کیف موردعلاقه‌تان راجع‌به شخصیتتان چه می‌گوید؟

معمولا کمتر پیش می‌آید که خانمی به همراه داشتن کیف علاقه نداشته باشد؛ حالا کی‌خواهد کیف دوشی بزرگ باشد، کوله‌پشتی یا یک کیف دستی کوچک؛ البته در این میان خانم‌هایی هم هستند که دوست دارند آزادانه بیرون بروند و از همراه داشتن چیزی که به‌قول خودشان دست‌وپاگیر است، خوششان نمی‌آید

این درست است که هر موقعیت یا هر شرایطی، کیف مخصوص به خودش را می‌طلبد؛ مثلا معمولا کمتر مادری می‌تواند جز ساک بچه یا کیف دوشی بزرگ، کیف دیگری همراه داشته باشد یااینکه کیف مناسب مراسم رسمی مثل عروسی، معمولا کلاچ یا نهایتا کیف دوشی بسیار کوچک است، اما طبیعتا همه ما به یک یا دو نوع خاصی از کیف علاقه داریم. برخی می‌گویند که این علاقه تا حد زیادی، نشان‌دهنده بخش‌هایی از شخصیت ماست. با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط:

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

شخصیت شناسی از روی مدل ناخن

کیف دستی

اگر به کیف دستی، بیش از هر کیف دیگری علاقه دارید، شما فردی شیک و به‌روز هستید، چون این نوع کیف تقریبا هیچگاه از مد نمیفتد. شما به شیک بودن نیز بیش از کاربردی بودن آن اهمیت می‌دهید. در این میان خانم‌هایی که کیف دستی را درمیان بازویشان حمل می‌کنند، قدرت و اعتمادبنفس زیادی دارند و معمولا می‌توانند روی چند کار به‌طور همزمان تمرکز کنند (مولتی‌تسک هستند).

کلاچ

خانم‌هایی که کیف کلاچ به‌دست می‌گیرند، معمولا اهل مهمانی و خوش‌گذراندن هستند و در اغلب مواقع استایل لیدی‌طور دارند. این خانم‌ها منظم هستند و معمولا مینیمالیستند و مد برایشان اهمیت ویژه‌ای دارد.

کیف دوشی

خانم‌هایی که بیشتر به کیف دوشی علاقه دارند، معمولا بیشتر به سنت‌ها و رسوم پایبند هستند، اما درعین‌حال ترجیح می‌دهند که آزادی و راحتی خود را نیز داشته باشند. این خانم‌ها معمولا کاربردی بودن را به زیبایی ترجیح می‌دهند. خانم‌هایی که کیف دوشی خود را جلوی بدن آویزان می‌کنند، معمولا کمی خجالتی‌تر از سایرین هستند.

کیف‌های بسیار بزرگ یا کیف خرید

اگر عاشق کیف‌های بسیار بزرگ یا همان کیف خرید هستید، احتمالا شخصیتی پیش‌بینی‌ناپذیر دارید. معلوم نیست که قرار است در باقی ساعات روز چه اتفاقی بیفتد، بنابراین شما همیشه با کیفتان و وسایل درونش برای هر اتفاقی آماده هستید. شما انسان آینده‌نگر و خودکفایی هستید که معمولا موقع بروز اتفاقی خاص، از دیگران کمک نمی‌خواهید و خودتان تمام ابزار لازم را به‌همراه دارید.

کوله‌پشتی

اگر هرجا که می‌روید، با خودتان کوله‌پشتی حمل می‌کنید، مسلما انسان آزادی‌خواهی هستید که حرف دیگران نیز چندان برایتان مهم نیست. شما بیش از هرچیز به راحتی و سلامت جسم و روح خود اهمیت می‌دهید و البته که خوشحالی خودتان برایتان مهم است.

بدون کیف

اگر اصلا به همراه داشتن کیف علاقه‌ای ندارید و هنگام بیرون رفتن از خانه، کیف برنمی‌دارید یا به اجبار این کار را می‌کنید، احتملا فردی هستید که قید و بندهای اضافی را نمی‌پسندیدو. چندان به سنت و رسم‌ورسوم پایبند نیستید و بیش از هرچیز ترجیح می‌دهید که آزادانه قدم بزنید و دست‌هایتان را در هوا تکان بدهید یا در جیب فرو کنید و از زندگی لذت ببرید.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :