رازهای پوست جوان در کهنسالی

0

یکی از آرزوهای پیر مردها داشتن زیبایی صورت دوران جوانی خودشون هست. اما چرا این موضوع باید آرزو باشه وقتی افرادی مثل رابرت داونی جونیور در 51 سالگی و جورج کلونی در 55 سالگی همچنان پوستی زیبا دارند و نظر خیلی از خانم ها رو هم جلب می کنند. پس باید روشی برای داشتن پوست جوان در کهنسالی وجود داشته باشه. برای این کار ما از مارک تاملینسون کمک می گیریم. با چی بپوشم همراه باشید تا یاد بگیرید چظور بتونید پوست جوان در کهنسالی داشته باشید.

اولین بار این شخص توی اینترنت اینطور معرفی شد که مردی 64 ساله هست که حتی یک روز از 40 سالگی بیشتر به او نمی آید. او حتی از تخفیفات کهنسالان در کافی شاپ و رستوران ها هم برخوردار نیست چرا که کسی باور نمی کند وی چنین سنی داشته باشد.

پوست جوان در کهنسالی

رازش چیست؟

او که به گفته خود همسری دارد که مدام به دنبال محصولاتیست که در تلویزیون و توسط دیگر دکتر ها  تبلیغ می شوند، به محصولی برخورده است که اپرا وینفری گفته بود از این محصول استفاده می کرده. همسر او 10 سال از این محصول استفاده کرده و هنوز هم مثل روز اول زیباست. اما او هم بعد از مدتی اسفاده توانست تاثیرات شگرف این محصورل را ببیند و از پوست جوان در کهنسالی خود لذت ببرد.

نام این محصول LifeCell All-in-One Anti Aging Treatment است. به گفته وی بعد تنها دو هفته استفاده دستانش فهمیده بودند که کارهایی کرده و در هفته چهارم بود که سن وی به طور معجزه آسایی پایین تر نشان می داد.

مطالب مرتبط:

1- ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست

2- روشن کردن پوست با اسموتی

3- راه‌های درمان پوست خشک

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :