بهراد در
0

چیدمان دوباره لباس هایتان

چیدمان دوباره لباس هایتان

تقریبا همه افراد در کمد لباس هایشان را وقتی باز می کنند که می خواهند برای بیرون رفتن آماده شوند، اما دلایل دیگری هم برای باز کردن در کمد وجود داره! یکی از این دلایل، چیدمان دوباره لباس هایتان هست. شاید فکر کنید که چیدمان دوباره لباس هایتان چه کمکی به شما میکنه؟ پس با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به بررسی دلیل این موضوع بپردازیم.

چیدمان دوباره لباس هایتان

در این مقاله چندین دلیل رو برمی شماریم که بهتون بگیم شما هم ممکنه دلیلی برای چیدمان دوباره لباس هایتان داشته باشید. بهتره قبل اینکه پشیمون بشید بریم سر اصل مطلب.

1- شما لباس زیاد دارید ولی چیزی برای پوشیدن ندارید

این مشکل یکی از رایج ترین مشکلات بین خانوماست. تقریبا هر خانومی بیشتر عمرش رو صرف جمع کردن لباسا میکنه ولی در موقع مورد نظر همیشه به این مشکل برخورد میکنه که نمیدونه چه لباسی بپوشه تا هم خودش خوشش بیاد و هم به دید دیگران زیبا باشه. در این مورد باید گفت با جمع و جور کردن لباس ها میتونید همون تعداد کم لباسی رو هم که ندارید شناسایی و خریداری کنید و با اینکار تقریبا بتونید بینهایت گزینه برای پوشیدن داشته باشید.

2- همیشه کمتر از انتظارتان لباس می پوشید

اگه شما جزو افرادی هستید که دوست دارید یک شلوار جین ساده و یک تیشرت راحت بپوشید و تنها چیزی که میتونید پیدا کنید، شلوار های لاتکس و کن چرمی و کوتاه و …هستش، احتمالا سبکه  زندگی شما تغییر کرده پس یک نگاهی به کمد لباستون بندازید. یادتون باشه حتی تو آشغالدونی هم میشه گاهی اوقات چیزای خوبی پیدا کرد!

3- بیشتر از حد انتظارتان لباس می پوشید

این مورد مثل قبلی شایع نیست ولی باز هم دلیلی هست که در نظر سنجی ها پیدا شده و میتونه یکی از دلایل رجوع و چیدمان دوباره لباس هایتان باشه.

4- هیکل شما عوض شده

با اینکه امیدواریم هیکل تون خوب شده باشه (لاغر و خوش اندام شده باشید) ولی حتی اگه چاق هم شده باشید دلیلی برای این وجود نداره که نتونید لباس خوب بپوشید.

5- لباس های شما از مد افتاده

ممکنه بعضی اوقات کمدتون رو باز کنید و احساس کنید که وارد دوران انقلاب شدید!  در این موارد گفته میشه که لباس های شما همگی از مد افتاده. اشکال نداره که بخواهید چند تا از لباس هاتون که از مد افتاده رو نگه دارید ولی اگه همیشه از مد افتاده لباس بپوشید هم سن شما رو پیرترنشون میده و هم نمیتونید در مناسبت های خاص از ان ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- ۱۱ لباسی که هر خانمی باید در کمد لباس هایش داشته باشد

2- لباس هایی که هر مردی باید در کمد لباس هایش داشته باشد

3- بهترین لباس، کمترین هزینه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :