ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

آرایش کردن بخشی از استایل خانم‌ها محسوب می‌شود، بعضی هر روز و برای هر موقعیتی از این اکسسوری استفاده می‌کنند و برخی دیگر تنها در موقعیت‌های خاص به آرایش صورت می‌پردازند. شما جز کدام دسته هستید؟ اهل کانتورینگ و متعادل سازی با خطوط مشخص، رنگ‌های روشن و برجسته‌سازی هستید یا آرایش محو و ساده و طبیعی را ترجیح می‌دهید. شاید جالب باشد که بدانید میزان، نوع و رنگ آرایش صورت شما تا حد بسار زیادی احساساتی را در مورد ویژگی‌های شخصیتی‌تان به دیگران منتقل خواهد کرد.

 

خط چشم پررنگ و رژ لب صورتی

گروه اول طرفداران این نوع آرایش به جزئیات اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌دهند، تاریخ تولد اطرافیان و حتی روزهای مهم سال را به خاطر می‌سپارند، گاهی کمی تند وتیز می‌شوند. همیشه آرایشی تمیز و قرینه و چهره‌ای درخشنده دارند.

ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

گونه‌های برافروخته، رژ لب رنگی و ابروهای مرتب

افرادی با این آرایش حس قوی بودن، اطمینان و زنانه‌ای از شخصیت‌شان بروز می‌دهند و کاملا مشخصی است که چنین زنانی اهل نشستن یک گوشه و خجالتی بودن نیستند. آرایش صورت این افراد همراه با حس جسارت و اعتماد به نفس و شاید تا حدودی خلاقیت است و آنها اغلب در مرکز توجه قرار دارند و پر جنب و جوش هستند.

ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

رژ لب تیره و مژه‌های مشکی

این ترکیب بیش از هرچیز بی‌پروایی شما را نشان می‌دهد. ترکیبی دراماتیک که قطعا چشمان هر رهگذری را تا چند دقیقه بر خود میخکوب خواهد کرد. اغلب اطرافیان شما را مهیج می‌دانند اما برخی هم حس می‌کنند مرموز هستید اما درواقع شما فردی هستید که می‌دانید دقیقا چه می‌خواهید همان طور هم زندگی می‌کنید و به نوعی آرمان‌خواهی شما باعث می‌شود آرمانی و رویایی هم به نظر برسید.

ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

بدون هیچ آرایشی

از نظر شخصیتی می‌توان این افراد را آرامش قبل از طوفان توصیف کرد در عین حال ممکن است دربرابر اشتباه دیگران خیلی بی تفاوت و آسان‌گیر باشند. اغلب اوقات درباره مسائل مختلف اظهار نظرهای درستی دارند و نکات جالبی می‌دانند و در میان دوستان‌ به حافظ صلح و صدای عقل معروف هستند. مهمترین دلیل آرایش نداشتن این گروه این است که به خوبی بر زیبایی‌های طبیعی‌شان واقف هستند و اگر در موقعیتی خاص آرایش کنند مطمئنا این روند هر روز آن‌ها نخواهد شد و به استایل ساده روزمره باز خواهند گشت. ضدآفتاب، برق لب و گاهی کمی حالت‌دهنده مژه آرایش مورد پسند این افراد است.

ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

کانتورینگ صورت و آرایش چشم تیره

این افراد اغلب بسیار احساساتی هستند، با هر فیلم گریه می‌کنند و در تماشای کمدی با صدای بلند قهقه می‌زنند. در مواجه با چالش یا بحثی ابتدا کمی برافروخته می‌شوند. احساسات این گروه کمی بیش از معمول است و اطرافیان به خوبی این را حس می‌کنند اما بهتر است به جای کنترل احساسات و کم کردن چیزی، خودتان باشید قطعا زندگی در کنار فردی همچون شما جالب خواهد بود.

ارتباط آرایش صورت و نوع شخصیت شما

 مطالب مرتبط:

۱- راهنمای آرایش چهره بر اساس فرم صورت

۲- اشتباهات رایج در تنظیم رنگ صورت که نمی دانستید!

۳- ۵ تکنیک اصلاحی آرایشی که همیشه اشتباه انجام می دادید

۴- آرایش صورت ، ۹ گام تا زیر سازی پوست صورت

فاطمه نظیفی
نویسنده: فاطمه نظیفی


دیدگاه شما

maryam در تاریخ 14 مارس 2017

مطلب خوب و جالبی بود ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :