چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت

0

ما خانم‌ها چه بخواهیم برای مهمانی حاضر بشویم چه برای محل کار فقط به یک چیز فکر می‌کنیم. بهترین جمع باشیم! در این مقاله سعی کرده‌ایم به معرفی چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت بپردازیم. البته همیشه هم برای درخشیدن در مهمانی و عروسی‌ها نیاز به لباس مجلسی و کیف و کفش گرانقیمت نیست. این مقاله را تنها برای ایده گرفتن از مدل‌های لباس برایتان آماده کرده‌ایم. 

1- لباس مجلسی سفید 

این مدل لباس مجلسی که در قسمت بالاتنه آن به وسیله گیپور پوشیده شده است. دارای آستین سه ربع است. یقه این پیراهن مجلسی دلبری است و از قسمت ران‌ها دامن آن گشاد می‌شود.

چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت

2- لباس مجلسی قرمز

این لباس مجلسی از پارچه شیفون و گیپور دوخته شده است. دامن چین دار و کمر باریک از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل لباس شب است. رنگ قرمز زرشکی آن باعث می‌شود بیشتر در مهمانی‌ها بدرخشید.

چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت

3- لباس مجلسی آبی غازی

این لباس شب نیز بلند و پوشیده است. آستین سه ربع به همراه یقه گیپور کار شده از ویژگی‌هایی است که باعث جلب توجه لباس در تن شما می‌شود. همچنین دامن این پیراهن مجلسی پلیسه‌دار بوده که مناسب افرادی است که اندام لاغر و متناسب دارند.

چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت

4- لباس مجلسی قرمز

این لباس مجلسی قرمز رنگ با سنگ دوزی و گیپور در قسمت‌های یقه و آستین تزئین شده است که انتخاب مناسبی برای خانم‌های میان سال است.

چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت

5- لباس مجلسی مشکی گیپور

 آستین و یقه این لباس مجلسی سنگ دوزی شده و گیپور است. آستین‌های بلند و لباس شب پوشیده مناسب خانم‌هایی است که اندام لاغر دارند.

چند مدل لباس مجلسی زیبا و گرانقیمت

مطالب مرتبط:

1- لباس مجلسی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

2- مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

3- انتخاب لباس مجلسی برای خانم‌های قدبلند

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :