چطور لباس راه راه افقی بپوشید

لباس های راه راه برای همه مناسب هستند و لازم است که افسانه قدیمی مد را که می گفت راه راه های افقی برای افراد چاق فاجعه است فراموش کنید. لباس های راه راه افقی بسیار شیک و فرانسوی هستند و شما بدون توجه به نوع اندام خود می توانید لباس راه راه افقی بپوشید. اما ابتدا این مقاله را بخوانید تا بدانید چطور لباس راه راه افقی بپوشید. 

برای خانم های چاق و درشت هیکل

قبلا گفته می شد که راه راه های افقی اندام را چاق و عریض تر نشان می دهد که یک باور غلط بود اما خانم های چاق و درشت هیکل باید در انتخاب لباس های راه راه افقی دقت کنند و مدل هایی را انتخاب کنند که راه های نازک تر و نزدیک به هم دارد و این نوع راه ها نه تنها شما را چاق تر نمی کند بلکه خطای دید باعث می شود لاغر تر هم به نظر برسید. مثلا یک بلوز آستین بلند راه راه کم عرض یا یقه اسکوپ باعث می شود بلند تر و باریک تر شوید.

چطور لباس راه راه افقی بپوشید

برای خانم های لاغر

خانم هایی که از حد معمول لاغر تر هستند و به اصطلاح اندام صافی دارند می توانند با پوشیدن لباس راه راه افقی به اندام خود فرم بدهند. این افراد بهتر است از راه راه های درشت تر و عریض تر با تضاد رنگی زیاد استفاده کنند. مثلا اگر یک بلوز راه راه افقی درشت را با یک دامن فون بپشید و بلوز را داخل دامن قرار دهید اندام صاف و مستطیلی شما به شکل ساعت شنی در خواهد آمد.

برای همه اندام ها

اگر می خواهید تنوعی در لباس های خود بدهید و اندام خود را فرم داده و ایرادهای آن را بپوشانید از لباس های راه راه با طرح های متنوع تر مثل اریب و ترکیبی استفاده کنید. طرح اریب روی اندام باعث می شود اشکالات اندامی مثل شکم بزرگ و بالاتنه بلند پوشیده شده و اندام زیباتری داشته باشید.

چطور لباس راه راه افقی بپوشید

مطالب مرتبط:

1- چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار

2- چه جوری لباس طرح دار انتخاب کنم؟

3- راه پوشیدن لباس طرح دار مردانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :