این چند بازیگر ایرانی جسارت پوشیدن هر لباس عجق وجقی را دارند!

درمیان بازیگران ایرانی، افرادی حضور دارند که از ابراز شجاعت و جسارت در استایل خود واهمه‌ای ندارند. این ویژگی بسیار قابل ستایش است. در واقع، اگر هدف از انتخاب استایل‌های خاص و متفاوت، جلب‌توجه نباشد، پیروی‌کردن از سلیقه شخصی چیز ارزشمندی است. بعضی از خاص‌پوش‌ها خوش‌تیپ و خوش‌لباس هم هستند و بعضی‌ها هم فقط به دنبال این هستند که متفاوت جلوه کنند و نگاه‌ها را به سمت خود بکشانند. در این مقاله به سراغ افرادی از میان بازیگران ایرانی رفته‌ایم که ضمن داشتن جسارت کافی برای امتحان‌کردن استایل‌های خاص و متفاوت، خوش‌پوش هم به شمار می‌روند. در واقع، موارد منتخب این فهرست، در بیشتر مواقع تیپ خوبی دارند.

ad banner

استایل جسورانه بازیگران

نوید محمدزاده

استایل جسورانه بازیگران

وقتی صحبت از جسارت در بازیگری و استایل می‌شود، نوید محمدزاده حرف اول را می‌زند. او از آن دست بازیگرانی است که برای ابراز علایق و احساساتش خاص و متفاوت از دیگران عمل می‌کند. این موضوع هم در شیوه بازی او مشهود است و هم در تیپ‌هایی که برای حضور در موقعیت‌های مختلف انتخاب می‌کند. محمدزاده با برندهای معروفی هم همکاری می‌کند و مدل لباس و مبلغ استایل تولیدی آن برندها هم هست. او از قضاوت‌شدن نمی‌هراسد و با آنچنان اعتماد به نفسی، لباس‌های خاص و تیپ‌های متنوع را برای خود تدارک می‌بینید که کمتر کسی می‌تواند او را زشت یا نامتعارف بداند. با این حال، قضاوت‌ها و حتی لطیفه‌های زیادی در فضای مجازی درباره لباس‌پوشیدن او موجود است. درسی که می‌توانیم از استایل نوید محمدزاده یاد بگیریم، این است که دنبال‌کردن سلایق و ایده‌های شخصی با موفقیت و رهایی همراه است. شاید نوید همیشه خوش‌پوش نباشد اما توانسته به امضایی مخصوص به خود در طراحی استایل دست پیدا کند.

فرشته حسینی

استایل جسورانه بازیگران

حسینی از بازیگران خوش‌چهره و جوان سینمای ایران است که باعث شده خیلی زود و سریع درمیان چهره‌های خاص خود را جای بدهد. ازدواج او با نوید محمدزاده هم در شعله‌ورشدن آتش شهرتش در ظرف مدتی کوتاه بی‌اثر نبوده است. او هنرپیشه خوبی است و از استایل‌های خاصی برای پوشش خود استفاده می‌کند. از ابتدای ورودش به دنیای سینما تاکنون، بارها شاهد استفاده او از تیپ‌های پوششی جسورانه بوده‌ایم. فرشته حسینی هم مانند نوید محمدزاده، اعتماد به نفس چشم‌گیری در پوشیدن لباس‌هایی خاص و متفاوت دارد. او هم با برندهای معروف همکاری می‌کند و مبلغ طراحی‌های آنها است. حتی در جشنواره مشهور کن یا جشنواره فجر هم با لباس‌هایی شرکت کرد که برندی معروف برایش تدارک دیده بود.

نیما شعبان‌نژاد

استایل جسورانه بازیگران

شعبان‌نژاد و استایل‌های خاص اسپرت او هم همیشه جلب‌توجه می‌کنند. او هم از آن دسته افرادی است که هیچ ترسی در پوشیدن لباس‌های خاص ندارد. به نظر می‌رسد که او به رنگ‌های شاد، مدل‌های متنوع و راحتی در استایل توجه ویژه‌ای دارد. او را با کفش‌ها، جوراب‌ها و اکسسوری‌های خاص و متفاوتی به یاد می‌آوریم که نگاه‌ها را به سمت خود جلب می‌کنند. نیما شعبان‌نژاد هنرپیشه خوبی هم هست و به نظر می‌رسد که از آن دسته افرادی است که قدر حضور در دنیای هنر را به خوبی می‌داند. او هم با بازی و هم با استایل، نظر مخاطب را به سمت خود جلب می‌کند. فارغ از اینکه استایل او چه نمره‌ای از سوی مخاطبان می‌گیرد، شناختش از تدارک‌ دیدن تیپ و استایلی مخصوص به خود جای تحسین دارد.

آزاده صمدی

استایل جسورانه بازیگران

در سال‌های اخیر، مخاطبان سینما و مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی، آزاده صمدی را زیاد ملاقات کرده‌اند. به واسطه حضور پررنگی که این بازیگر در آثار مختلف دارد در موقعیت‌های گوناگون مانند مراسم اکران فیلم‌ها هم زیاد دیده می‌شود. صمدی هم جسارت زیادی در ابراز روحیات و درونیات خود در تیپ  و استایل پوششی‌اش دارد. این هنرپیشه باسابقه که صدا و چهره خاصی هم دارد، گاهی به سراغ لباس‌های اسپرت می‌رود و گاهی هم از استایل‌های کلاسیک استفاده می‌کند. او از تنوع خوشش می‌آید و حرف‌های زیادی برای مطرح‌کردن از راه استایل دارد. گاهی هم اشتباهاتی از او سر می‌زند و وجه خاص‌بودن استایل به بُعد زیبایی‌شناسی‌اش در انتخاب از سمت او می‌چربد. نظرتان درباره استایل او چیست؟

سارا بهرامی

استایل جسورانه بازیگران

سارا بهرامی بازیگری است که در طی سالیان حضورش در دنیای تصویر، زحمات زیادی برای دیده‌شدن کشیده است. او نقش‌های متفاوت را آزموده و تلاش کرده است که در مدیوم‌های مختلف از جمله سریال تجربه خود را بالا ببرد. او در زمینه استایل هم بی‌تفاوت نیست و از آن بازیگرانی به شمار می‌رود که به خاص‌پوشی و البته شیک‌پوشی علاقه زیادی دارد. تفاوت او با بازیگران دیگری که تا اینجا مطرح کردیم، در همین خوش‌پوشی همیشگی است. او اگرچه به سراغ انتخاب‌های عجیب نمی‌رود اما در پوشش خود از استایل‌هایی با طراحی‌های متفاوت و شیک استفاده می‌کند.

صدف عسگری

استایل جسورانه بازیگران

عسگری هم مانند فرشته حسینی از بازیگران تازه‌وارد سینما است که در مدت کوتاه حضورش توانسته تجربه بازی در آثار خوبی را رقم بزند. او در جشنواره‌های مهم دنیا هم شرکت داشته است و نشان داده که نسل تازه هنرپیشه‌های ایران قصد قدم‌برداشتن در مسیری حرفه‌ای را دارند. او در حضور بین‌المللی خود در جشنواره برلین در تصویر بالا دیده می‌شود. استایل او برای سن و سالش و فضای جشنواره کاملا مناسب به نظر می‌رسد. این تیپ خاص در کنار انتخاب‌های دیگر صدف عسگری باعث شده که در فهرست خاص‌پوش‌ها جایی برای خود داشته باشد. ست شلوار و شومیز این بازیگر از نظر رنگی بسیار خیره‌کننده و جذاب است و مدل خوبی هم دارد که از ترندهای روز دنیای فشن پیروی کرده است. استفاده از دستمال سر برای پوشش سر و گوشواره‌هایی متناسب هم به زیباترشدن استایل او کمک شایانی کرده است. عسگری از نسل بازیگرانی است که می‌دانند چه هدفی در دنیای تصویر دارند و ضمن رعایت چارچوب‌های کاری و شناخت هنجارها از ایده‌های خود برای رسیدن به اهدافشان کوتاه نمی‌آیند. او با استایل خاصی که برای خود انتخاب کرده، جسارت متفاوت‌بودن را به رخ کشیده است. در موقعیت‌های دیگر هم او را با چنین استایلی می‌بینیم. در واقع، صدف از آن هنرپیشه‌هایی است که از کشاندن توجه دوربین‌ها و مخاطبان به استایل خود واهمه‌ای ندارد و این جسارت ستودنی است.

اندیشه فولادوند

استایل جسورانه بازیگران

فولادوند یکی از سرمایه‌های دنیای هنر ایران است. شاید به اندازه‌ای که باید، ارزش و قدر او دانسته نشده است. او در تعدادی از فیلم‌های نه‌چندان مطلوب نقش‌آفرینی داشته است و از همین روی، کارنامه‌اش در بسیاری از موارد غیرقابل دفاع است. با این حال، اگر به بازی‌اش در اثر فاخری مانند فیلم استاد مسعود کیمیایی یعنی سربازهای جمعه نگاهی داشته باشید، متوجه می‌شوید که با بازیگری روبه‌رو هستیم که ضمن آگاهی به فن بیان و تسلط به اجرای ابعاد مختلف نقش، حضوری اثرگذار هم در صحنه دارد. او با چهره خاص و قامت کشیده‌اش از استایل‌های عجیب و خاص زیادی استفاده می‌کند. برخی از این استایل‌ها از نظر عموم عجیب به نظر می‌رسند و حتی از نظر مدوفشن هم توجیهی برای طراحی‌شان موجود نیست. با این حال، روی قدوقامت اندیشه به خوبی‌ می‌نشینند و زیبا جلوه می‌کنند. فولادوند هم در دسته هنرمندان خاص‌پوشی قرار دارد که جسارت تنوع در استایل را دارند و با اعتماد به نفس خوبشان، دیگران را به رغم وجود اختلاف نظر به تحسین وامی‌دارند. شعرها و ترانه‌های اندیشه فولادوند هم بسیار تعریف‌کردنی هستند. اگر تا به حال با آنها آشنایی نداشته‌اید، حتما نگاهی به مجموعه ترانه‌ها و شعرهایش داشته باشید.

در آخر

خاص‌پوشی و بهره‌مندی از جسارت برای ارائه استایلی متفاوت از دیگران در همه دیده نمی‌شود. برخی از هنرپیشه‌ها هستند که با برخورداری از سلیقه خوب و اعتماد به نفس بالا توانسته‌اند، نگاه همه را به سمت خود جلب کنند. برخی هم فقط خاص‌پوش و متفاوت‌اند و باید در انتخاب‌هایشان دقت بیشتری به خرج بدهند. شما از استایل کدام‌یک از هنرمندان این فهرست بیشتر استقبال می‌کنید؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :