آموزش انتخاب یک لباس راه راه مناسب

اگر اضافه وزن دارید و می‌خواهید لاغرتر به نظر بیایید و یا بر عکس، به دلیل کاهش وزن شدید اندام نحیف خود را نمی‌پسندید، با ترفندی ساده می‌توان از طریق پوشش این معضل را برطرف نمود. روش‌های زیادی برای تبدیل نقص‌های هر فرد، به نقطه مثبت وی وجود دارد. یکی از مهم‌ترین نکات، طرح روی لباس‌ها می‌باشد. در این مقاله، به بررسی لباس‌های راه راه که بسیار انتخاب‌های خوبی هستند، می‌پردازیم. با  آموزش انتخاب یک لباس راه راه مناسب سایت «چی بپوشم» همراه باشید.

 

این نوع لباس‌ها از دیرباز جزء انتخاب‌های افراد خوش پوش بوده است. هر فردی اعم از چاق یا لاغر، می‌تواند با پوشیدن یک پیراهن راه راه اشکالات اندامی‌اش را از دید دیگران پنهان کند. این لباس‌ها ساده و کلاسیک هستند و از همه مهم‌تر، به نظر می‌رسد به همه دختر‌ها و پسرها می‌آیند.

در حقیقت برای اینکه لاغرتر به نظر بیایید، باید راه راه افقی بپوشید و طبیعتاً، به جهت چاق‌تر دیده شدن راه راه عمودی گزینه ایده آل شما خواهد بود.

 

چگونه لاغرتر دیده شویم؟

به طور سنتی، متخصصین صنعت مد، اعتقاد داشته‌اند که خانم‌هایی که اضافه وزن دارند، نباید راه راه افقی بپوشند زیرا با فرم اندام آن‌ها خوب به نظر نمیرسد. در صورتی که راه راه‌ها افقی، دقیقاً تاثیری برعکس بر روی اندام شما می‌گذارند. پس اگر می‌خواهید قسمتی از بدن خود را از چشم بقیه دور نگه دارید، لباس‌های با راه راه افقی را بپوشید. به طور مثال اگر شکم کمی برجسته داشته باشید، راه راه عمودی آن را حتی بزرگتر جلوه می‌کند. در صورتی که اگر نوع افقی را انتخاب کنید، این مشکل برای شما برطرف خواهد گردید.

به شما توصیه می‌کنیم که یک تاپ با رنگ‌هایی تیره انتخاب کنید، که راه راه‌های افقی کمرنگ در خود داشته باشد. در ضمن لباس خود را درون شلوار یا دامنتان نگذارید، و معجزه استفاده از گردنبند را نیز از یاد نبرید. اگر لاغر اندام نیستید، شلوارهای راه راه گزینه مناسبی برای شما نیستند. بیشتر از رنگ‌های تیره استفاده کنید تا اندام شما کم حجم‌تر به نظر بیاید. اما اگر وزن ایده آلی دارید، هر نوع راه راه با هر رنگی برای شما کارآمد خواهد بود.

آموزش انتخاب یک لباس راه راه مناسب

چگونه لباس راه راه بپوشیم؟

یکی از شیوه‌های مرسوم و معمول، پوشیدن یک تاپ راه راه، بسته به اندام شما افقی یا عمودی، با یک شلوار جین می‌باشد. به این شکل اگر در ناحیه شکم اوضاع خیلی خوبی ندارید، می‌توانید تا حدی آن را مخفی کنید. انتخاب رنگ‌های سیاه و یا سفید، برای پیراهن‌های راه راه می‌تواند کلاسیک و کارساز تلقی شود.

اگر بالاتنه شما لاغر است اما در ناحیه پایین تنه، کمی توپر هستید، بهتر است تا از لباس‌هایی استفاده کنید که بالای آن‌ها راه راه عمودی داشته باشد اما در عوض، قسمت پایین آن ساده و یک رنگ باشد. این امر موجب می‌شود تا بالا تنه شما کمی توپرتر دیده شود و بدنتان یکدست دیده شود.

همه ما روزهایی را تجربه کردیم که هیچ حوصله‌ای برای انتخاب لباس نداشته‌ایم. در این روزهای تنبلی، انتخاب تونیک‌های بلند راه راه، به همراه یک لگینگ مشکی راحت، می‌تواند ایده آل هر فردی باشد.

آموزش انتخاب یک لباس راه راه مناسب

اگر می‌خواهید ظاهری متفاوت‌تر داشته باشید، در کنار پوشش راه راه خود از زیورآلات مناسب بهره بگیرید. هر چه رنگ آن‌ها خنثی‌تر باشد ظاهر شما ساده‌تر خواهد گشت. برای یک قرار دوستانه می‌توانید از گزینه‌های براق‌تر نیز کمک بگیرید. اما مراقب باشید که زیاده روی نکنید!

برای متعادل کردن فرم بدن خود، می‌توانید یک ژاکت پشمی را روی پیراهنی راه راه امتحان نمایید. برای به روزتر شدن پوشش خود، می‌توانید از ژاکت چرمی به همراه شلوار جین و بوت‌های مشکی زیبا کمک بگیرید. این ترکیب بندی چشم‌ها راه به شما خیره خواهد کرد.

برای فصول سرد، پوشیدن یک کت تک رنگ بر روی پیراهن راه راه شما، ظاهری هیجان انگیز را خلق خواهد نمود. در کنار این نکات، راه راه‌های رنگی را نیز امتحان کنید. بهترین ترکیب‌ها، قرمز و سفید، قهوه‌ای روشن و سیاه و یا آبی و سفید هستند. این سبک و سیاق کمی ماجراجویانه‌تر خواهد بود.

اگر به تازگی این نوع لباس را در کمد لباس‌های خود جای داده‌اید، بهتر است کمی محتاط باشید و فقط روی یک قسمت از پوشش خود مانور دهید. یا تاپ راه راه را با شلوار ساده ست کنید و یا اینکه، یک شلوار و یا دامن راه راه را به همراه پیراهنی یک رنگ بپوشید.

به یاد بسپارید که هرچه راه راه پهن‌تر باشد، پوشش شما متفاوت‌تر خواهد بود. پس اگر برای محیط کار و یا پوشش روزمره‌تان به دنبال گزینه‌های راه راه هستید، بهتر است از انواع باریک‌تر استفاده نمایید.

مطالب مرتبط:

۱- چطور لباس راه راه افقی بپوشید

۲- راه راه‌های کلاسیک بر روی پیراهن‌های مجلسی

۳- چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 12 آوریل 2017

عالی بود دمتون گرم توی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :