استایل فرشته حسینی از دیروز تا امروز تا این حد تغییر داشته!

فرشته حسینی بازیگر جوان و خوش سیمایی است که تا قبل از اینکه کنار نوید محمدزاده قرار بگیرد؛ خیلی کم در میان مردم و تنها در بین جمع محدودی از اهالی سینما شناخته شده بود. بعد هم با کامنت‌های نوید در صفحه اینستاگرام و ابراز عشق و دوستی و قلب‌های سرخ این رابطه و البته فرشته که در کنار یکی از پر طرفدارترین بازیگران مرد قرار گرفته بود؛ جلب توجه کرد. از این مرحله که گذشتند؛ لباس‌های هماهنگی که آن دوباهم می‌پوشیدند، آن‌ها را بیش از همیشه نقل محافل مجازی کرد و البته که در ادامه هم داستان به جای خوبی رسید و این زوج سر سفره عقد و عروسی نشستند.

استایل فرشته حسنی

فرشته و لباس محلی

شاید با خودتان فکر کنید یا تصورتان این باشد که فرشته همیشه همین سبک لباس را داشته است. سبکی که به مینیمال بیشتر شباهت دارد تا هر نوع استایل دیگری. اما فرشته قبل از این مرحله و حداقل تا جایی که ما خبر شدیم از بودن این زوج باهم و به گواه عکس‌هایی که از او منتشر می‌شد استایلی دیگر داشت که بیشتر از همه پوشش‌هایی نزدیک به پیراهن‌های بلند و محلی بود.

استایل فرشته حسنی

فرشته در مراسم فرش قرمز جشنواره مراکش که جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت؛ پیراهنی طلایی با بالاتنه تور وگیپور و دامن ساتن آهار دار پوشیده بود و کاملا استایلی رسمی داشت.

 

او در یکی دیگر از فرش قرمزها پا را از این فراتر گذاشت و لباسی به تن کرد که کاملا شناسنامه داشت. فرشته لباس سنتی زنان افغان را پوشید. صورت سفید او در سبز زمردی می درخشید اما کاملا خودش تحت تاثیر این لباس قرار گرفته بود و بیشتر از آنکه دیده شود؛ لباس دیده می شد.فرشته شال دست دوز کار کرده و زیور آلات خاص افغانستان را هم به این سبک پوش اش اضافه کرده بود.

استایل فرشته حسنی

تغییر سبک فرشته حسینی

فرشته اما از این سبک فاصله گرفت و به سمت تیپ‌های تینیجری رفت. بلوز و شلوار و کلاه با یک کفش اسپرت البته در مدل‌های مختلف و بیشتر از همه سیاه و سبز از انتخاب‌های فرشته بود.

استایل فرشته حسنی

این تغییر سبک از لباس‌های سنتی تا لباس‌های هیپی و مینیمال کم کم انجام شد. فرشته که گفته می‌شود زمانی در کودکی خیاطی می‌کرده است- ما این موضوع را نمی‌توانیم تایید کنیم- به لباس‌های کار شده همچنان علاقه نشان می‌داد و البته هنوز هم نشان می‌دهد.حتی شده به اندازه کیفی که به دست می‌گیرد.

استایل فرشته حسنی

یا کتی که زیر پالتوی سیاه‌اش می‌پوشد و گل‌های رنگی دارد.

استایل فرشته حسنی

اما او انگار بین دو دایره انتخاب ایستاده است که این دومی خصوصا بعد از بازی در سریال قورباغه بیشتر به مذاق او و طرفدارانش خوش آمده است.

 

تنوع در مدل موها هم مشهود است!

یکی از مواردی که روی استایل فرشته کاملا تاثیر گذاشته و انگار به واسطه آن لباس های‌اش را تعیین می‌کند؛ مدل موهای‌اش است. او چند سالی موهای‌اش را کوتاه نگاه داشت و حتی تیغ زد و در این زمان بیشتر از هر زمان دیگری بلوز و شلوار و کت و شلوار پوشید.

استایل فرشته حسنی

موهای‌اش که بلند می‌شدند او لباس‌هایی آزادتر می‌پوشید با موهایی که‌پوش داده بود.

استایل فرشته حسنی

بعد از ازدواج، رسمی‌تر از همیشه

بعد از دوران ازدواج، فرشته با لباس‌های رسمی‌تر در جشن‌ها حاضر شد. او در جشنواره جهانی فیلم فجر پالتوی مشکی بلند پوشیده بود و شال سیاه و در مراسم اختتامیه هم بازهم به سمت لباس‌های کار شده رفته بود.

استایل فرشته حسنی
در هر صورت فرشته همه جور استایلی را امتحان کرده و در هر سبکی چه دوستش داشته باشید و چه نه؛ درخشیده است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :