chadmin در
0

خانم چهل ساله: آیا این لباس برای سن من مناسب است؟

خانم چهل ساله: آیا این لباس برای سن من مناسب است؟

شاید برای تان اتفاق افتاده باشد که به همراه فرزندان تان به خرید رفته باشید و بعد از اینکه لباسی را پرو کردید از خودتان بپرسید که آیا این لباس برای سن من مناسب است؟ اساسا وقتی خانم ها به مرز چهل سالگی می رسند سوالاتی از این دست خواهند پرسید، با ما همراه باشید تا در انتخاب لباس مناسب شما را راهنمایی کنیم. 

خانم چهل ساله: آیا این لباس برای سن من مناسب است؟

با ورود به چهل سالگی ظاهر فیزیکی تان به مرور تغییر می کند و لباس هایی که تا یک تا دو سال پیش به تن می کردید دیگر برازنده شما نخواهند بود. اما باید چه کرد؟ بسیاری از لباس ها یا برای تان تنگ شده اند و یا اینکه بیش از اندازه جوان پسند بوده اند. یا شاید هم از رنگ های روشن تری استفاده می کردید که دیگر امروز نمی توانید آن ها را به تن کنید.

خانم چهل ساله: آیا این لباس برای سن من مناسب است؟

1- سعی کنید از لباس های بسته تر استفاده کنید. بسیاری از خانم ها بعد از چهل سالگی دیگر نمی توانند مانند گذشته رژیم غذایی و ورزش انجام دهند، لذا به مرور چاق تر می شوند، پوشیدن لباس های باز باعث می شود بیشتر این نقاط مورد توجه قرار گیرند.

2- هر چند پوشیدن رنگ های شاد همیشه مورد توصیه تیم ما بوده است اما رنگ های صورتی، بنفش، زرد رنگ هایی هستند که دیگر به سن شما نمی آیند. سعی کنید از رنگ های شیک و سنگین تری مانند سبز تیره، سرمه ای، سفید و یا قهوه ای استفاده کنید.

3- پوشیدن لباس های کوتاه ممنوع! سعی نکنید مانند یک دختر خانم لباس های مینی بپوشید! چه دوست داشته باشید چه نه پوشیدن این نوع لباس ها مناسب سن شما نیست.

4- لباس خیلی تند و یا گشاد نپوشید. معمولا افراد با افزایش سن به علت تحرک کمتر چاق تر می شوند، بنابراین لباس های تنگ باعث خراب شدن تیپ تان می شود.

5- کت و دامن و یا کت و شلوار یکی از رسمی ترین و در عین حال شیک ترین نمونه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- آیا رنگ ها بر روحیه انسان تاثیر گذارند؟

2- هفت راز خانم های شیک پوش

3- چگونه تیپ کیت میدلتون همه را جذب می کند؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 12 اکتبر 2022

خوب اینقدر زمان تند گذشته که آدم نمی فهمه چند سالشه ونظر من چهل سال شبیه به سی سال قدیم هستارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :