سارا هنجنی در
0

چگونه شلوار جین سفید را بشوییم؟

چگونه شلوار جین سفید را بشوییم؟

میدونم که کمتر خانومی رو میتونی پیدا کنی که حداقل یه شلوار جین سفید تو کمد لباس هاش نداشته باشه اونم چی تو گرمای تابستون! چی بپوشم امروز قصد داره راهنمایی کنه که چگونه شلوار جین سفید را بشوییم؟ با ما همراه باشید. 

1- آماده باشید با لکه ها مبارزه کنید!

شلوار سفید حالا که چین باشه چه کتان اصلا یه جورایی آهن ربا داره برای جذب لکه و کثیفی! حالا راه حل چیه؟ بهترین روش اینه که بلافاصله بعد از اینکه شلوار جین تان لک شد آن را با مواد شوینده مناسب بشویید. اما اگه در محل کار هستید و یا هر جایی که امکان شستشو رو ندارید خوب بهتره که یک لکه پاکن کوچک تو کیف و یا کشوی میزتان داشته باشید. قبل از خوندن ادامه مطلب می تونید سری به مقاله های زیر بزنید:

پاک کردن لکه خون

پاک کردن لکه جوهر

پاک کردن لکه شکلات

پاک کردن لکه چای

2- از پودر ها و مواد شوینده قوی استفاده کنید

پودرهایی مانند اکسیژنه به راحتی میتونه لک ها رو از بین ببره اما نکته ای که نباید فراموش کنید استفاده از آب داغ هستش. (البته قبلش در مورد نحوه استفاده از شوینده و جنس شلوار جین خود مطمئن شوید.)

3- شلوار جین تان را هرگز با هیچ لباس دیگری نشورید!

اساسا هر نوع لباس سفیدی را با لباس های رنگی نشویید این مثله باعث رنگی شدن شلوار جین تان می شود.

4- آب داغ را فراموش نکنید

نترسید شلوار جین در برابر آب داغ مقاوم است فقط مقداری پودر شوینده قوی و یا آب لیمو به آب داغ اضافه کنید تا لکه ها به راحتی پاک شود.

5- خشک کردن در آفتاب

بهترین روش برای خشک کردن پارچه های سفید آفتاب داغ است! حالا که تابستان هم اومده و خیلی راحت می تونید به این طریق لباسی سفید تر داشته باشید.

راستی اگه راه حل دیگه ای هم می شناسید با ما در میون بذارید. کامنت یادتون نره.

مطالب مرتبط:

1- آموزش دوخت دکمه کت و یا ژاکت

2- 8 تیپ مختلف با شلوار جین سفید

3- راهکاری ساده برای استفاده از شلوار جین قدیمیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :