المیرا فلاحیان در
3,398

بانوان مشهور دنیا با کت و شلوار مردانه؛ از پرنسس دایانا تا آنجلینا جولی

بانوان مشهور دنیا با کت و شلوار مردانه؛ از پرنسس دایانا تا آنجلینا جولی

اگرچه کت و شلوار در سراسر دنیا به عنوان لباسی مردانه شناخته می‌شود، اما هنرمندان بسیاری در تلاشند که اثبات کنند این پوشش تنها مختص آقایان نیست و بانوان نیز می‌توانند این لباس را بر تن کنند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به بانوان مشهور دنیا با کت و شلوار مردانه بیندازیم.

جولیا رابرتز با کت و شلوار مردانه

جولیا رابرترز با کت و شلوار مردانه

جولیا رابرتز یکی از آن بازیگران زنی است که بارها در جشنواره‌ها و مراسم‌های مختلف با استایل و لباس مردانه دیده شده است. او اولین بار در مراسم گلدن گلوب سال 1990 کت و شلواری مردانه به رنگ طوسی با کراواتی زیبا، که طرح گل داشت، در انظار ظاهر شد.

وینونا رایدر با کت و شلوار مردانه

وینونا رایدر با کت و شلوار مردانه

اگرچه امروزه پوشیدن کت و شلوار مردانه در میان بانوان بیشتر باب شده است، اما تصاویر نشان می‌دهند که سلبریتی‌ها در دهه 90 میلادی نیز از این پوشش دور نبوده‌اند. وینونا رایدر نیز دیگر بازیگری است که در سال 1991، برای افتتاحیه یک فیلم کت و شلواری مردانه به تن کرد.

پرنسس دایانا با کت و شلوار مردانه

 

پرنسس دایانا با کت و شلوار مردانه

یکی دیگر از شخصیت‌هایی که کت و شلوار مردانه را مورد لطف خود قرار داده است، پرنسس دایاناست. او در تصویری که می‌بینید، جلیقه‌ای سبز رنگ را با کت و شلواری مردانه ست کرده و به جای استفاده از کراوات از یک پاپیون مشکی رنگ استفاده کرده است.

ریانا با کت و شلوار مردانه

ریانا با کت و شلوار مردانه

ریانا معمولا جسارت بسیار زیادی در پوشش و لباس های خود به خرج می‌دهد. او در مراسم مت گالای سال 2009 کت و شلوار مشکی رنگ براقی از برند دولچه اند گابانا بر تن کرده بود که آستین‌های پفی بزرگی داشت و مدل موهای او نیز متناسب با مدل لباسش بود.

مدونا با کت و شلوار مردانه

مدونا با کت و شلوار مردانه

دیگر بانوی مشهور و محبوبی که با کت و شلوار مردانه در انظار ظاهر شده است، مدونا می‌باشد. این خواننده محبوب برای مراسم Grammy Awards سال 2014 کت و شلواری مردانه به تن کرده بود و مردانگی خود را با عصا و کلاه مردانه تکمیل نموده بود.

آنجلینا جولی با کت و شلوار مردانه

آنجلینا جولی با کت و شلوار مردانه

آنجلینا جولی معمولا انتخاب‌های خوبی در مراسم‌های مختلف دارد و لباس‌ها به خوبی بر اندام او می‌نشینند. این بازیگر جذاب و محبوب در مراسم بفتای سال 2014، کت و شلواری مشکی رنگ که فیت تن او بودند، بر تن کرده بود و زیبایی استایل خود را با پایپیونی بسته نشده، تکمیل کرده بود.

اما واتسون با کت و شلوار مردانه

لباس اما واتسون

اما واتسون نیز از آن دست سلبریتی‌هایی است که چند بار با کت و شلوار مردانه دیده شده است. تصویری که از او می‌بینید، مربوط به یک ایونت در شهر پاریس است که واتسون در آن کت و شلواری مشکی رنگ با یقه باز پوشیده و با کمک کمربند باریکی، استایل خود را کامل کرده است.

بلیک لایولی با کت و شلوار مردانه

بلیک لایولی با کت و شلوار مردانه

بلیک لایولی را می‌توانیم الهه پوشیدن لباس ماسکولین و مردانه بدانیم. او نیز بارها با کت و شلوارهای مردانه در انظار ظاهر گشته است. در تصویری که می‌بینید، او برای افتتاحیه یک فیلم، کت و شلواری متفاوت به رنگ صورتی پوشیده و رنگ بلوز و کراوات خود را متناسب با آن‌ها انتخاب کرده است.

نیکول کیدمن با کت و شلوار مردانه

نیکول کیدمن با کت و شلوار مردانه

آخرین اسمی که در این لیست قرار می‌گیرد، نیکول کیدمن،بازیگر محبوب هالیوود است. این بازیگر برای مراسمی در سال 2020 کت و جلیقه‌ای شتری رنگ را با پیراهنی آبی و شلواری مشکی ست کرده بود. زیبایی این ست با کراواتی مشکی رنگ تکمیل شده است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :