راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

0

لباس مجلسی کوتاه مشکی کوتاه محدود به زمان خاصی نبوده و هرگز از مد نمی‌افتد. لباس مجلسی مشکی صدها طرح گوناگون دارد، که هر خانمی با توجه به سلیقه و اندام خود می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند. همچنین به لطف رنگ مشکی، این مدل لباس، خانم‌ها را لاغرتر نشان می‌دهد، که به این خاطر مورد توجه اکثر خانم‌ها است. راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی در این مقاله بخوانید. 

لباس مجلسی کوتاه مشکی یک انتخاب کاملا کلاسیک است. شما می‌توانید این لباس‌ها را در هر موقعیتی، مثل مهمانی، عروسی و یا هر دورهمی دوستانه‌ای بپوشید. این نوع لباس بسیار جذاب و کمی رسمی به نظر می‌رسد. این لباس همه‌کاره و شیک تقریبا برای هر موقعیتی مناسب است. برای پیدا کردن لباس مجلسی مشکی، توجه به سلیقه و احساس شخصی خودتان مهم‌تر است.

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به بازوها

اگر شما بازوهای پهن و شانه‌های وسیعی دارید، از لباس مشکی کوتاه بدون کمربند و بدون آستین استفاده کنید. اگر می‌خواهید بازوهایتان جذاب‌تر به نظر برسد از لباس‌هایی با بند‌های ضخیم استفاده کنید.

راهنمای پوشیدن لباس‌مجلسی کوتاه مشکی

 

 

لباس مجلسی کوتاه مشکی

لباس مجلسی کوتاه مشکی

لباس مجلسی کوتاه مشکی

 

اگر نیاز به محافظه‌کاری بیشتری دارید، از آستین‌های خیلی کوتاه بهره بگیرید. فقط توجه داشته باشید اگر شانه‌های پهن دارید، از پوشیدن لباس‌های دکلته و بدون بند اجتناب کنید.

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به پاها

لباس‌ کوتاه‌تر، پاها را خوش‌فرم و زیبا نشان می‌دهد. با این وجود، اگر شما نیاز به لباس بلند و محافظه‌کارانه تری برای یک مراسم رسمی دارید، می‌توانید از یک چاک در کنار لباس خود استفاده کنید تا پاهایتان کشیده‌تر و زیبا به نظر برسد. همچنین می‌توانید با استفاده از یک چین یا گلدوزی توجه‌ها را به طول دامن خود افزایش دهید.

لباس مجلسی کوتاه مشکی

اگر پاهای کوتاه و عضلانی دارید، از پوشیدن لباس‌هایی که در قسمت میانی داری برجستگی یا گلدوزی هستند اجتناب کنید.

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به کمر

در حال حاضر کمربند‌های لاغری خوبی در بازار وجود دارد که به باریک نشان دادن کمر کمک می‌کند. با این وجود شما می‌توانید در اطراف کمر خود از پارچه‌های مشکی راه‌راه و یا طرح‌هایی که کمر را باریک‌تر نشان می‌دهد استفاده کنید. از لباس‌های راسته و بی‌شکل که زیبایی اندام شما را کم می‌کند خودداری کنید.

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به گردن

برای جذاب‌تر شدن خط گردن و زیباتر شدن یقه، می‌توانید از یقه‌های مربعی شکل استفاده کنید.

راهنمای پوشیدن لباس‌مجلسی کوتاه مشکی

همچنین استفاده از یقه‌های قلبی شکل هم می‌تواند مفید باشد. پوشیدن صحیح یک لباس مشکی کوتاه، و انتخاب درست آن کمک می‌کند، تا بهترین ویژگی‌های خود را بهتر نشان ‌دهید. واضح است، یک لباس مجلسی کوتاه مشکی برای هر مراسم و موقعیتی می‌تواند استفاده شود.

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

مطالب مرتبط:

1- چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟

2- نکاتی درباره پوشیدن لباس گیپور

3- چندین مدل لباس مجلسی برای خانم‌های شیک پوش

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 27 آوریل 2017

واقعا این مدل لباسی مجلسی عالیه. مرسی چی بپوشم

سارا هنجنی در تاریخ 27 آوریل 2017

لباس مجلسی مشکی عالیست

الناز- م در تاریخ 27 آوریل 2017

این همه رنگ چرا لباس مجلسی مشکی ؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :