سارا هنجنی در
0

نکات ست کردن لباس زنانه مشکی در تابستان

نکات ست کردن لباس زنانه مشکی در تابستان

کریستین دیور بسیار عالی گفته است: شما می‌توانید هر زمانی مشکی بپوشید، در هر سنی و شاید در هر مراسمی! فقط به خاطر اینکه دمای هوا بالا رفته است نباید همه لباس‌های مشکی خود را در گوشه کمد لباس خود حبس کنید، نکات ست کردن لباس زنانه مشکی در تابستان را در چی بپوشم بخوانید. 

single_content ad banner

درباره رنگ مشکی بیشتر بدانید

۱- رنگ مشکی پر رنگ و درخشان نشانه‌ی حفظ هوشمندانه‌ی اطلاعات و اسرار است.
۲- رنگ مشکی کمک می‌کند تا افراد توانایی بیشتری در تمرکز کردن داشته باشند. در تاریکی، بهتر می‌توان بر عواطف و احساسات خود تمرکز کرد.
۳- رنگ مشکی با ابهت، رسمی، محترم است و اگر زیاد مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است حالت تهاجمی در فرد به وجود آورد. سیاه به عنوان رنگی محتاط، جدی و بزرگ جلوه می‌کند و معمولا در موقعیت‌های رسمی و مهم از این رنگ استفاده می‌شود.
۵- استفاده مداوم از رنگ مشکی باعث خستگی، افسردگی می‌شود و ترس و نامیدی را به همراه دارد.
۶- هم چنین رنگ مشکی نشان دهنده‌ی اقتدار است.

نکته شماره ۱: پارچه مشکی قابل تنفس بپوشید

یکی از ترفندهایی که می‌توانید به کمک آن بر گرمای تابستان و همچنین جذب زیاد نور توسط لباس‌های مشکی غلبه کنید این است که از الیاف طبیعی مانند پنبه و نخ استفاده کنید، این نوع پارچه‌ها به خوبی جریان هوا را در میان پوست بدن و لباس به جریان درآورده و مانع از ایجاد عرق در سطح پوست شما می‌شوند.

نکات ست کردن لباس زنانه مشکی در تابستان

نکته شماره ۲: یک مانتوی مشکی نخی انتخاب کنید

اگر کارمند و یا دانشجو هستید برای انتخاب رنگ مانتو محدودیت‌هایی دارید و شاید جز رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و سرمه‌ای انتخاب زیادی نداشته باشید. بر همین اساس پوشیدن یک مانتو بلند مشکی به همراه یک کتانی سفید و روسری یا مقنعه روشن را به شما توصیه می‌کنیم.

نکته شماره ۳: کیف و کفش رنگی انتخاب کنید

اگر به فکر این هستید که تمام لباس شما مشکی شد، خوب خیلی ساده می‌توانید کیف و کفش خود را از رنگ‌‎هایی که به خوبی با مشکی ست می‌شوند انتخاب کنید. رنگ قرمز و سفید از آن دسته‌اند.

نکته شماره ۴: شلوار مشکی راحت بپوشید

اگر هنوز هم در پوشیدن لباس مشکی زنانه شک دارید، می‌توانید از شلوار شروع کنید، پیشنهاد ما به شما شلوارهای راحتی مشکی است البته اگر قصد رفتن به خرید و کارهای روزمره را دارید!

نکته شماره ۵: به جزئیات و طرح لباس توجه بیشتری بکنید

اگر پوشیدن رنگ مشکی خسته کننده و کسالت آور است می‌توانید با از جزئیاتی که در لباس، کیف دستی زنانه و مانتو خود دارید استفاده کنید و ظاهر خود را کمی تغییر دهید.

نکات ست کردن لباس زنانه مشکی در تابستان

 

نکته شماره ۶: اگر از پوشیدن رنگ مشکی مطمئن نیستید، زیاده روی نکنید

اگر به مهمانی در تابستان دعوت شده‌اید و می‌خواهید یک لباس مجلسی مناسب انتخاب کنید، یک لباس میدی مشکی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

مطالب مرتبط:

۱- همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم؟

۲- راه و رسم شیک پوشی به سبک مایلی سایرس

۳- راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

۴- نحوه پوشیدن لباس مشکی زنانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 27 می 2017

ست کردن رنگ مشکی واقعا کار سختی است

سارا هنجنی در تاریخ 27 می 2017

چی بپوشم تو عالی هستی

سارا هنجنی در تاریخ 27 می 2017

چی بپوشم واقعا:)))ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :