پنج برند مطرح کفش ورزشی

چقدر با برندهای مشهور لوازم ورزشی در دنیا آشنایی دارید؟ تیم چی بپوشم در نظر دارد با بیان تاریخچه کوتاهی از چند برند مطرح ورزشی دنیا شما را با آنها آشنا سازد. پس با ما همراه باشید.

پنج برند مطرح کفش ورزشی

برند ورزشی آدیداس

آدیداس یک برند کفش ورزشی است که دنیا را رهبری می‌کند. این برند در سال ۱۹۴۸ توسط Adolf Dassler به وجود آمد. بر طبق یک برآورد این شرکت در سال ۲۰۱۰ به میزان ۱۲ میلیارد یورو درآمد داشته است. به دلیل تنوع فوق‌ العاده‌ای که در انواع محصولات و کفش‌ها شامل فوتبال، کریکت، راگبی، بسکتبال، دو، گلف، تنیس و غیره دارد، بسیار مشهور است.

پنج برند مطرح کفش ورزشی

برند ورزشی نایک 

نایک از جمله بزرگترین فروشندگان کفش به ورزشکاران در تمام دنیا است. در سال ۱۹۶۴ و با نام Blue Ribbon Sports تاسیس شد و بعدها در سال ۱۹۷۸ نام آن به “Nike” تغییر پیدا کرد. درآمد به دست آمده توسط “Nike” در سال ۲۰۱۱ حدود ۲۰ میلیارد دلار بوده است.

پنج برند مطرح کفش ورزشی

برند ورزشی پوما

پوما یک کمپانی کفش آلمانی است که به خاطر لباس‌ها و کفش‌های ورزشی‌اش مشهور شده است. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassler در سال ۱۹۲۴ اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و  Puma در آمد به دست آمده توسط Puma  در سال ۲۰۱۰ به میزان ۳ میلیارد یورو بوده است.

پنج برند مطرح کفش ورزشی

برند ورزشی ریباک 

ریبوک از سال ۲۰۰۵ یک تابع از Adidas است، اگر چه این برند توسط  J.W. Foster و پسرانش در سال ۱۸۹۵ شکل گرفت. بعدها در ۱۹۵۸ نوه‌های آن‌ها نام آن را به Reebok تغییر دادند. Reebok به خاطر کفش‌هایش مخصوصاً برای پیاده‌روی معروف است. این برند محبوبیت زیادی در کشورهای جنوبی آسیا به دست آورده که به دهه ۸۰ باز می‌گردد و در اواخر دهه ۹۰ به اوج خود رسید.

پنج برند مطرح کفش ورزشی

برند ورزشی فیلا

فیلا یکی از معروف‌ترین و مطرح‌ترین برند‌های کفش ورزشی است. این برند در سال ۱۹۱۱ در ایتالیا مشهور شد. محصولات Fila انواع لباس‌های ورزشی است. اما این برند بیشتر به خاطر کفش‌هایش مشهور شده است. محصولات لباس‌های ورزشی برای فوتبال، گلف و دیگر ورزش‌ها می‌باشد.

پنج برند مطرح کفش ورزشی

مطالب مرتبط:

۱- جدیدترین کتانی های ارایه شده در سال ۲۰۱۶

۲- ۹ کتانی پر بازدید اینستاگرام در هفته ای که گذشت

۳- انواع مدل کفش مردانه برای تمام فصل ها

۴- معرفی برند اسکچرز تولید کننده بهترین کتانی‌های روزمره

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :