انتخاب لباس مجلسی برای خانم‌های قدبلند

0

مشکل خانم‌های خیلی قد بلند در انتخاب لباس به خصوص لباس‌های مجلسی کمتر از خانم‎های قدکوتاه نیست. به ویژه در کشور ما که بیشتر خانم‌ها قد متوسط یا کوتاهی دارند انتخاب لباس برای یک خانم باید قد بالای 175 سانتی‌متر شاید مشکلی اساسی باشد. اما نگران نباشید، ما می‌خواهیم در این مقاله نکاتی را بیان کنیم تا خانم‌های قدبلند هم بتوانند لباس‌های مجلسی زیبا و شیک بپوشند و حضوری چشم گیر در مهمانی‌ها داشته باشند. نکاتی برای انتخاب لباس مجلسی برای خانم‌های قدبلند را در این مقاله بخوانید.

بیشتر خانم‌های قدبلند در انتخاب لباس‌های خود دچار یک اشتباه مشترک می‌شوند و آن حذف ظرافت و زنانگی از لباس‌ها است. مهم نیست چقدر بلند باشید در هر حال شما یک خانم زیبا و جذاب هستید و باید بر ظرافت‌های زنانه خود در لباس‌های مجلسی تاکید کنید.

انتخاب کفش

مشکل اول در انتخاب لباس‌های مجلسی برای خانم‌های قدبلند انتخاب کفش است. چون خانم‌های قدبلند پاهای بزرگی دارند و شاید نتوانند کفش مجلسی زیبایی را اندازه پای خود پیدا کنند. راه حل این مشکل در پوشیدن لباس مجلسی بلند و استفاده از کفش ساده است به نحوی که کفش زیر لباس مخفی باشد. قدبلند بودن مانعی برای پوشیدن کفش پاشنه بلند نیست شما می‌توانید با هر قدی کفش پاشنه بلند بپوشید.

انتخاب لباس مجلسی برای خانم‌های قدبلند

لباس مجلسی

برای انتخاب لباس مجلسی برای خانم‌های قدبلند طول لباس مجلسی شما می‌تواند بلند یا کوتاه باشد، فقط از لباس‌های خیلی کوتاه که پاهای شما را بیش از حد بلند نشان دهد خودداری کنید اگر به هر دلیلی لباس کوتاهی انتخاب کردید سعی کنید از نوع آستین بلند باشد. طول لباس مناسب برای یک خانم قد بلند از روی زانو تا نوک پا است. خبر خوب برای شما این است که مجبور نیستید فقط پیراهن مجلسی بپوشید، انتخاب‌های دیگر مثل کت و شلوار و سرهمی مجلسی نیز برای خانم‌های قدبلند می‌تواند زیبا و جذاب باشد.

انتخاب لباس مجلسی برای خانم‌های قدبلند

مطالب مرتبط:

1- توصیه‌هایی برای انتخاب رنگ لباس مجلسی

2- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

3- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :