المیرا فلاحیان در
5,454

7 لباس پرنسس دایانا که هنوز مُد هستند!

7 لباس پرنسس دایانا که هنوز مُد هستند!

پرنسس دایانا را می‌توانیم یکی از تاثیرگذارترین افراد بر صنعت مد و فشن بدانیم. این زن زیبا از پوشیدن لباس‌های خاص هراسی نداشت. از همین رو نیز بسیای از لباس‌های او، پس از گذشت سال‌ها هنوز هم مد هستند. در این مطلب با چی بپوشم همراه باشید تا 7 لباس پرنسس دایانا که هنوز مد هستند را به شما معرفی کنیم.

شلوارک‌های دوچرخه سواری پرنسس دایانا

 

بسیاری از فعالان عرصه مد و فشن بر این گماننند که کایلی جنر و کیم کارداشیان سبب مد شدن شلوارک‌های دوچرخه سواری بوده‌اند. در حالی که اینطور نیست. سال‌ها پیش پرنسس دایانا این شلوارک‌ها را به تن می‌کرد و استایل‌های شیک و منحصر به فردی برای خود بسازد. این شلوارک‌ها زیر سایه دایانا، هنوز مُد هستند.

پیراهن‌های یقه‌دار پرنسس دایانا

لباس یقه دار پرنسس دایانا

پرنسس دایانا را می‌توانیم ملکه پیراهن‌هایی با یقه‌های بزرگ بدانیم. پیراهن‌های او به نوعی طراحی می‌شدند که نه تنها یقه آن تاثیر منفی بر مدل پیراهن نمی‌گذاشت، بلکه باعث میشد که پیراهن زیباتر جلوه کند. با روی کار آمدن لباس‌های وینتیج، این پیراهن‌های یقه‌دار پرنسس دایانا نیز به دنیای فشن بازگشتند.

کت‌های کمربنددار پرنسس دایانا

کت کمربنددار دایانا

پیش از پرنسس دایانا کمتر کسی روی کت، کمربند می‌بست. بستن کمربند از روی کت سبب می‌گردد که کمر شما باریک‌تر و اندامتان کشیده‌تر دیده شود و پرنسس دایانا این حقیقت را به فعالان عرصه مد فهماند. کت‌های کمربنددار امروزه نیز بسیار پرطرفدار هستند و برخی از سلبریتی‌ها نیز آن را بر تن می‌کنند.

دامن‌های پلیسه‌ای پرنسس دایانا

دامن پلیسه ای پرنسس دایانا

شاید فکر کنید که دامن‌های پلیسه‌ای فقط در چند سال اخیر به محبوبیت زیادی رسیده‌اند و به نوعی مد شده‌اند، در حالیکه اینطور نیست. پرنسس دایانا سال‌ها قبل این دامن‌های میدی را میپوشید و استایل‌های خاص دوران خود را می‌ساخته است.

این مطلب نیز برایتان مفید خواهد بود: ست‌های دامن پلیسه‌دار

پیراهن‌های خال‌خالی پرنسس دایانا

لباس خال خالی پرنسس دایانا

پیراهن‌های خال خالی یکی دیگر از لباس‌هایی است که پرنسس دایانا بارها برتن کرده و امروزه نیز یکی از مهم‌ترین مدها به حساب می‌آیند. پیراهن‌های خال خالی را بارها تن دیگر اعضای خانواده سلطنتی، مانند کیت میدلتون و مگان مارکل هم دیده‌ایم.

این مطلب در رابطه با لباس‎های خال خالی را نیز بخوانید: با لباس خال خالی چی بپوشم؟

پیراهن آف شولدر یا یقه افتاده پرنسس دایانا

حتما با پیراهن انتقام پرنسس دایانا آشنا هستید. پیراهن‌های مشابه پیراهن انتقام پرنسس دایانا، که پیراهن آف شولدر نامیده می‌شوند، امروزه بسیار مورد توجه بانوان در سراسر دنیا هستند. اسکارلت حوهانسون نیز یکبار پیراهنی مشابه پیراهن پرنسس دایانا بر تن کرده بود که نشان می‌دهد این پیراهن هنوز مد است.

کت‌های شطرنجی پرنسس دایانا

کت شطرنجی پرنسس دایانا

یکی دیگر از 7 لباس پرنسس دایانا که هنوز هم مد می‌باشد، کت شطرنجی اوست. کت‌های شطرنجی نیز بارها و بارها بر تن پرنسس دایانا دیده شده‌اند. امروزه پارچه‌های شطرنجی بخش عظیمی از مد و فشن را به خود اختصاص می‌دهند، اما در دورانی که پرنسس دایانا آن‌ها را به تن می‌کرد، لباس‌های شطرنجی کمتر بر تن کسی دیده می‌شدند. این لباس‌های منحصر به فرد دایانا هنوز هم مد هستند.

منبع: brightside

نویسنده: المیرا فلاحیان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :