پوشیدن پیراهن‌های هاوایی را از بازیگران ایرانی یاد بگیرید!

پیراهن‌های هاوایی با رنگ‌ها و طرح‌های پرجنب و جوش و جذاب گرمسیری به عنوان لباس‌های نمادین شناخته می‌شوند. این پیراهن‌ها با طرح‌های گل و میوه و برگ‌های گرمسیری، موج، ماهی و درختان نخل اغلب می‌تواند برای رویدادهای غیررسمی و حتی استایل خیابانی مورد استفاده قرار ‌گیرد.

ad banner

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

پیراهن‌های هاوایی معمولا آستین‌های کوتاه و یقه دارند و اغلب مردها  آن‌ها را می پوشند اما از پوشیدنی‌های زنان و بچه‌ها هم به حساب می‌آیند و با وجود رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، بالاخره یک طرح و رنگ متناسب با سلیقه هر کسی پیدا می‌شود. از مهم‌ترین طرفداران پیراهن‌های هاوایی سلبریتی‌ها هستند که در مراسم و موقعیت‌های مختلف با این پیراهن‌ها حاضر می‌شوند.

پولاد کیمیایی با هاوایی در سواحل سوییس

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

پولاد کیمیایی از آن دسته بازیگرانیست که اهل پوشیدن پیراهن ساحلی یا هاوایی بوده و در ساحل رود راین در بازل سوییس پیراهنی با برگ‌های گیاهان گرمسیری به تن کرده که این پیراهن روی زمینه مشکی برگ‌هایی با ترکیب رنگ‌های سفید و سبز دارد و خیلی شلوغ و تند نیست بنابراین حتی برای استایل خیابانی مناسب است. نکته‌ای که در مورد عکس پولاد با پیراهن هاوایی پولاد به نظر می‌رسد، یکی از قانون‌های پوشیدن این نوع پیراهن است: پیراهن هاوایی خود را با اعتماد به نفس بپوشید. بگذارید مردم بدانند که پیراهن هاوایی پوشیده‌اید و صد درصد به آن افتخار می‌کنید.

نیما شعبان‌نژاد و هاوایی در هاوایی

به نظر می‌رسد نیما شعبان‌نژاد از طرفداران پیراهن‌های هاوایی باشد. او در چند موقعیت مختلف پیراهن هاوایی پوشیده است.

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

یکی از آنها پیراهن مردانه‌ای با طرح آناناس است. همان‌طور که از ظاهر نیما مشخص است نحوه ست کردن پیراهن هاوایی این است که شلوار یا شلوارکی طرح‌دار مثلا شطرنجی یا راه‌راه با پیراهن هاوایی نپوشید. پیراهن هاوایی را با شلوارهای ساده مثل رنگ‌های خاکی تن‌تان کنید.

ارسلان قاسمی و هاوایی پوشی با علی صادقی

ارسلان قاسمی هم کم سراغ پیراهن هاوایی نرفته. یکی از این موقعیت‌ها مربوط به روز سیزده بدر چند سال پیش می‌شود که او و علی صادقی هر دو پیراهن هاوایی پوشیده‌اند.

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

بد نیست یکی از نکات مربوط به پوشیدن پیراهن هاوایی را با توجه به عکس ارسلان قاسمی گوشزد کنیم که اگر پوشیدن این نوع پیراهن هنوز برای شما ترسناک به نظر می‌رسد، می توانید مسیر امن‌تری را انتخاب کنید و آن را با پیراهن زیر ست کنید. یک پیراهن تک رنگ زیر آن بپوشید، (ترجیحاً سفید یا مشکی چون این رنگ‌ها با هر رنگ‌ دیگر و هر طرحی جور درمی‌آید.) بعد یک پیراهن هاوایی با دگمه باز روی آن بپوشید.

امیرحسین آرمان

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

امیرحسین آرمان هم سراغ پیراهن هاوایی زیبایی رفته و آن را با کمربند طرح‌داری پوشیده است که البته این انتخاب کمی عجیب و بعید به نظر می‌رسد.

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

او علاوه بر این کمربند، کیف دستی، ساعت و دستبند هم دارد اما معمولا پیراهن هاوایی را خیلی ساده و با کمترین لوازم جانبی می‌پوشند و از کمربند، گردن‌بند و هر اکسسوری دیگری تا حد امکان با پیراهن هاوایی استفاده نمی‌کنند.

رضا ساده ، رضا هاوایی

رضا عطاران هم از آن هنرمندانیست که هر از گاهی سراغ پیراهن‌های هاوایی می‌رود. به عنوان نمونه عطاران برای اکران مردمی فیلم «روز صفر» با یکی از همین پیراهن‌ها به استایل راحت و نیمه‌رسمی همیشگی خودش رسیده بود.

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

با توجه به رنگ انتخابی پیراهن عطاران، بد نیست یکی از نکات مربوط به پوشیدن پیراهن هاوایی را همین‌جا بگوییم که اگر برنزه نیستید تا حد امکان طرح‌های استوایی و رنگ‌های گرم و زنده انتخاب کنید و اگر کاملا رنگ پریده هستید از رنگ‌هایی دوری کنید که بر رنگ پریدگی شما تأکید می‌کنند.

جواد عزتی صادره از هاوایی

جواد عزتی از جمله  بازیگرانی است که هیچ‌وقت از پیراهن هاوایی غافل نشده. او مهم‌ترین قانون پوشیدن پیراهن هاوایی را هم در نظر می‌گیرد که پیراهنی که کاملاً متناسب و اندازه انتخاب می‌کند.

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

با این کار هم پیراهن می‌تواند عضلات احتمالی شما را به نمایش بگذارید هم به اندازه کافی راحت است. اگر می‌خواهید پیراهن هاوایی گشاد بپوشید یکی دو سایز بزرگتر از سایز خودتان بپوشید اما نه خیلی بزرگتر چون بزرگی بیش از حد می تواند باعث شود که شما کمی چاق‌تر یا درشت‌تر از آنچه هستید، به نظر برسید.

 توصیه مهم برای هاوایی پوشی

اگر فردی ریسک‌پذیر هستید که می خواهید یک پیراهن هاوایی را با شلوار طرح‌دار ست کنید، اولین قانون پوشیدن دو لباس طرح‌دار را فراموش نکنید.

بازیگران مرد با پیراهن هاوایی

این قانون این است که این دو لباس باید اندازه‌های متفاوتی داشته باشند. بنابراین، شلوار سایز بزرگ طرح دار را با پیراهن‌های فیت و کاملا اندازه و بالعکس بپوشید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :