مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

0

لباس‌های مجلسی سرهمی یک جایگزین عالی برای دختر خانم‌هایی است که پیراهن و کت و دامن مجلسی دوست ندارند. لباس‌های مجلسی سرهمی به همان اندازه جذاب و زیبا و در عین حال کاربردی است. شما می‌توانید رنگ‌های مختلف آن با توجه به شخصیت و سلیقه خود انتخاب کنید و خود را محدود به سرهمی‌های جین نکنید. در این مقاله مدل‌های مختلفی از  لباس مجلسی سرهمی را قرار می‌دهیم.
لباس مجلسی سرهمی با برش‌های هندسی برای مجالس و عروسی‌ها بسیار جذاب هستند.

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

مدل‌های لباس مجلسی سرهمیمدل‌های لباس مجلسی سرهمیمدل‌های لباس مجلسی سرهمیمدل‌های لباس مجلسی سرهمی

رنگ قرمز آن ها می تواند حس شادی و سرزندگی را در شما زنده کند و اگر همراه اکسسوری مناسب و کفش پاشنه دار مشکی، سفید و یا رنگ نقره ای بپوشید یک استایل مجلسی فوق العاده خواهید داشت. سرهمی به رنگ قرمز برای خانم‌هایی با موی بور و قرمز بسیار فریب دهنده و جذاب خواهد بود.

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی
  مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی
این هم مدل لباس مجلسی سرهمی برای خانم‌هایی که تیپ کلاسیک را می‌پسندند. سرهمی مشکی همراه با رژ لب قرمز و کفش پاشنه‌دار مشکی و اکسسوری‌هایی مناسب شامل گردنبند و … می‌توان این استایل را بسیار جذاب‌تر کند.

مدل‌های لباس مجلسی سرهمیمدل‌های لباس مجلسی سرهمیمدل‌های لباس مجلسی سرهمی
انتخاب یک سرهمی طرح‌دار بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهد بود. این نوع سرهمی‌های مجلسی زنانه در حال حاضر بسیار پرطرفدار هستند.

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی
یک لباس مجلسی سرهمی مشکی چرم را بپوشید. این سرهمی مشکی همراه با کفش پاشنه‌دار زنانه صورتی ملایم و یک لباس سفید، پیشنهاد فوق العاده ما برای دختر خانوم های خوش سلیقه است.

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی
برخی از خانم‌ها ترجیح می دهند هم استایل کلاسیک خود را حفظ کنند و هم در انتخاب لباس هایشان ریسک پذیر بودن خود را نشان بدهند. اگر شما از این دسته خانم‌ها هستید پیشنهاد می‌کنیم همراه سرهمی خود یک کت بلیزر نیز بپوشید.

مدل‌های لباس مجلسی سرهمی مدل‌های لباس مجلسی سرهمی مدل‌های لباس مجلسی سرهمی مطالب مرتبط:

۱- انتخاب لباس مجلسی با توجه به رنگ پوست

۲- لباس جلسی به سبک دختران کره ای

۳- چگونه یک لباس زنانه خوش دوخت داشته باشم؟

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

مهسا در تاریخ 25 آوریل 2018

عالیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :