، تغییر می‌‍دهید که نشانه انعطاف‌پذیر بودن شخصیتتان است.

شخصیت‌شناسی آرایشی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 19 اکتبر 2022

عالی

همونی که به زندگیش تر زده? در تاریخ 20 اکتبر 2022

ببخشید اونایی که عاشق رژ سیاه و تیره هستند چجوری هستند؟

ناشناس در تاریخ 21 اکتبر 2022

منم همیشه بی ارایشم یا کل ارایشم در یک رژ لب قرمز خلاصه میشه. دقیقن بمن میگن تنبل.

razia nizami در تاریخ 22 اکتبر 2022

عالی دستتتتتتت درد نکنهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :