نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

0

نیمار داسیلوا سانتوس Neymar که با نام نیمار شناخته می‌شود، یکی از مطرح‌ترین بازیکنان حال حاضر دنیا است. او علاوه بر بازی خوب در میدان فوتبال، به قوانین مربوط به لباس و استایل هم آشنایی کامل دارد. استفاده از لباس و استایل های متفاوت از ویژگی‌های نیمار است، بطوریکه افراد زیادی همیشه از لباس پوشیدن او تقلید می‌کنند و همانند او دوست دارند که خوش‌تیپ دیده شوند. بر اساس ذات معروف بودن، او هم با برندهای دیگر دنیا، همکاری دارد از جمله برند نایکی و بیتس. همراه با «چی بپوشم» باشید تا نگاهی اجمالی به لباس پوشیدن نیمار داشته باشیم.

 

برندهای مورد علاقه نیمار

اگر طرفدار نیمار هستید، کاغذ و خودکار خودتان را بردارید و نام برندهای، نایکی، زانوتی (Zanotti)، آف وایت (Off-White)، ایو سن لورن (Saint Laurent) و دولچه اند گابانا (Dolce and Gabbana) را یادداشت کنید. برندهایی که نام برده شدند، برندهایی هستند که این بازیکن محبوب غالباً لباس‌های خودش را از میان آن‌ها انتخاب می‌کند. برندهای دیگری هم وجود دارند ولی آنچه که مهم است شیک‌پوشی شماست نه برند بودن لباستان. پس در ادامه نگاهی به لباس‌های نیمار و رازهای ترکیب کردن لباس‌های مختلف او با هم خواهیم پرداخت. کافی است هر استایلی که دوست داشتید، دقیقاً برای خودتان کپی‌برداری کنید.

 

انتخاب پیراهن به سبک نیمار

این بازیکن محبوب فوتبال تی‌شرت و پیراهن‌های ساده را بیشتر از طرح دار دوست دارد اما او می‌داند که چگونه این پیراهن‌ها را با استفاده از شلوار جین و یک جفت کفش ترکیب کند تا زیبا جلوه دهد. نکته پایانی که در پوشیدن پیراهن‌ها همیشه رعایت کرده است، استفاده از عینک آفتابی یا کلاه است.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

 

 

 

انتخاب پیراهن رسمی

نیمار خوش استایل است، این به معنی دانستن علم ترکیب لباس‌ها با هم است. او دوست دارد که کت‌هایی در همه رنگ و هر استایلی داشته باشد. با وجود تنوع در نوع کت، او می‌داند که هر کت را با چه کفشی ترکیب کند، گاهی با کفش لوفر و گاهی حتی با کتانی. در کنار کفش و کت، شلوارهای جین، عینک آفتابی و کلاه‌هایی با طرح خاص همیشه در استایل او حضور دارند.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

 

جین پوشیدن به سبک نیمار

پیراهن‌های جین از جمله لباس‌های همیشگی در استایل نیمار هستند. علیرغم اینکه این پیراهن‌ها تنوع زیادی دارد، اما انتخاب نیمار همیشه خوب بوده است. عاشق موزیک گوش دادن هستید؟ خب چه بهتر، می‌توانید به لباس خودتان یک اکسسوری امروزی همانند نیمار اضافه کنید، یک هدفون همان کاری را با شما می‌کند که یک گردنبند یا دست بند می‌تواند انجام دهد.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

پوشیدن کت چرمی به سبک نیمار

کت‌های چرمی به اندازه کافی جذاب هستند، اما وقتی نیمار آن‌ها را می‌پوشد، جذاب‌تر هم می‌شوند. او اغلب کت چرمی را با شلوار طرح چرم، کتانی یا به همراه شلوار جین و کفش‌های چرمی به تن می‌کند. همان‌طور که عکس‌ها می‌بینید، او از پوشیدن جوراب‌های طرح دار هم برای خوش استایلی خودش دست برنداشته است. کت چرمی با رعایت نکات مربوط به خودش می‌تواند سن شما را بیشتر از حالت عادی نشان دهد.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

پوشیدن ژاکت جین

نیمار یکی از طرفداران بی‌نظیر ژاکت‌های جین است. او اغلب اوقات ژاکت جین ساده خودش را به همراه یک تی‌شرت ساده تک‌رنگ، شلوار تیره‌رنگ تر و کفش اسپرت به تن می‌کند. شما ژاکت‌های جین را می‌توانید به سبک نیمار با تی‌شرت‌های طرح دار کوتاه یا بلند (طولی) در استایل خودتان استفاده کنید.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

پوشیدن هودی به سبک نیمار

هودی‌ها لباس‌های خوش‌پوشی هستند که می‌توانید در شرایط خاص آن‌ها را همیشه بدون هیچ زحمتی بپوشید. نیمار کمی در پوشیدن هودی‌ها هم اغراق دارد، او برای جبران سادگی هودی از عناصر دیگر به همراه شلوار ورزشی و کفش‌های اسپرت استفاده می‌کند، نظیر عینک دودی، هدفون. هودی را شما می‌توانید همانند نیمار با شلوار جین ورزشی بپوشید.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

 

پوشیدن شلوار جین به سبک نیمار

او هم مانند همه ما شلوار جین را به همراه تی‌شرت و پیراهن‌های ساده به تن می‌کند و برای تکمیل کردن استایل خود از کفش‌های مناسب همانند کتانی‌های ورزشی بهره می‌برد. اگر دوست دارید که شلوار جین به همراه پیراهن جین بپوشید حتماً قبل از انتخاب لباس، به رنگ و نوع جین هر دو لباس دقت کافی کنید.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

کلاه کپ

معمولاً نیمار را بدون کلاه در جایی نمی‌توانید ببینید. داشتن کلاه برای او همانند پوشیدن شلوار یا پیراهن است. او اغلب کلاه را برای ایجاد تنوع در سادگی لباس‌های دیگرش استفاده می‌کند. کلاه را با هودی، تی‌شرت، شلوار جین و تی‌شرت به سر می‌کند. این بازیکن حرفه‌ای فوتبال به عنوان یک بازیکن مشهور مجموعه‌ای از کلاه‌ها با نام خودش دارد ولی شما می‌توانید به عنوان یک خوش‌تیپ کلاه با طرح دلخواه انتخاب کنید فقط لطفاً در انتخاب کلاه اغراق نکنید.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

انتخاب کفش

نیمار یک فوتبالیست حرفه‌ای است؛ بنابراین او بیشتر اوقات کفش ورزشی به پا دارد. باقی اوقات کفش‌های چرمی لوفر یا حتی چکمه بر اساس استایل و موقعیت خودش می‌پوشد. او به طور اختصاصی با برند نایکی در طراحی کفش همکاری می‌کند و یقیناً مارک همه کفش‌هایش نایکی خواهد بود. شما می‌توانید کتانی‌های نزدیک به طراحی نایکی را در بازار به راحتی پیدا کنید.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

انتخاب عینک آفتابی

او از عینک آفتابی استفاده خاصی می‌کند و معمولاً برای افزایش جزئیات بیشتر و شیک دیده شدن از عینک آفتابی استفاده می‌کند. شما باید سعی کنید علاوه بر همراه داشتن عینک در روزهای گرم تابستانی، عینکی مناسب با صورت خودتان انتخاب کنید. هر چهره‌ای بر اساس اجزای صورت، عینک خاصی می‌طلبد.

نیمار بازیکن محبوب برزیلی از رازهای شیک پوشی خود می‌گوید

انتخاب اکسسوری

نیمار در انتخاب اکسسوری هم همانند دیگر لباس‌هایش به سادگی آن‌ها دقت می‌کند. به جز حلقه‌های ازدواجش، همیشه دستبند و گردنبند ساده‌ای در کنار لباس‌هایش خواهید دید. این اجزای ساده در کنار هم می‌توانند جذابیت خاصی ایجاد کنند. شما اگر دوست دارید کمی جلوه به اکسسوری خودتان اضافه کنید، می‌توانید از جواهرات مردانه استفاده کنید اما همانند کلاه، سعی کنید که تعادل را رعایت کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- آیا خوشتیپ ترین مربیان فوتبال جهان را می شناسید؟

۲- ۶ فوتبالیست خوش تیپ را بشناسید

۳- پیراهن‌های تیم‌های جام‌ جهانی ۲۰۱۸ روسیه

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 12 ژوئن 2018

عالیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :