رقیه باقری در
1,824

آرایش مونوکروم، ترند مهم سال جدید را دست کم نگیرید!

آرایش مونوکروم، ترند مهم سال جدید را دست کم نگیرید!

از نارنجی پررنگ و صورتی گل رز تا تناژ قهوه‌ای، ترند آرایش تک رنگ برای همه گزینه‌هایی برای انتخاب دارد. محبوبیت ترند آرایش مونوکروم در میان سلبریتی‌ها و مردم عادی به یک انداره است. با استفاده از پالت تک رنگ برای لب‌ها، چشم‌ها و گونه‌ها برای ایجاد حس هماهنگی بهترین است. این تکنیک آرایشی در هر فصلی کاربرد دارد و نیازی نیست که در زمینه میکاپ حرفه‌ای باشید تا آن را انجام دهید.

single_content ad banner

آرایش مونوکروم

محصولاتی که در نزدیک به رنگ دلخواه شما هستند را انتخاب کنید و از آن‌ها در نمایش فرم صورت خود استفاده کنید، حتی می‌توان از یک محصول، مثلا رژ لب به راحتی هم به عنوان رژ، سایه و رژگونه برای میکاپ مونوکروم به کار بگیرید. بسته به محدوده رنگی که ترجیج می‌دهید، می‌توانید از زمینه صورتی یا با الهام از دهه 1990 میلادی از تناژ قهوه‌ای انتخاب کنید. در این مطلب 7 روش آرایش مونوکروم را برای سال جدید برای شما شرح خواهیم داد.

نارنجی پررنگ

آرایش مونوکروم

آرایش مونوکروم به رنگ نارنجی آتشین تنها به افرادی پیشنهاد می‌شود که جسارت کارهای جدید و تغییرات را دارند و ترسی از تجربه‌های جدید ندارند. این رنگ شورانگیز در عین حال که جلب توجه می‌کند، پوست صورت را گرم‌تر نشان می‌دهد.

هلویی رنگ

آرایش مونوکروم

هونگ ونگو، میکاپ آرتیست بسیاری از سلبریتی‌ها از جمله سلنا گومز این نکته را درباره تناژ هلویی گوشزد می‌کند که اگر می‌خواهید آرایش گرمی داشته باشید ولی نمی‌خواهید آرایش برنزه داشته باشید، برای کمی روشن‌تر شدن صورت از رنگ‌های با تنا/ز هلویی استفاده کنید، هلویی مایل به نارنجی یا صورتی روی هر رنگ پوستی خوب ظاهر خواهد شد.

زرشکی سیر یا زرشکی تیره

آرایش مونوکروم

کیتی جین هیوز، آرایشگر حرفه‌ای، از رنگدانه‌های رژ لب خود به عنوان خط چشم نیز استفاده کرد، او ثابت کرد که نباید از تجربه استفاده از یک نوع لوازم آرایشی برای نقاط دیگر برای آرایش بهراسید.

صورتی به رنگ گل رز

آرایش مونوکروم

آرایش مونوکرومیک صورتی به دلیل سادگی و معصومیتی که در چهره فرد ایجاد می‌کند همچنان در بورس میکاپ‌های پرطرفدار قرار دارد. رژ گونه صورتی که در این مدل آرایش با سایه و رژ همرنگ هماهنگ شده صورتی شاداب به شما هدیه خواهد داد و گونه‌ها را به طور ملایم‌‌تری برجسته خواهد کرد.

قهوه پرادعا

آرایش مونوکروم

پاتریک تا، میکاپ آرتیست معروف، در بازسازی آرایش‌های دهه ۹۰ حرفه‌ای عمل می‌کند. در این میکاپ ببینید که او چگونه با پالت رنگ قهوه‌ای خود را آرایش کرده است. ترکیب سایه دودی و قهوه‌ای ترند است که هرگز تکراری و خسته‌کننده نخواهد شد.

بنفش

آرایش مونوکروم

اگر به رنگی پر قدرت و خالص نیاز دارید، جسارت به خرج دهید و این تناژ بنفش  تند و روشن را امتحان کنید، مثل همین رنگی که لیزو، خواننده راک از آن در آرایش خود بهره گرفته است. به نظر شما هم کمی استایل او زننده نیست؟

رنگ‌های نود و خنثی

آرایش مونوکروم

این رنگ‌ها سبک، برنزی و براق هستند اما به طلایی نمی‌زنند و ملایمت آن‌ها مانند رنگ صورتی است. این نمونه‌ رنگ‌ها برای هرکسی مناسب نیستند باید از قبل آن را در خلوت، روی صورتتان تست کنید. مدل بارز آن را روی چهره ستاره هالیوودی، زوئی کراویتز  ببینید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 01 می 2022

همش زشت بود بخصوص نارنجی زرشکی

ناشناس در تاریخ 01 می 2022

اصلا خوب نبودند آخه این چیه

گفتار در تاریخ 01 می 2022

اصلا خوب نبودند آخه این چیه عابروی هرچه آرایشگر ی را بردید

زهرا در تاریخ 03 می 2022

بسیار زشتارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :