نیلوفر شهدوست در
2,717

آقای نیما شعبان‌نژاد؛ هیچ بازیگری جسارت پوشیدن لباس‌های شما را ندارد!

آقای نیما شعبان‌نژاد؛ هیچ بازیگری جسارت پوشیدن لباس‌های شما را ندارد!

نیما شعبان‌نژاد را می‌شناسید؛ او با ایفای نقش‌های مختلف در برنامه خندوانه توانست محبوب بسیاری از مخاطبان تلویزیون شود و حتی کسانی را که چندان به دنبال‌کردن برنامه‌های سیما علاقه ندارند هم با خود همراه کند. نیما از بازیگرانی است که با تجربه‌های اندوخته در تئاتر توانسته از عهده ایفای نقش‌های متنوع برآید. بازی‌های او در سریال‌های طنز هم به مذاق همه خوش آمده و به عنوان چهره‌ای سرخوش و بامزه در ذهن مخاطبان ماندگار شده است. استایل او تاحد زیادی شبیه شخصیت هنری‌اش است. چطور؟ او سرخوشانه لباس می‌پوشد، هنجارها را پس می‌زند و از پالت‌های رنگی متنوع و شادی بهره می‌برد. در این مقاله می‌خواهیم درباره استایل او کمی صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

استایل نیما شعبان نژاد

استفاده از لباس‌های گشاد

استایل نیما شعبان نژاد

نیما به لباس‌های گشاد علاقه زیادی دارد. به نظر می‌رسد که راحتی یکی از اولویت‌های او در انتخاب استایل و پوشش است. استفاده از کفش‌های ورزشی باکیفیت و راحت، شلوارهای اسلش و پیراهن‌های اورسایز مؤید همین نکته است. او نوعی بی‌خیالی و راحتی را در رفتار خود بازتاب می‌دهد و به نظر می‌رسد که پوشش منتخبش هم در راستای همین حس و حال تنظیم می‌شود. شعبان‌نژاد از ابراز این روحیه و کاراکتر واهمه‌ای هم ندارد و با آن کاملاً راحت است. در واقع، رهایی موجود در استایل رفتاری و پوششی او بدون نگرانی بابت قضاوت‌ها منعکس می‌شود. این دستاورد بزرگی است که می‌تواند الهام‌بخش باشد. آدم‌های متفاوت معمولاً زیر ذره‌بین افراد مختلف قرار می‌گیرند اما به نظرات و اظهارنظرهای آنها بی‌توجه‌اند و مسیر دلخواه خودشان را در طراحی استایل و رفتار پیش می‌گیرند. این عالی است، نه؟

به‌کارگیری رنگ‌های شاد در استایل

استایل نیما شعبان نژاد

انتخاب رنگ‌های شاد هم تصمیم جسوارنه‌ای است که معمولاً همه افراد از آن استقبال نمی‌کنند. بعضی‌ها هم با این ایده که رنگ‌های تیره باعث می‌شود، لاغرتر به نظر برسند به سراغ آن طیف رنگی می‌روند. نیما شعبان‌نژاد به گروه اول تعلق دارد. او معمولاً به سراغ رنگ‌های روشن و شاد می‌رود. با مرور استایل او متوجه می‌شویم که در بیشتر مواقع، یکی از بخش‌های استایلش، رنگی متفاوت است که توجه‌ها را به سوی خود جلب می‌کند. در تصویر بالا هم شاهد انتخاب استایلی متفاوت از نیما هستیم. او با کت جینی بلند و شلواری جین، استایلی اسپرت و جالب‌توجه برای خود تدارک دیده است و برای لباس زیر کت هم به سراغ یقه اسکی رفته است که انتخاب بسیار مناسبی به نظر می‌رسد. هماهنگی رنگ شاد و برجسته قرمز با طیف آبی کم‌رنگ بخش‌های دیگر به خاص‌ترشدن این استایل کمک زیادی کرده است.

اهمیت‌دادن به اکسسوری‌ها

استایل نیما شعبان نژاد

استفاده از اکسسوری‌ها درمیان مردان کمتر از زنان شایع است. البته نسل‌های جدید به تیپ و استایلشان بیشتر از گذشته اهمیت می‌دهند و درمیان آقایان هم مواردی را می‌بینیم که به سراغ اکسسوری‌های گوناگون می‌روند. نیما شعبان‌نژاد هم به این موضوع توجه زیادی نشان می‌دهد. او از کیف‌ها و بندهای عینک و موارد دیگری در استایل خود بهره می‌برد که باعث خاص‌ترشدن و شیک‌پوشی‌اش می‌شوند. در تصویر بالا، او کیفی با طرح برند معروف ونس دارد که طراحی جالب و عجیبی برای آن در نظر گرفته شده است. انتخاب عینک و بند برای آن هم مانند همیشه، شعبان‌نژاد را در صف نخست کسانی قرار داده که به اکسسوری‌های خاص علاقه‌مند هستند و از تفاوت‌داشتن با دیگران ابایی ندارند. این روزها که دنیای مدوفشن انتخاب‌های بسیار متنوعی در اختیارمان قرار می‌دهد، اسیرشدن در چارچوب هنجارها و گوش‌ندادن به ندای قلبی‌مان در انتخاب استایل کار درستی به نظر نمی‌رسد. نظرتان چیست؟

جسارت در تنوع

استایل نیما شعبان نژاد

شعبان‌نژاد به داشتن تیپی متفاوت و متنوع هم علاقه نشان می‌دهد. او معمولاً اسپرت‌پوش است اما این سبک را متنوع و خاص می‌پوشد و حالت یکنواختی در استایل او نمی‌بینیم. در تصویر بالا، شاهد حضور نیما در فرانسه هستیم. او علاوه بر نقش‌های طنز، تئاترهای پرشمار و نقش‌های جدی در فیلم‌هایی غیرکمدی هم ایفا کرده است. استایل او برای شرکت در جشنواره‌ای خارجی نمره قبولی می‌گیرد. او از کت و شلواری استفاده کرده که متناسب با درس‌کد یا همان کد پوششی جشنواره است. در ضمن، این انتخابش در راستای استایل و شخصیت پوششی همیشگی‌اش بوده و شاهد کت‌وشلواری به‌شدت رسمی با دوخت و برشی مجلسی نیستیم. این ست تاحد زیادی حالت اسپرت دارد و از ترندهای روز دنیای پوشش هم در طراحی‌اش بهره گرفته شده است. این روزها، استایل‌های گشاد و اورسایز طرفداران زیادی دارند. کت‌وشلوار نیما هم چنین حالتی دارد و کفش لژدار و پهنی که با آن هماهنگ شده هم انتخاب خوبی بوده است. این کفش توانسته تناسبی میان بخش پاها و دم‌پای شلوار به وجود بیاورد. اکسسوری‌ها هم مانند همیشه مناسب با ایده‌های خاص‌ شعبان‌نژاد برای متفاوت‌بودن هستند. دوخت این لباس و اتوکشی آن هم از نقاط مثبتش به شمار می‌روند. یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها در زمینه خوش‌پوشی هم همین است. بهترین لباس‌ها هم بدون اتوکشی خوب، جلوه مناسبی پیدا نمی‌کنند. در زمینه دوخت هم کیفیت حرف اول را می‌زند. بهترین مدل‌ها بدون دوختی حرفه‌ای، نتیجه خوبی نخواهند داشت.

علاقه به کتانی‌های مارک‌دار

استایل نیما شعبان نژاد

پیش‌تر هم اشاره کردیم که شعبان‌نژاد به کفش‌های راحت و باکیفیت علاقه‌مند است. او معمولاً به سراغ برندهای معروفی مانند کانورس و وَنس می‌رود. این کمپانی‌های معروف، سالیان طولانی در صنعت مدوفشن و کفش فعال بوده‌اند و طرح‌های اصیل و خاطره‌انگیزی را روانه بازارها کرده‌اند. نیما هم به این برندها علاقه زیادی دارد و البته سلیقه خوبی هم در انتخاب کتانی‌ها و کفش‌های ورزشی دارد. در تصویر بالا هم ونس قرمز او در ترکیب با باقی بخش‌های استایل، جلوه خوبی پیدا کرده است. چیزی که در استایل شعبان‌نژاد مشهود است، صرف زمان و دقت برای انتخاب بخش‌های مختلف پوشش است. او برای طراحی استایل و تیپ خود وقت می‌گذارد و برای همین، اگر حتی سلیقه‌اش مطابق نظرتان نباشد، نمی‌توانید او را در دسته افراد سهل‌انگاری قرار بدهید که به مقوله استایل بی‌توجه هستند. در تصویر بالا، شعبان‌نژاد به سراغ شلوار جینی مام‌استایل رفته است که این روزها، از سوی بسیاری از افراد و به ویژه جوانان مورد استقبال زیادی قرار دارد. پیراهنی راه‌راه و رنگ‌های این ترکیب هم در توازن و هماهنگی با یکدیگر هستند.

ترکیب رنگ‌های مطلوب و هماهنگ

استایل نیما شعبان نژاد

افرادی که در دنیای هنر مشغول به کار و فعالیت هستند، دید خوبی در زمینه رنگ‌ها و ترکیبات بصری دارند. شاید همین موضوع و چشم‌انداز است که به آنها در تدارک‌دیدن استایلی خوب کمک می‌کند. شعبان‌نژاد هم یکی از هنرمندانی است که دید خوبی در چیدن پالت رنگی استایل خود دارد. او به سراغ رنگ‌هایی می‌رود که شاید در نگاه نخست با هم هماهنگ نباشند اما خروجی نهایی ترکیب و تلفیقشان چشم‌نواز و دیدنی است. در تصویر بالا، شاهد حضور او در برنامه معروف دورهمی به میزبانی مهران مدیری هستیم. او در این برنامه با پیراهن اسپرتی چهارخانه و قرمز حضور داشت که با شلواری مشکی و کتی سبز و بهاره سِت شده بود. چنین ترکیبی از آن مواردی است که در نگاه نخست و شاید در کلام با استقبال همه مواجه نمی‌شود اما نتیجه نهایی‌اش متوازن و جالب از کار درمی‌آید.

در آخر

شاید شما طرفدار پوشش نیما شعبان‌نژاد نباشید و به نظرتان، کمی عجیب و متفاوت به نظر می‌رسد. اگر چنین است، باید بدانید که شخصیت‌های رها و آزاد معمولاً به دنبال علایق شخصی‌شان می‌روند و نسبت به اظهارنظرهای دیگران بی‌توجه هستند. حتی اگر با کاراکتر پوششی این هنرپیشه جوان و طناز هم موافق نباشید، این درس از استایلینگ او می‌تواند برایتان الهام‌بخش باشد. نیما استایلی رها و متفاوت دارد. اولویت او انتخاب پوشش اسپرت است و در انتخاب رنگ‌ها هم سلیقه خوبی نشان می‌دهد. نظرتان درباره سبک پوششی او چیست؟ چه نقاط منفی و مثبتی در استایلش می‌بینید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :