راه و روش پوشیدن پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن طراح‌دار مردانه آیتمی است که کمتر در میان لیست خرید مردان از فروشگاه‌های لباس دیده می‌شود. در واقع انتخاب کردن آن نیاز به جسارت و آگاهی در مورد چگونگی ست کردن آن با سایر لباس‌ها دارد. با چی بپوشم همراه باشید تا با راه و روش پوشیدن پیراهن طرح دار مردانه آشنا شوید.

ad banner

 

سال‌های سال است که مردان پوشیدن پیراهن طرح دار را مساوی پا گذاشتن روی انتخاب‌های متعارف پیراهن می‌دانند. پیراهن مردانه طرح دار به تنهایی مشکلی ندارد، اینکه چه لباسی با آن همراه کنید تا ست مناسب ایجاد شود، سخت و دشوار است.

 

پیراهن طرح دار مردانه به همراه جین تیره

حتی اگر از کل مقاله همین قسمت را بعد از خواندن به یاد داشته باشید، برای ما کافی و راضی کننده است. پیراهن طرح دار با شلوار جین، در عین حال که جذاب است می‌تواند کاملاً ناامید کننده هم باشد. برای مثال اگر ترکیب ایده‌آل شما برای آخر هفته شلوار جین راسته به همراه پیراهن طرح دار است، متأسفانه باید بگوییم که انتخاب‌های شما اشتباه است.

پیراهن طرح دار برای فصل پاییز و زمستان مناسب است به شرط اینکه رنگ خنثی و تیره داشته باشند. برای ماه‌های سرد سال، پوشیدن پیراهن طرح دار با الگوهای پیچیده پیشنهاد می‌شود. البته الگوهای به کار رفته لازم نیست عجیب و غریب باشند.

ترفند اصلی که در همراه کردن شلوار جین تیره با پیراهن طرح دار مردانه باید به کار ببرید، انتخاب لباس‌های فیت تن است. لباس‌هایی که آزاد هستند یا برش‌های گشاد دارند، گزینه‌های خوبی برای همراه کردن با پیراهن طرح دار نیست. بهترین الگوها برای پیراهن طرح دار همراه شلوار جین تیره، طرح راه راه و طرح‌های محو مانند گل است.

پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن طرح دار مردانه به همراه جین روشن

پوشیدن جین روشن به همراه پیراهن طرح دار همیشه نگرانی‌هایی به همراه دارد که اصلی‌ترین آن شباهت پیدا کردن به مردان سال ۲۰۰۰ است و از نظر تئوری و روی کاغذ هم این چنین هست. برای درک تفاوتی که انتخاب جین روشن یا الگوهای اشتباه با شما می‌تواند انجام دهد، استایل دیوید گندی مدل بریتانیایی در پوشیدن پیراهن الگو دار با شلوار جین روشن را با پوشیدن همان ترکیب به روش جرمی کلارکسون انگلیسی مقایسه کنید.

فرض بر این می‌گیریم که دوست ندارید پیراهن را به عنوان یک لایه اضافی روی تی‌شرت بپوشید، در این صورت دو راه بیشتر ندارید دکمه کردن پیراهن تا آخرین دکمه یقه یا قرار دادن آن داخل شلوار. این دو مورد به خاطر رعایت قوانین پوشیدن پیراهن الگو دار مردانه نبوده است بلکه ترکیب‌هایی غیر این دو با شلوار جین روشن منظره‌ای نه چندان زیبا می‌سازد. رعایت نکردن این دو مورد از شما به جای مرد خوش‌تیپ، یک پسر شر خواهد ساخت. همچنین اگر انتخاب شما جین آبی است، دقت کنید که شلوار زیادی از حد روشن یا تنگ نباشد.

تصور نکنید که منظور ما از جین روشن فقط جین آبی است. دستتان برای انتخاب کردن باز است و می‌توانید برای مثال، جین سفید با پیراهن الگو دار رنگ روشن به تن کنید. برای فصل زمستان کاپشنی به رنگ قهوه‌ای روشن و کفش‌های اسنیکرز سفید را با پیراهن طرح دار مردانه تیره ترکیب نمایید.

پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن طرح دار مردانه با کت و شلوار

اغراق نکرده‌ایم اگر بگوییم که پیراهن طرح دار مردانه می‌تواند در جهت ارتقا دادن استایل با همه لباس‌های مردانه ترکیب شود. نکته اصلی در پوشیدن پیراهن طرح دار با کت و شلوار رعایت تعادل است. بهتر است که الگوهای پیراهن را ریز و ساده انتخاب کنید. الگوهای بزرگ‌تر درصد اشتباهات را بیشتر می‌کند.

به جای کراوات از لوازم و اکسسوری های دیگر استفاده کنید. بهترین اکسسوری پوشت است. از دیگر موارد می‌تواند به دکمه سردست اشاره کرد که به طرز چشم گیری نگاه‌ها را به سمت پیراهن جلب می‌کند. اگر اصرار زیادی به گذاشتن کراوات دارید، برای پرهیز از تعدد اشکال و الگوها از رنگ و طرح‌های مشابه با طرح و رنگ زمینه اصلی پیراهن الگو دار خودتان استفاده کنید.

پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن طرح دار مردانه به همراه بافت

پوشیدن بافت به همراه پیراهن الگو دار ترفندی زیرکانه است. شاید به نظر ترکیب کردن بافت با پیراهن طرح دار ساده باشد اما اشتباه جزئی در آن می‌تواند شما را از خوشتیپ بودن دور کند. برای پوشیدن بافت و پیراهن طرح دار مردانه می‌بایست موقعیت و مناسبتی که قرار است این دو را برای آن بپوشید، بسنجید. اگر مراسم پیش روی شما یک مراسم تشریفاتی و رسمی است بهترین گزینه انتخاب یک پیراهن الگو دار ساده به همراه رنگ مشابه با دیگر لباس‌هایتان است.

به لطف صنعت پوشاک و طراحی‌های مختلف یقه‌ای که برای بافت انجام می‌شود شما می‌توانید میزان سطحی که از پیراهن الگو دار قرار است دیگران مشاهده کنند را مشخص کنید. بافت یقه‌هفت، نسبت به بافت یقه‌گرد، سطح بیشتری از پیراهن را در معرض دید می‌گذارد. اگر شما هنوز در پوشیدن پیراهن طرح دار شک دارید، برای اولین بار آن را به همراه یک بافت یقه‌گرد امتحان کنید.

پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن طرح دار مردانه با شلوار کتان

ساده‌ترین روش برای داشتن استایل متفاوت با پیراهن طرح دار مردانه دوری کردن از شلوار جین است. به جای شلوار جین، شلوار کتان را جایگزین کنید. بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان دنیای مد، ترکیب کردن شلوار کتان به همراه پیراهن الگو دار استایل کلاسیک هوشمندانه و فکر شده را به وجود می‌آورد.

پوشیدن پیراهن الگو دار مردانه به همراه شلوار کتان سرمه‌ای یا تیره، تعادل سادگی شلوار را با الگو و رنگ‌های متفاوت به هم می‌زند و جذابیت بیشتری به همراه دارد. در نهایت باید گفت که اگر قصد شما ترکیب کردن کاپشن و ژاکت است، ترجیحاً آن را ساده و بدون الگو انتخاب کنید.

پیراهن طرح دار مردانه

 

مطالب مرتبط:

۱- چجوری لباس طرح دار انتخاب کنم؟

۲- طرح بته جقه رو لباس آقایان

۳- مانتو های طرح دار تابستانه برای دختر خانم های شیک پوش

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

sasan در تاریخ 06 می 2017

قلم طنزی دارید 🙂
موفق باشیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :