آقایان: در باشگاه چی بپوشم؟

0

در حالیکه خیلی از افراد همیشه نگرانند که در باشگاه ظاهر خوبی داشته باشند، باید بدانید لباسی که برای ورزش انتخاب می کنید، احتیاجی ندارد تا حتما آخرین مد روز باشد. لباسی که در باشگاه می پوشید شدیدا بر روی میزان موفقیت شما در باشگاه تاثیر گذار است. برخی از ورزش‌ها مثل شنا یا دوچرخه سواری، کاملا به لباس مخصوص نیاز دارند، اما برای ورزش‌های عمومی و هوازی بهترین گزینه، لباس های راحت و خنک هستند. آقایان: در باشگاه چی بپوشم؟ 

انتخاب نوع پارچه لباس ورزشی

پارچه لباس ورزشی که انتخاب می‌کنید، باید به گونه ای باشد که پوست‌تان بتواند در آن نفس بکشد و عرق را از بدن‌تان دور کند. این ویژگی باعث می‌شود که بدن‌تان خنک شود. جنس پلی استر، لایکرا و اسپندکس به خوبی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

به دنبال لباس ورزشی بگردید که در بافت شان پلی پروپیلن داشته باشند. برخی از خط‌های تولید کننده لباس ورزشی، در پارچه‌هایشان الیاف COOLMAX یا SUPPLEX بکار می‌برند که به شما کمک می‌کند تا بتوانید دمای بدن‌تان را متعادل نگه دارید.

آقایان: در باشگاه چی بپوشم؟

اگر قصد ندارید که خیلی عرق بریزید، از لباس‌های پنبه ای یا نخی استفاده کنید. این لباس‌ها نرم  و راحتند و برای ورزش های سبک مثل پیاده روی یا ورزش های کششی بهترین گزینه هستند.

اگر قصد فعالیت های شدید یا ایروبیک دارید به هیچ وجه این لباس‌ها را نپوشید. زیرا پارچه های پنبه ای و نخی بعد از عرق کردن سنگین و خیس شده و به بدنتان می چسبند! و تا جای ممکن از برندهای شناخته شده استفاده کنید.

آقایان: در باشگاه چی بپوشم؟

حواستان به اندازه لباس ورزشی مردانه باشد، لباس ورزشی باید کاملا فیت و اندازه بدن باشد.

آقایان: در باشگاه چی بپوشم؟

به نوع ورزشتان توجه کنید

اگر می‌خواهید دوچرخه بزنید، از پوشیدن شلوارهای بلند با پاچه گشاد خودداری کنید تا به پدال‌ها گیر نکند. برای تمرین های یوگا و پیلاتس لباس‌هایی بپوشید تا در حین عوض کردن حرکات مشکل پیدا نکنید.

آقایان: در باشگاه چی بپوشم؟

به هیچ عنوان لباس‌هایی که در خانه می‌پوشید و یا لباس های روزمره‌تان را در باشگاه نپوشید. لباس‌هایی مثل شلوار جین، سوئیشرت و صندل، مانع انجام صحیح حرکات ورزشی می‌شود.

استفاده بیش از اندازه از زیورآلات و گردنبندهای بلند هم اصلا توصیه نمی‌شود. به هیچ وجه  زیورآلات گران قیمت با خودتان به باشگاه نبرید.

مطالب مرتبط:

۱- لباس یوگا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

۲- وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

۳- پنج برند مطرح کفش ورزشی

پانته آ توتونچیان
نویسنده: پانته آ توتونچیان
دو ساله که در حوزه سلامت و زیبایی تولید محتوا می کنم. با اینکه رشته تحصیلیم ارتباطی به حوزه مد نداشته ولی مثل خیلی از خانوما از این عاشقه مد و اینام. خیلی اتفاقی با چی بپوشم همکاری مو شروع کردم و امروز از طرفداراشم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :