بهراد در
0

بهترین لباس، کمترین هزینه

بهترین لباس، کمترین هزینه

شاید شما هم جز کسانی هستین که می خواهند بهترین لباس را با کمترین هزینه داشته باشند و شاید فکر میکنید که انجام این کار غیر ممکن است ولی بهتره با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا بهتون نشون بدیم که داشتن بهترین لباس با کمترین هزینه هم ممکنه.

single_content ad banner

همونطور که لباس پوشیدن برای خودش اصول و فواعدی داره، انتخاب و خرید لباس هم قوانین خاص خودش رو دار که با انجام اونها میتونید کمدی از بهترین لباس ها رو با صرف کمترین هزینه بدست بیارید. به این نکات توجه کنید.

1- به لباس هایی که همین الان دارید، بیشتر برسید.

2- سری هم به مغازه های دست دوم و قدیمی بزنید.

بهترین لباس، کمترین هزینه

3- از مغازه هایی خرید کنید که تخفیف دارند و در گستره قیمت کمتری ستند.

4- خارج از فصل لباس بخرید تا زمانیکه بش نیاز پیدا کردید هزینه گزافی نپردازید.

5- لباس های قدیمیتون که هنوز اندازتون هست رو نگه دارید. چند مدت بعد احتمال زیادی هست که به استایل قبلیتون دوباره علاقه مند بشوید.

6- لباس های کلاسیک و خوش دوخت قدیمی به سرعت مدل های جدید از استایل خارج نمی شوند. پس نگهشون دارید.

بهترین لباس، کمترین هزینه

7- کیفیت فدای قیمت نشود. لباس هایی که کمی گرون تر هستند ولی از کیفیت بالاتری برخوردارند در دراز مدت ارزش خودشون رو نشون میدن، چون هم ماندگاری شون بیشتر و هم رنگ و شکل خودشون رو بهتر نگه می دارند.

8- نو و کهنه را ترکیب کنید. لازم نیست همه لباس هاتون تازه باشه. یک ژاکت تازه رو میشه با تیشرت که با صرف کمترین هزینه خریدید بپوشید و ترکیب نهایی جز بهترین لباس خودتون باشه.

9- روحیه تازه به لباساتون بدید. با یک کمربند تازه، زنجیر و … میشه قیافه یک لباس رو کاملا عوض کرد.

10- شما لباس رو میپوشید، نه برعکسش. توجه داشته باشید که اهمیت برخی لباس های مارک دار در اینه که به شما اعتماد به نفس ( بیشتر اوقات کاذب) را به فرد می دهند ولی اگر شما ایمان دارید که هر لباسی به تنتون خوب میشینه، همه متوجه این اعتماد به نفس شما خواهند شد.

مطالب مرتبط:

1- اصول لباس پوشیدن آقایان در جلسات رسمی

2- اصول شیک پوشی مردان و زنان

3- چگونه از دید خانم ها خوش تیپ تر به نظر برسیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :