او بازیگریست که به جسارت در پوشش، معنای جدیدی می‌بخشد!

اندیشه فولادوند را که خیلی‌ها با فیلم سربازهای جمعه مسعود کیمیایی به یاد می‌آورند؛ تنها یک بازیگر نیست. او تجربه‌هایی در زمینه شعر دارد و سه مجموعه شعر هم در این سال‌ها منتشر کرده است. شاید این نکته هم برای‌تان جالب باشد که بدانید او در دانشگاه فلسفه و کلام اسلامی خوانده است.

ad banner

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

اندیشه یکی از کسانی است که می‌شود درباره استایل او حرف زد، نه برای اینکه برندهای خاص می‌پوشد که اصلا این طور نیست، برای اینکه او استایل شخصی خودش را دارد.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

این بازیگر – شاعر و البته خود استایلیست، در این سال‌ها نشان داده است که هر بار در هر کجا ظاهر شده است توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. چه در یک مراسم رونمایی کتاب باشد و چه برای جشن‌های سینمایی؛ مثل جشن تهیه کنندگان که چند روز پیش برگزار شد و عکس‌های طبق معمول سر و صدای زیادی در فضای مجازی داشتند.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

دستکش‌های توری، خاص و تجملاتی

اندیشه در این جشن یک دستکش توری سیاه پوشیده بود که تنها دو انگشت او را می‌پوشاندند و در قسمت مچ با دکمه به هم وصل شده بودند تا دستکش توی دست حرکت نداشته باشد. طبق اطلاعاتی که اندیشه با تگ کردن یک صفحه روی عکس اینستاگرامش داده؛ این دستکش کار طراحی ایرانی با برندی به نام «فریمند» است.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

این طراح دستکش‌های زیادی را طراحی کرده است؛ از همین دستکشهای کوتاه گرفته تا چرمی بلند و… البته این تنها باری نبوده که او دستکش پوشیده و از معدود کسانی است که این بخش هم جزو استایل‌اش به حساب می‌آید. دستکش ظاهری تجملی به افراد می‌دهد خصوصا که توری باشد و یادآور زنان درباره اروپایی.

مراسم رونمایی کتاب با استایل یک مدل

اندیشه در مراسم رونمایی کتابی هم که گفتیم، دستکش پوشیده بود اما به رنگ سفید و از جنس دستکش اتاق عمل. این نکته برای طنز بود که این را اضافه کنیم که خانم دستکش پوش در یک تبلیغ حفظ زمین در زمان کرونا هم بود، با استایل اولین روزهای کرونا که همگی دست هایمان را از این ویروس موذی، مخفی می کردیم.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

در همین جلسه کتاب گردنبند مرواریدی هم که بیشتر وقت‌ها روی یقه لباس و پیراهن‌اش می‌اندازد، جزو این استایل بود. مانتوی‌اش شبیه کیمونو با آستین‌های کوتاه بود و مانند بیشتر وقت را شیوه خاصی را برای بستن سربند انتخاب کرده بود.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

جنس براق کیمونو؛ تلالو گردنبند مروارید و سربند نقره ای- خاکستری هم حسابی به هم می‌آمد و او را همچون بیشتر وقت‌ها به چشم می‌آورد و به ذهن می‌سپرد.

این یک تبلیغ نیست

البته بد نیست این را هم دوباره اضافه کنیم که بسیار کم پیش آمده اندیشه در صفحه‌اش و روی لباس های‌اش اسم برندی را تگ کند و این می‌تواند نشان دهنده نگرفتن تبلیغات از سوی آن‌ها و به گمان محکم‌تر این موضوع باشد که او خود لباس های‌اش را طراحی می‌کند.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

مثلا در جشن تهیه کنندگان اندیشه به وضوح گوشواره‌های قرمز و بلند و آبشاری‌اش را که طرحی مانند نقش‌های ایرانی داشت را نشان عکاس‌ها داده بود اما اطلاعات و نشانی در صفحه‌اش درباره طراح و فروشنده این مدل گوشواره نبود.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

اندیشه در قاب دوربین

گفتیم عکاس باید بگوییم که خانم بازیگر شدن به گواه عکس های‌اش به مدل شدن یا بودن علاقه زیادی دارد.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

او درست است که توضیحی درباره لباس‌های در صفحه‌ها نمی‌دهد اما جدای از آوردن نام عکاس‌ها که در مراسم از او عکس گرفته اند؛ عکس‌های بسیاری برای پست‌هایی که شعرهایش هستند گذاشته که مشخص است تنها پُزی برای عکاس گرفته است.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

اما اندیشه در جشن تهیه کنندگان برخلاف بسیاری از وقت‌ها که روسری و شالش را در مدل‌های مختلف بالای سرش می‌بندد؛ یک شال توری کوچک و سبک پوشیده بود که و البته قسمت پایین شال را گره کراواتی آزاد زده بود.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

او شال‌اش را با دستکش هم از نظر رنگ و هم جنس و بافت، هماهنگ کرده بود.مانتوی او بلند با یقه بزرگ و برگشته به رنگ قرمز متمایل به زرشکی بود که هم با گوشواره‌ها و هم لبه دوزی مانتوی او هماهنگی داشت. او اصول پوشش این مدل مانتو‌ها را در انتخاب کفش رعایت کرده بود.کفش اندیشه جلوگرد و پاشنه باند بود با ساق پارچه‌ای که دانه‌های برق دار داشت.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند اکثر وقت ‌ها و نه حالا که به تازگی آرایش چشم اسموتی مد شده است، این مدل آرایش را برای چشمانش به کار می‌برد. اما در جشن تهیه کنندگان تغییر روال داده و به خط چشمی گربه‌ای و ساده بسنده کرده بود.

سیاه‌پوش با موی سیاه

اندیشه به پوشش سیاه علاقه زیادی دارد؛ هر چند طیف رنگی هم در لباس‌های او دیده می‌شود اما با توجه به عکس‌ها او ترکیب سیاه و زرشکی را می‌پسندد.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

رنگ و مدل موهای‌اش هم در این سال‌ها کم پیش آمده که تغییر دهد. مدل موی کوتاه و رنگ مشکی انتخاب او بوده است که با سبک آرایشی که دارد چهره‌ای خشن و مرموز به او می‌دهد خصوصا که طرز نگاه و حالت لب و دهان خاصی را در عکس های‌اش همیشه تکرار می‌کند.

استایل‌های جسورانه اندیشه فولادوند

رنگ رژهایی هم که انتخاب کرده در تم قرمز و زرشکی بوده است که در آن بکراند سیاه حسابی خودش را نشان می‌دهد.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :