شیک ترین مادر و دخترهای دنیا؛ به مناسبت روز مادر

امروز روز مادر و زن است. به مناسبت روز مادر در این مطلب شیک ترین مادر و دخترهای دنیا را معرفی کرده‌ایم که نشان می‌دهد بسیاری از سلبریتی‌ها هم شهرت و موفقیتشان در عرصه‌های مختلف را مدیون مادرشان هستند. این افراد مشهور، خوشپوشی و شیک بودنشان را هم از مادرانشون به ارث برده‌اند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

1. سیندی کرافورد و کایا گربر

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

چه چیزی می‌تواند به اندازه این مادر و دختر سوپرمدل شیک باشد؟ به نظر می‌رسد استعداد مثال زدنی مدل سابق، سیندی کرافورد ژنتیکی به دخترش، کایا گربرمنتقل شده است. همان طور که سیندی در دهه 80 و 90 میلادی می‌درخشید، کایا نیز به عنوان سوپر مدل بین‌المللی شناخته شود. با اینکه او فقط 18 سال داشت اما در سال 2018، به عنوان مدل، برنده جایزه شد. همچنین در کمپین‌ برندهایی به نام، همچون کالوین کلین، ورساچه، مارک جاکوبز و ژیوانشی حضور داشته است. نه تنها این مادر و دختر می‌توانند به تنهایی می‌درخشند، بلکه استایل‌های مادر دختری آن‌ها در کنار هم نیز الگویی جذاب در صنعت مد باشد.

2. لیزا بونت و زوئی کراویتز

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

ممکن است زوئی کراویتز در کنار پدرش، لنی کراوتیز، خواننده افسانه‌ای راک زیاد دیده نشده باشد. اما با وجود لنی و مادر هنرپیشه‌اش، لیزا بونت چاره‌ای جز سوپراستار شدن نداشت.

اگر شباهت جذابی که زوئی به مادرش دارد را فاکتور بگیریم، زوئی سلیقه خوش پوشی‌اش را نیز از مادرش به ارث برده است، چیزی که بیش از همه در این مادر و دختر خودنمایی می‌کند، و باعث شده بیانسه طرفدار پروپاقرص آنها باشد. یکی از استایل‌های دیدنی مادر دختری آن‌ها جشن هالووین سال 2019 است.

3. کریس جنر و دخترانش

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

کریس جنر دخترانش را طوری تربیت کرده که به همه جهان نشان دهند اهمیتی ندارد چقدر پیشرفت کنید، خانواده همیشه اولویت است. کریس جنر به دختران خود کمک کرد که در حوزه‌هایی از جمله مد و پوشاک و زیبایی پیشرفت کنند. حالا هر یک از آن‌ها زیر سایه مادرشان در حوزه خاصی موفق هستند.

4. بلایث دانر و دخترش گینث پالترو

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

گینث پالترو نیز موفقیت خود را تا حد زیادی مدیون مادر هنرمندش، بلایث دانر است. بلایث دانر بازیگری آمریکایی است که از سال 1965 به بازیگری مشغول بوده است. یکی از شناخته شده‌ترین نقش‌های او، فیلم «ملاقات با فاکرها» محصول سال 2004 است. گینث نیز در تلاش است مثل مادرش، ماندگار باشد.

5. اندی مک داول و دخترش

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

با پخش سریال «خدمتکار»، مارگارت کوالی، دختر اندی مک داول، به شهرت و محبوبیت بیشتری رسید. او بازیگری را به واسطه حضور مادرش در این عرصه شروع کرد و از سن و سال کم وارد این عرصه شد. اندی مک داول هم در زمان خود خوش درخشیده بود و بازیگر محبوبی بود.

6. کیت ماس و دخترش

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

دختر کیـت ماس، لیلا ماس جذابیت ظاهری مادرش را به ارث بـرده است. همین جذابیت و علاقـه او به حرفـه مدلینگ سبـب شد که لیلا از سن 17 سالگی وارد آژانـس مدلیـنگ مادرش شود. او فعالیت خود در ایـن عرصه را با برند مـارک جیکوبز آغاز کـرد و حـالا در تـلاش است به انـدازه مادرش موفق باشد.

7. مدونا و دخترش

شیک ترین مادر و دخترهای دنیا

همـانقـدری که مـدونا در دوران خـود یـک فشن آیکون به حسـاب می‌آمـد، این روزها دختـرش نیز توجه‌ها را در حوزه مد و فشن به خود جلب می‌کند. دختر مدونا، لئون، در سـال 2016 به عنـوان مدل در تبلیـغات عطر استلا مک‌کارتنی حضور یافت. او بعدتـر در کمپین مد میومیو سال 2019 نیز حاضر شد.

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شما

ریحانه بیات در تاریخ 25 ژانویه 2022

روز مادر بر تمامی مادران مبارکارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :