ایران خوشتیپ‌ترین تیم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه!

0

شمارش معکوس برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شروع شده است. تیم‌های مختلف ورزشی وارد کشور روسیه شده‌اند و در شهر مسکو برای شروع بازی‌ها دورهم جمع شده‌اند. جام جهانی همیشه برای کشورهای حاضر، از ماه‌ها قبل شروع می‌شود. رونمایی از لباس‌های تیم‌های ملی اولین مراسمی است که هر کشور برای نشان دادن آمادگی خودش برای حضور در جام جهانی انجام می‌دهد. همراه «چی بپوشم» باشید تا در آستانه جام جهانی نگاهی به لباس‌های تیم ملی ایران؛ خوشتیپ ترین تیم جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشیم.

 

حاشیه‌های انتخاب لباس تیم ملی ایران

حواشی لباس‌های تیم ملی فوتبال ایران که در داخل کشور چند ماه قبل از برگزاری مسابقات شروع شده بود بیشتر از اخبار برگزاری مسابقات تدارکاتی بود. بر اساس تصمیم فدراسیون فوتبال، تأمین لباس‌های تیم ملی بر عهده شرکت «جیووا» گذاشته شد اما پس از رونمایی و تقدیم لباس‌ها به تیم ملی، هیچ یک از بازیکنان و مربی تیم از کیفیت لباس راضی نبودند و به اصرار همه آن‌ها، کنفدراسیون ایران مجبور شد تا دوباره به خانه اول خودش یعنی پیدا کردن شرکت تأمین‌کننده لباس ورزشی برگردد.

ایران خوشتیپ ترین تیم جام جهانی 2018 روسیه لقب گرفت + تصاویر بازیکنان

آدیداس تنها برندی بود که فدراسیون ایران در نظر داشت از آن درخواست همکاری کند؛ اما این برند در سری مقدماتی جام جهانی از تأمین کیت ورزشی ایران سر باز زده بود. پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره لباس ایران از داخل کاتالوگ‌های ورزشی آدیداس انتخاب شد و فقط رنگ سفید و قرمز به همراه لوگو فدراسیون ایران و نشان یوز ایرانی روی سینه پیراهن دوخته شد. این پیراهن همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد در مقابل پیراهن‌های تیم‌های بزرگی همانند آلمان، انگلیس، پرتغال شانس چندانی برای برتری نداشت و جزو ضعیف‌ترین طراحی‌ها قرار گرفت.

ایران خوشتیپ ترین تیم جام جهانی 2018 روسیه لقب گرفت + تصاویر بازیکنان

لباس رسمی بازیکنان ایران و برند هاکوپیان

خوشبختانه، تیم ایران این ناکامی را در لباس‌های روز افتتاحیه در روسیه جبران کرد. مراسم رونمایی از لباس رسمی تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، رئیس و دبیر فدراسیون فوتبال سومبات هاکوپیان مدیرعامل برند هاکوپیان، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی، مدیرعامل‌های باشگاه پرسپولیس و استقلال، مسئولان فدراسیون فوتبال و سفرای کشورهای اسپانیا، روسیه و برزیل برگزار شد. در همین راستا کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال پیراهن شماره ۱۲ تیم ملی را به برند هاکوپیان تقدیم کرد. کت‌ و شلوارهای دوخت برند هاکوپیان این بار به سلیقه ایرانی‌های داخل کشور جواب داد.

ایران خوشتیپ ترین تیم جام جهانی 2018 روسیه لقب گرفت + تصاویر بازیکنان

 

هواپیمای حامل تیم ملی هفته پیش با نقش یوز ایرانی آماده پرواز شد. بازیکنان ایران پس از عکس‌های زیادی که داخل خاک ایران گرفتند، به مقصد روسیه پرواز کردند. پس از فرود تیم ایران داخل خاک روسیه، سری عکس‌های بازیکنان در شبکه‌های اجتماعی پخش شد. مردان تیم ملی ایران آن‌چنان یکدل و یک قلب ایستاده بودند که طرفدارانی از هر سوی دنیا به دست آوردند  و عکس‌های بازیکنان تیم ملی ایران در شبکه‌های اجتماعی با استقبال فراوان روبرو شد.

ایران خوشتیپ ترین تیم جام جهانی 2018 روسیه لقب گرفت + تصاویر بازیکنان

ایران خوشتیپ ترین تیم جام جهانی

همه‌چیز از توییتی شروع شد که یکی از کاربران از کت‌ و شلوارهای آبی بازیکنان ایران با عینک‌های دودی به چشم، کفش‌های چرم براق و مشکی منتشر کرد. این توئیت توسط دیگر کاربران گسترش یافت. در این عکس سردار آزمون، مرتضی گنجی، جهانبخش، عزت‌اللهی، رضاییان، انصاری‌فرد و طارمی در کنار یکدیگر ایستاده‌اند. کاربران خارجی، نظرات جالبی در مورد تیم ایران دادند، عده‌ای معتقد بودند که ایرانی‌ها خوش‌تیپ‌ها را به‌جای بازیکن به روسیه فرستاده‌اند. یکی از کاربران روسی با شوق و ذوق فراوان نوشته است که تمام بازی‌های ایران را دنبال خواهد کرد.

در میان این کامنت ها عده‌ای تنها دلیل فوتبال دیدنشان را ورود تیم ملی ایران به جام جهانی اعلام کرده بودند. یکی از کاربران با وسواس خاصی دنبال شبکه‌ای تلویزیونی می‌گشت که بازی‌های تیم ملی را نشان دهد. شاید باورتان نشود ولی نظرها به‌قدری زیاد هستند که نمی‌توانیم همه آن‌ها را در اینجا جمع‌بندی کنیم؛ اما بیاید کمی دقیق‌تر به لباس پوشیدن بازیکنان ایرانی در کنار تیپ و استایل شیک ورزشی آن‌ها نگاه کنیم.

تیم ملی ایران

کت‌هایی که برای تیم ملی دوخته شده است، دو دکمه‌ بودند و غالباً در این مدل کت‌ها، باید اولین دکمه بسته و دیگری باز باشد. در عکسی که از بازیکنان جنجال به پا کرد، تنها کسانی که درست کت را بسته بودند، انصاری‌فرد، عزت‌اللهی، جهانبخش و پور علی گنجی است که تلاش می‌کند قبل از عکس گرفتن دکمه خودش را ببندد. رنگ لباس در کنار پیراهن سفید واقعاً برازنده این استایل مجلسی است. برخی از شلوارهای بازیکنان به نظر می‌رسد که کمی کوتاه باشند ولی باوجود محدودیت زمانی، قابل‌قبول است. خوشبختانه، عینک آفتابی که بازکنان تیم ملی انتخاب کرده‌اند با فرم صورتشان تطابق کامل دارد. نکته‌ای که در مورد این لباس‌ها وجود دارد، انتخاب پوشت با رنگ‌های پرچم ایران است، که برای ایجاد کنتراست رنگی در استایل بازیکنان تیم ملی به کار رفته است و جلوه کت و شلوارها را دوچندان کرده است.

بازیکنان ایران، باقدرت تمام جام جهانی را شروع کردند و امیدوار هستیم در تاریخ بازی‌های جام جهانی، سال ۲۰۱۸، سال شگفتی‌سازی بازیکنان ایران باشد برای تیم ایران آرزوی موفق داریم.

 

مطالب مرتبط:

۱- لباس تیم های ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ از کدام برند است؟

۲- نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

۳- خوش‌تیپ‌ترین بازیکنان فوتبال حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 14 ژوئن 2018

خداکنه برنده زمین هم باشندارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :