کدام رنگ لاک را انتخاب کنم؟

اینکه کدام رنگ لاک را انتخاب کنم؟ به عواملی زیادی بستگی دارد که کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به ۷ مورد آن اشاره خواهند نمود. اما نکته ای که باید در انتخاب رنگ ها توجه کنید آن است که هر رنگی علائم و نشانه هایی را به همراه خود خواهد داشت که باید آن را بدانید.  اساسا اگر قصد آن را دارید که لاک خود را بدون طراحی و خیلی ساده بزنید: ما به شما سه رنگ قرمز، صورتی و زرد را معرفی می کنیم.

کدام رنگ لاک را انتخاب کنم؟

۱- اگر ناخن های بلند دارید پیشنهاد ما به شما در استفاده از رنگ های روشن تر است و اگر ناخن های کوتاهی دارید از رنگ های تیره تر و جیغ تر استفاده کنید.

۲- در تابستان از رنگ های جیغ تر و روشن تر و در زمستان از رنگ های سردتر و ملایم تر استفاده کنید.

۳- رنگ ناخن با رنگ رژ لب و مداد لب شما باید ست باشد این نکته را فراموش نکنید.

کدام رنگ لاک را انتخاب کنم؟

۴- به رنگ پوست تان توجه داشته باشید، اگر رنگ پوست شما تیره است به شما تبریک می گویم می توانید هر نوع رنگی را برای لاک خود استفاده کنید ولی اگر رنگ پوست شما روشن است بهتر است از رنگ های تیره مانند قرمز، قهوه ای استفاده کنید.

۵- به علایق خود نیز توجه داشته باشید، همیشه به قواعد و قوانین رایج در مد توجه نکنید گاهی باید به ندای دل تان گوش کنید، خارج از چارچوب فکر کنید.

۶- قاعدتا در محل کار، مصاحبه های شغلی و مکان های رسمی باید از رنگ های محافظه کارانه استفاده کنید، استفاده از رنگ های جیغ در محل کار اصلا رفتار حرفه ای نیست.

۷- از نظر کارشناسان چی بپوشم ست کردن رنگ لاک با لباس و زیورآلات شما الزامی نیست.

مطالب مرتبط:

۱- معرفی و توضیح مدل های مختلف ناخن برای شما

۲- ناخن؛ سخنگوی سلامتی در بدن

۳- ۱۰علت شکنندگی ناخن‌ها

۴- کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :