معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

همیشه برای ما خانم‌ها ست کردن لباس یکی از مهم ترین دغدغه‌ها برای رفتن به مهمانی و مجالس است. در این مقاله قصد دایم به معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو بپردازیم و شما را با اصول ست کردن لباس با این سبک آشنا کنیم. این سبک را برای افرادی با روح آزاد دارند مناسب است. این سبک نه تنها برای لباس‌های خیابان، بلکه برای انواع پیراهن ابریشمی، استایل لایه‌ای، کیمونو، کت و طلا و جواهر استفاده می‌شود. شما به لوازم جانبی خلاقانه، طلا و جواهر زیبا برای ایجاد یک استایل غیرمتعارف دوست داشتنی نیاز دارید. این تیپ زنانه را بوهو نیز می‌نامند. 

1- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

این عکس یک روش بسیار آسان برای سبک غیرمتعارف را به شما پیشنهاد می‌کند. یک شلوارک جین، کفش‌های چرم تخت و ژاکت کشباف پشمی و تی شرت سفید را با هم هماهنگ کرده است.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

 

2- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

این ست لباس مجلسی که در تصویر می‌بینید را سبک دختران گاوچران می‌نامند. در اینجا یک پیراهن توری سفید همراه با یک کمربند پهن چرم، چکمه‌های چرم، کیف چرم قهوه‌ای و کلاه حصیری را می‌بینید. این ست به همراه کت جین کوتاه و شال بافت آبی تکمیل شده است.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

3- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

اگر شما هم به رنگ آبی علاقمندید می‌توانید از این ست استفاده کنید در غیر این صورت از رنگ مورد علاقه خود استفاده کنید. می‌توانید از یک دامن آبی به همراه تی شرت راه راه آبی رنگ یک مدل لباس زنانه بوهوی زیبا بسازید. اکسسوری‌های لازم برای این ست کفش چرم قهوه‌ای هم رنگ با کیف دوشی چرم است.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

4- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

اگر یک استایل طناز و زیبا نیاز دارید، از یک پیراهن یقه V بزرگ آستین بلند که تا بالای زانو است استفاده کنید، به همراه جوراب بلند مشکی، صندل سیاه و کیف دوشی استفاده کنید.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

5- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

یکی دیگر از روش‌های ساده برای سبک غیرمتعارف، پوشیدن یک تی شرت مشکی ساده و بلند به همراه کت مانتوی سبز، چکمه‌های چرم سیاه و کوله پشتی چرم است.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

6- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

در این تصویر ترکیبی از سبک بوهو و گرانج را می‌بینید؟ یک لباس سیاه، همراه با چکمه‌های زیبا هماهنگ با آن، و اکسسوری‌های مناسب.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

7- ست کردن لباس زنانه به سبک بوهو

در این تصویر سبک بوهو را به صورت اسپرت می‌بینیم. یک تی شرت کوتاه مشکی با دامن کوتاه بامزه را با اکسسوری‌های مناسب از جمله کفش آل استار (کانورس) همراه کنید.

معرفی چند ست لباس زنانه به سبک بوهو

مطالب مرتبط:

1- چه رنگ بلوندی به پوستم میاد؟

2- مدل لباس مجلسی با رنگ سبز سال

3- چندین مدل لباس مجلسی برای خانم‌های شیک پوش

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

goli در تاریخ 21 مارس 2017

خیلی کلی بود لطفا دقیق تر توضیح بدید سبک های مختلف روارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :