المیرا فلاحیان در
3,925

7 استایل مگان مارکل به تقلید از پرنسس دایانا

7 استایل مگان مارکل به تقلید از پرنسس دایانا

پرنسس دایانا را می‌توانیم خوشتیپ‌ترین عضو تاریخ خانواده سلطنتی بدانیم. به همین خاطر افراد زیادی پس از او سعی کرده‌اند لباس‌هایی به تقلید از او بپوشند. مگان مارکل نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و به عنوان عروس او بارها تلاش کرده که لباس‌هایی شبیه به لباس‌های او بپوشد. البته محدودیت‌های قصر در رابطه با پوشش آن‌ها نیز بی تاثیر نبوده است. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا 7 استایل مگان مارکل به تقلید از پرنسس دایانا را با شما در میان بگذاریم.

ایجاد تضاد رنگی

مگان مارکل و پرنسس دایانا

پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های متضاد، جسارت خاصی در پوشش و استایل را می‌طلبد. زمانی که مگان مارکل برای اولین بار در ژانویه 2019 با رنگ‌های بنفش و قرمز دیده شد، طرفداران خانواده سلطنتی شگفت زده شدند. این ترکیب رنگ و اعمال تضاد رنگی در پوشش، موردپسند پرنسس دایانا نیز بود.

پیراهن اور سایز

مگان مارکل و پرنسس دایانا

مگان مارکل نیز دقیقا مانند پرنسس دایانا، شیفته پوشیدن پیراهن‌های اُوِرسایز با شلوارهای جین است. مگان مارکل، این لباس‌ها را در اولین روزی که در کنار پرنس هری دیده می‌شد بر تن کرده بود. البته پرنسس دایانا معمولا از کمربند نیز روی شلوار خود استفاده می‌کرد.

کت و شلوار

مگان مارکل و پرنسس دایانا

در سال 1990، پرنسس دایانا با کت و شلواری سورمه‌ای در یک کنسرت خیریه حضور یافت. مگان مارکل نیز بعدها کت و شلواری شبیه به این کت و شلوار قدرت را برای مراسمی که کودکان بیمار را تشویق به مقابه با بیماری می‌نمود، پوشید. البته این دو کت و شلوار به لحاظ مدل و رنگ با یکدیگر متفاوت بودند.

پیراهن با گل‌های آبی

مگان مارکل و پرنسس دایانا

در سال 1986، پرنسس دایانا با پیراهن گلدار آبی – سفید در عربستان سعودی دیده شد. تابستان 2019، مگان مارکل نیز با پیراهن سفیدی با گل‌های آبی در جشن عروسی یکی از اقوام پرنس هری دیده شد که بسیاری بر این باور بودند که این لباس شباهت زیادی به لباس پرنسس دایانا داشته است.

کت پشمی چهارخانه

مگان مارکل و پرنسس دایانا

در سال 1987، پرنسس دایانا یک کت چهارخانه با رنگ‌های سبز و آبی را برای حضور در مسابقانی در کشور اسکاتلند انتخاب نمود. مگان مارکل نیز در دوران نامزدی‌اش با پرنس هری، با کتی که پارچه‌ای مشابه کت پرنسس دایانا داشت، در جلسه‌ای در اسکاتلند حضور یافت.

پیراهن قرمز

مگان مارکل و پرنسس دایانا

در سال 2016، مگان مارکل در برنامه «شوی امروز» با پیراهن قرمز که دامن میدی داشت دیده شد. این پیراهن جذابیت مگان را چندین برابر کرده بود. پرنسس دایانا نیز در سال 1995 با لباسی قرمز رنگ که ظاهری مشابه پیراهن قرمز مگان مارکل داشت، در ونیز دیده شده بود.

پیراهن توری سورمه‌ای

مگان مارکل و پرنسس دایانا

در سال 1996 پرنسس دایانا پیراهن توری سورمه‌ای رنگی را در یک ایونت شبانه پوشید. این پیراهن پر زرق و برق او با استقبال بسیار زیادی روبه‌رو شد. سال‌ها بعد مگان مارکل، لباسی مشابه لباس مادر شوهرش را در مراسم معرفی سریال «suits» به تن کرد و در آن خوش درخشید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :