چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟

پیراهن و دامن‌های ماکسی، مدت‌ها است که به خاطر همه منظوره بودن، راحتی و قابلیت‌شان در جذاب نشان دادن ما خانم‌ها، مد هستند. اما این مد تدریجاً تکامل یافته و تبدیل به پوشاکی شده که به دوست‌داران مد راحتی و جذابیت را هدیه می‌دهد.  زیبایی ماکسی‌های چاک‌ دار در این است که می‌توانند با هر چیزی از یک کت چرم تا بلوز ابریشمی ست شوند و در مهمانی‌های مختلفی پوشیده شوند. اما چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟ با چی بپوشم همراه باشید.

 

مطالب مرتبط:

۱- لباس مجلسی شیک برای بانوان

۲- روش تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی

۳- راهنمای انتخاب و ست کردن دامن ماکسی

 

چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟

نکاتی کلی در خصوص پوشیدن دامن و پیراهن ماکسی

۱- لباس‌های ماکسی با کفش‌ پاشنه بلند فوق‌العاده‌اند. چون باعث کشیده به نظر رسیدن پاهای شما می‌شوند. بهترین انتخاب برای ست کردن پیراهن یا دامن‌های ماکسی، چکمه‌های چلسی، چکمه‌های جلو باز  یا صندل‌های بنددار هستند.

۲- برای یک تیپ روزانه‌ عالی، دامن‌ ماکسی را با بافتنی یا یک بلوز شیک ست کنید. برای یک تیپ فوق‌العاده‌ روزمره، پیراهن ماکسی چاک دار خود را با صندل‌های بند دار، کلاه نمدی و یک کیف سطلی مد روز بپوشید.

۳- اگر به دنبال تیپ رسمی‌تر هستید، دامن مدادی با چاک بغل (از جنس مواد سنگین مانند پشم و نخ، نخ و یا پشم) را انتخاب کنید و آن را با ژاکت کشمیری یا یقه اسکی ست کنید.

چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟

۴-  مطمئن شوید که چاک دامن شما مرکز توجه است. این به این معنا است که باید تناژ بقیه‌ی ست خود را پایین بیاورید. در عالم مد، فاصله‌ی کمی بین پیروی از مد و بی‌ارزشی وجود دارد.

۵-  اگر به دنبال پیراهن ماکسی (لباس مجلسی) با چاک کناری هستید که در عین سادگی، شیک نیز باشد، رنگ‌های خنثی را انتخاب کنید و آن را با کفش پاشنه بلند بند دار‌ یا چکمه‌ ست کنید. کمترین میزان اکسسوری را به کار ببرید و سعی کنید مو و آرایش ساده داشته باشید.

۶- در انتخاب پیراهن‌های ماکسی چاک‌ دار، همیشه به رنگ و جنس توجه کنید. از انتخاب جنس‌هایی که به شما می‌چسبند، پرهیز کنید و به جای آن موارد گشاد و راحت مانند تور ارگانزا‌ی ابریشم یا شیفون را انتخاب کنید.

۷- ارتفاع شکاف لباس‌تان را نیز در نظر بگیرید. از خودتان بپرسید که کجا می‌خواهید از این لباس استفاده کنید و آیا این لباس مناسب آن موقعیت هست یا نه؟ به عنوان یک قانون کلی می‌توان گفت که چاک دامن بهتر است حداکثر تا نصف طول پای شما باشد.

۸- مد جدید بوهو نیز امروزه زیبا و چشمگیر است.

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

bahar در تاریخ 31 مارس 2017

دقیقا با کفش پاشنه بلند فوق العاده میشه دامن ماکسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :