مهفام میرزایی در
0

ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست

ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست

همه انواع پوست ها به لایه برداری مرتب نیاز دارند که بسته به نوع پوست زمان بندی آن متفاوت است. جوش شیرین یکی از موادی است که لایه برداری را به صورت ملایم و عالی روی پوست انجام می دهد. ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست های مختلف به ویژه پوست های دارای جوش است که به درمان های طبیعی پاسخ مناسب نمی دهند. این مطلب را بخوانید تا از مزایای این ماسک طبیعی و بی ضرر و روش تهیه آن مطلع شوید.

ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست

اولین مزیت ماسک جوش شیرین از بین بردن آکنه ها و آلودگی ها و هر گونه اضافات و سلول های شاخی شده روی پوست است. این ماسک همه میکروب های زیر جلدی را از بین می برد و از شروع جوش هم جلوگیری می کند. حتی با لایه برداری مناسبی که دارد در درمان جای جوش ها نیز موثر است. این ماسک تاثیر خوبی روی نقاط سرسیاه روی بینی نیز دارد. جوش شیرین معمولا واکنش الرژیک ایجاد نمی کند و روزنه های پوست را باز کرده و به پوست اجازه تنفس می دهد.

ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست

برای تهیه ماسک جوش شیرین
یک قاشق غذا خوری آب سرد را با یک و نیم قاشق غذا خوری جوش شیرین مخلوط کنید تا کاملا ترکیب شوند. این ترکیب را به آرامی روی پوست خود بمالید و به مدت 5 تا ده دقیقه استراحت کنید تا ترکیب عمل کند. سپس صورت خود را با آب بشویید و خشک کنید و با یک کرم مرطوب کننده بدون چربی آن را مرطوب کنید.

نکات مهم

  • اگر پوست شما دچار زخم یا سوختگی و حتی آقتاب سوختگی است از این ماسک استفاده نکنید.
  • برای اطمینان مقداری از ماسک را روی قسمتی از پوست امتحان کنید تا از عدم واکنش آلرژیک مطمئن شوید.
  • دقت کنید که این ماده وارد چشمانتان نشود در این صورت به سرعت آن را با آب سرد بشویید.

مطالب مرتبط:

1- ماسک موز راهي براي داشتن پوست زيبا

2- راه هاي جلوگيري از ايجاد چروک در پوست

3- پوستي بدون لک با ماسک هاي خانگيدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :